Пластична Хірургія

Дивитись відео

Пластична Хірургія


Пластична хірургія в клініці Genesis — це висока кваліфікація і практичний досвід у поєднанні з віртуозним володінням сучасними методиками і новими технологіями !

Про послугу

Genesis – це висока якість операцій, гарантована безпека, низька травматичність, короткий період реабілітації та довготривалий естетичний результат!

В клініці естетики Genesis працюють пластичні хірурги вищої категорії з багаторічним досвідом успішних пластичних операцій будь-якої складності. Ми пропонуємо Вам сучасні одномісні палати, оснащені всім необхідним, цілодобовий професійний медичний супровід, а також триразове харчування із найкращого фюжин ресторану Split.

На сьогоднішній день в пластичній хірургії обладнання відіграє фундаментальну роль у досягнені естетичного результату. У клініці Genesis відділ пластичної хірургії використовує високотехнологічне обладнання, зокрема: найінноваційніші ультразвукові пили компанії Stryker системи Sonopet iQ; інноваційну методику, запатентовану в США - ліпосакція Vaser Lipo 4HD; унікальну систему діагностики Vectra XT з можливістю 3D-моделювання. Ми пропонуємо Вам малоінвазивне обладнання, яке забезпечить швидку реабілітацію.


Запрошуємо Вас у відділ пластичної хірургії клініки естетики Genesis!