Підтяжка грудей (мастопексія)

Записатися на візит

Після пологів, годування грудьми, а також різкої втрати ваги значна частина жінок незадоволені зовнішнім виглядом своїх грудей: опущення, розтяжки, втрата пружності — такими є їх природні наслідки. Також негативно позначаються на формі грудей і вікові зміни.

На жаль, форму жіночих грудей неможливо відновити за допомогою спорту, фітнес-тренувань або косметичними засобами: мазями, кремами, апаратними процедурами.

Утім, усунення цих невеликих естетичних змін та надання грудям природної краси на сьогоднішній день не є проблемою.

Мастопексія — пластична операція з підтяжки грудей — допоможе Вам повернути красиві й підтягнуті форми.

Показання до мастопексії

Підтяжка грудей без імплантів — один із найпопулярніших способів корекції форми молочних залоз. Виконується дана операція за такими показниками:

  • опущення грудей після пологів і лактації;
  • розтягнення тканин грудей при збереженні нормального положення соска;
  • обвисання нижніх відділів грудей;
  • вікові зміни контурів і форми грудей;
  • асиметрія грудей;
  • гіпоплазія (недорозвиненість) однієї молочної залози.

Підготовчий етап перед операцією мастопексії

Спочатку Ви приходите на консультацію до нашої клініки у Львові. З урахуванням Ваших побажань пластичний хірург складає детальний план операції саме для Вас та обирає оптимальну техніку виконання мастопексії залежно від ступеня змін і бажаного результату.

Тільки після докладної консультації пластичний хірург може сказати, за допомогою яких розрізів можна скорегувати форму грудей саме у Вашому випадку. Також Ви можете побачити повне 3D-моделювання своїх майбутніх грудей за допомогою діагностичної системи Vectra XT.

Оскільки молочні залози — важливі функціональні органи в жінок, лікар зобов'язаний оцінити всі можливі ризики. Тому перед операцією наші пацієнтки обов'язково проходять мамографію або УЗД-обстеження, здають клінічні аналізи. По знімках і за результатами аналізів лікар повинен переконатися у відсутності протипоказань до операції з підтяжки грудей.

Техніки підтяжки грудей

Існують різні техніки виконання пластичної операції з підтяжки грудей. У кожному конкретному випадку методика обирається індивідуально.

  • Періареолярна мастопексія: цю техніку застосовують для грудей маленьких і середніх розмірів. Розріз іде півмісяцем (півколом) по верхньому краю ареоли соска.
  • Циркумареолярна мастопексія: якщо потрібно видалити значний обсяг шкіри, а провисання виражене не сильно, застосовують цю техніку. Розріз виконується по колу ареоли. Таким самим способом оперують у разі необхідності підняти сосок більш ніж на 2 см.
  • Вертикальна мастопексія: дана техніка передбачає виконання розрізу навколо ареоли плюс розріз від ареоли до інфрамамарної складки. Це найбільш універсальний спосіб при різних ступенях змін форми грудей та кількості надлишкової шкіри.
  • Т-подібна мастопексія. У випадках сильного опущення грудей застосовується техніка з розрізом у вигляді перевернутої літери Т, який іде від нижнього краю ареоли.

Хід операції мастопексії

Підтяжка грудей виконується під загальним наркозом.

Хірург через невеликий розріз видаляє зайву шкіру та жирову тканину, і в разі необхідності переміщує сосок у необхідне положення.

Потім на розрізи накладаються косметичні шви.

Після операції мастопексії обсяг грудей змінюється незначно: сосок підтягується вгору, зайва шкіра прибирається, тканини залози перерозподіляються таким чином, щоб повернути грудям попередні форми.

В основному підтяжка грудей виконується без установлення імплантів, проте може в деяких випадках комбінуватися з установленням ендопротезів.

Пластичні хірурги клініки Genesis радять:

По можливості, функція лактації може бути збережена. Проте якщо Ви протягом найближчих років плануєте вагітність і годування грудьми, ефект від мастопексії протриває недовго й груди знову можуть втратити форму. Краще звернутися в клініку із приводу підтяжки грудей через рік після закінчення лактації. Якщо Ви плануєте схуднення, значне зниження ваги, то підтяжку грудей також рекомендується здійснити після завершення цього періоду.

Післяопераційний період і реабілітація після підтяжки грудей

Ми пропонуємо Вам нові палати, оснащені всім необхідним, а також триразове харчування для комфортного перебування в клініці Genesis. Наші пацієнти перебувають у стаціонарі клініки від 1 до 3 днів після операції. Перед випискою лікар дає рекомендації щодо реабілітації, режиму та догляду за грудьми.

Після виписки ми рекомендуємо нашим пацієнтам відпочинок вдома до 7 днів, а потім повернення до звичного способу життя, але уникаючи навантаження на руки та грудні м'язи протягом півтора місяця.

Безпосередньо на операційному столі після закінчення мастопексії хірург надягає на пацієнтку спеціальну компресійну білизну. Стискувальний бюстгальтер допоможе зменшити набряки, зафіксувати груди в анатомічно правильному піднятому положенні та знизити ризик деформації й розходження операційних швів. Компресійна білизна також допомагає зменшити біль, масажує тканини залози, поліпшуючи лімфовідтік, а отже, прискорює процес загоєння. Носити компресійний бюстгальтер необхідно протягом 4–6 тижнів після операції.

Уже через 5 днів після мастопексії знімаються шви.

Повне загоєння та формування нового силуету відбуваються через 3 місяці. Через пів року – рік після операції рубці стануть малопомітними, набудуть звичайного природного кольору шкіри.

Клініка естетики Genesis у Львові здійснить Вашу мрію про красиві підтягнуті груди!

При правильній реабілітації та дотриманні всіх рекомендацій пластичного хірурга після мастопексії Ви отримаєте бажаний тривалий ефект: жіночну, сексуальну фігуру із пружними грудьми.

Будь-яка жінка гідна бути гарною в будь-якому віці. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт через форму своїх грудей, у клініці Genesis висококваліфіковані фахівці готові допомогти вирішити цю естетичну проблему та повернути Вам красиві підтягнуті груди, а разом із ними — комфортне самовідчуття.

2 150 EUR (в гривневому еквіваленті по актуальному курсу)