ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ (МАСТОПЕКСІЯ)

Записатися на візит

 

Після пологів, годування грудьми, а також різкої втрати ваги значна частина жінок незадоволені зовнішнім виглядом своїх грудей: опущення, розтяжки, втрата пружності — такими є їх природні наслідки. Також негативно позначаються на формі грудей і вікові зміни.

 

На жаль, форму жіночих грудей неможливо відновити за допомогою спорту, фітнес-тренувань або косметичними засобами: мазями, кремами, апаратними процедурами.

Утім, усунення цих невеликих естетичних змін та надання грудям природної красивої форми на сьогоднішній день не є проблемою.


 

Мастопексія — пластична операція з підтяжки грудей — допоможе Вам повернути красиві й підтягнуті форми!

 

ПОКАЗАННЯ ДО МАСТОПЕКСІЇ

<h2 style="text-align:center"><strong><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px">ПОКАЗАННЯ ДО МАСТОПЕКСІЇ</span></span></strong></h2>

Підтяжка грудей без імплантів — один із найпопулярніших способів корекції форми молочних залоз.

Виконується дана операція за такими показниками:

 опущення грудей після пологів і лактації;


 розтягнення тканин грудей при збереженні нормального положення соска;


 обвисання нижніх відділів грудей;


 вікові зміни контурів і форми грудей;


 асиметрія грудей;


 гіпоплазія (недорозвиненість) однієї молочної залози.

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ МАСТОПЕКСІЇ

 

 • Спочатку Ви приходите на консультацію до нашої клініки у Львові.

 • З урахуванням Ваших побажань пластичний хірург складає детальний план операції саме для Вас та обирає оптимальну техніку виконання мастопексії залежно від ступеня змін і бажаного результату.

 • Тільки після докладної консультації пластичний хірург може сказати, за допомогою яких розрізів можна скорегувати форму грудей саме у Вашому випадку. Також Ви можете побачити повне 3D-моделювання своїх майбутніх грудей за допомогою діагностичної системи Vectra XT.

 • Оскільки молочні залози — важливі функціональні органи в жінок, лікар зобов'язаний оцінити всі можливі ризики. Тому перед операцією наші пацієнтки обов'язково проходять мамографію або УЗД-обстеження (входить у вартість операції), здають клінічні аналізи. По знімках і за результатами аналізів лікар повинен переконатися у відсутності протипоказань до операції з підтяжки грудей.

ТЕХНІКИ ПІДТЯЖКИ ГРУДЕЙ

Існують різні техніки виконання пластичної операції з підтяжки грудей.

У кожному конкретному випадку методика обирається індивідуально.

Періареолярна мастопексія: цю техніку застосовують для грудей маленьких і середніх розмірів. Розріз іде півмісяцем (півколом) по верхньому краю ареоли соска.


Циркумареолярна мастопексія: якщо потрібно видалити значний обсяг шкіри, а провисання виражене не сильно, застосовують цю техніку. Розріз виконується по колу ареоли. Таким самим способом оперують у разі необхідності підняти сосок більш ніж на 2 см.


Вертикальна мастопексія: дана техніка передбачає виконання розрізу навколо ареоли плюс розріз від ареоли до інфрамамарної складки. Це найбільш універсальний спосіб при різних ступенях змін форми грудей та кількості надлишкової шкіри.


Т-подібна мастопексія. У випадках сильного опущення грудей застосовується техніка з розрізом у вигляді перевернутої літери Т, який іде від нижнього краю ареоли.

ХІД ОПЕРАЦІЇ МАСТОПЕКСІЇ

 

 • Підтяжка грудей виконується під загальним наркозом (газовим).

 • Хірург через невеликий розріз видаляє зайву шкіру та жирову тканину, і в разі необхідності переміщує сосок у необхідне положення. Потім на розрізи накладаються косметичні шви.

 • Після операції мастопексії обсяг грудей змінюється незначно: сосок підтягується вгору, зайва шкіра прибирається, тканини залози перерозподіляються таким чином, щоб повернути грудям попередні форми.

 • В основному підтяжка грудей виконується без установлення імплантів, проте може в деяких випадках комбінуватися з установленням ендопротезів.

Пластичні хірурги клініки Genesis радять:


 

По можливості, функція лактації може бути збережена. Проте якщо Ви протягом найближчих років плануєте вагітність і годування грудьми, ефект від мастопексії протриває недовго й груди знову можуть втратити форму. Краще звернутися в клініку із приводу підтяжки грудей через рік після закінчення лактації. Якщо Ви плануєте схуднення, значне зниження ваги, то підтяжку грудей також рекомендується здійснити після завершення цього періоду.

 

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД І РЕАБІЛІТАЦІЯ

ПІСЛЯ ПІДТЯЖКИ ГРУДЕЙ

 

 • Ми пропонуємо Вам нові палати, оснащені всім необхідним, а також триразове харчування для комфортного перебування в клініці Genesis. Наші пацієнти перебувають у стаціонарі клініки від 1 до 3 днів після операції. Перед випискою лікар дає рекомендації щодо реабілітації, режиму та догляду за грудьми.

 • Після виписки ми рекомендуємо нашим пацієнтам відпочинок вдома протягом 7 днів, після того можна повертатися до звичного способу життя, але уникаючи навантаження на руки та грудні м'язи протягом півтора місяця.

 • Безпосередньо на операційному столі після закінчення мастопексії хірург надягає на пацієнтку спеціальну компресійну білизну. Стискувальний бюстгальтер допоможе зменшити набряки, зафіксувати груди в анатомічно правильному піднятому положенні та знизити ризик деформації й розходження операційних швів. Компресійна білизна також допомагає зменшити біль, масажує тканини залози, поліпшуючи лімфовідтік, а отже, прискорює процес загоєння. Носити компресійний бюстгальтер необхідно протягом 4–6 тижнів після операції.

 • Вже через 5 днів після мастопексії знімаються шви. Повне загоєння та формування нового силуету відбуваються через 3 місяці. Через пів року – рік після операції рубці стануть малопомітними, набудуть звичайного природного кольору шкіри.

Клініка естетики Genesis у Львові здійснить Вашу мрію про красиві підтягнуті груди!

<p style="text-align:center"><strong><span style="font-size:36px"><span style="color:#e67e22">Клініка естетики Genesis</span><span style="color:#000000"> у Львові здійснить Вашу мрію про красиві підтягнуті груди!</span></span></strong></p>

При правильній реабілітації та дотриманні всіх рекомендацій пластичного хірурга після мастопексії Ви отримаєте бажаний тривалий ефект: жіночну, сексуальну фігуру із пружними грудьми.


 

Будь-яка жінка гідна бути гарною в будь-якому віці. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт через форму своїх грудей, у клініці Genesis висококваліфіковані фахівці готові допомогти вирішити цю естетичну проблему та повернути Вам красиві підтягнуті груди, а разом із ними — комфортне самовідчуття!

ЦІНИ


ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ 2 – 3 СТАДІЯ 3 000 $


ПІДТЯЖКА ГРУДЕЙ 3 – 4 СТАДІЯ 3 500 $


 


ПІДТЯЖКА ІЗ ЗМЕНШЕННЯМ ГРУДЕЙ ( Т – ПОДІБНА) 1 КАТЕГОРІЯ 5 000 $


ПІДТЯЖКА ІЗ ЗМЕНШЕННЯМ ГРУДЕЙ ( Т – ПОДІБНА) 2 КАТЕГОРІЯ  6 000 $


ПІДТЯЖКА ІЗ ЗМЕНШЕННЯМ ГРУДЕЙ (ВЕРТИКАЛЬНА) 4 500 $


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ