Класична абдомінопластика

Записатися на візит

 

Всі хочуть мати підтягнутий та пружний животик. Жінки та чоловіки докладають масу зусиль, займаючись фітнесом, використовуючи найрізноманітніші дієти, аби досягнути ідеальної форми живота. Однак не у всіх випадках спорт та корекція харчування здатні наблизити до бажаного естетичного результату!

 


Після значної втрати ваги, вагітності та пологів, внаслідок гормональних та вікових змін, а також після ліпосакції на животі може утворитися шкірно-жировий фартух, позбутися якого можна лише за допомогою операції — класичної абдомінопластики.


 

Чи можливо зробити якісну абдомінопластику у Львові?

 

Клініка естетики Genesis дає ствердну відповідь — для цього у нас є все необхідне: кваліфіковані пластичні хірурги з багаторічним досвідом роботи, новітнє обладнання на рівні провідних світових клінік, сучасні малоінвазивні технології, комфортні умови та якісний сервіс для пацієнтів!

Надати фігурі ідеальної форми

Вам допоможуть

пластичні хірурги клініки Genesis у Львові

 

 • Метод класичної абдомінопластики дозволяє прибрати великі об’єми на животі.

 • До цієї пластичної операції звертаються як жінки, так і чоловіки, які бажають виглядати підтягнутими, стрункими та молодими.

ПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ КЛАСИЧНОЇ АБДОМІНОПЛАСТИКИ Є:

 

значна різка втрата ваги (більше 10 кг) з утворенням провислих ділянок шкіри на животі;


наслідки вагітності та пологів;


вікові зміни: зменшення еластичності м’язів живота, в’ялість, надмірна розтягнутість шкіри, що не зникає після схуднення;


неестетичний вигляд живота після операцій, зокрема, втягнутий рубець після кесаревого розтину;


діастаз прямих м’язів живота (розходження їх країв внаслідок розтягнення білої лінії живота);


великий живіт.

 

Багато дискомфорту завдають жінкам розтяжки після пологів.

Класична абдомінопластика вирішить і цю проблему. Також під час пластики живота можна прибрати старі рубці від хірургічних операцій.

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ З ПІДТЯЖКИ ЖИВОТА

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ </strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>З ПІДТЯЖКИ ЖИВОТА</strong></span></span></p>
 • Спершу Ви приходите на консультацію до пластичного хірурга в клініку Genesis.

 • На попередньому етапі лікар уважно вислухає Ваші побажання та оцінить стан шкіри в області живота. Виходячи з Вашої конкретної ситуації, пластичний хірург докладно проінформує, яких результатів можна досягнути саме в Вашому випадку та які об’єми можна буде забрати.

 • У нас в клініці є можливість створення комп’ютерної 3D моделі Вашої майбутньої фігури за допомогою системи Vectra XT, що дозволить наочно і точно змоделювати результати після пластичної операції з підтяжки живота, даючи можливість пацієнту прийняти остаточне рішення про доцільність для нього хірургічної корекції зовнішності. У Львові таке обладнання є лише в клініці Genesis.

 • За результатами огляду пластичний хірург може порекомендувати поєднання класичної абдомінопластики з ультразвуковою ліпосакцією VASER Lipo 4HD, якщо є значні жирові відкладення. В такому випадку поєднання операцій дасть гарний естетичний результат.

 • Наступним етапом підготовки до пластики живота є здача передопераційного пакету аналізів, які здати можна безпосередньо у нас в клініці за день до операції. Також можна провести УЗД оперуючої ділянки, що входить у вартість операціїКінцева ціна абдомінопластики залежить від складності, методики виконання та об’єму операції, це Вам також повідомить пластичний хірург під час консультації.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ

КЛАСИЧНОЇ АБДОМІНОПЛАСТИКИ В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

 • Пластичний хірург усуває надлишки шкіри та жиру навколо пупка, внизу живота. Прибираються також розтяжки та рубці, що є нижче пупка. Лікар видаляє нерівності, грижі, вшиває м’язи та укріплює м’язовий корсет черевного пресу. В деяких випадках пластичний хірург може сформувати новий пупок, пупкове кільце, якщо довелося видалити дуже великі об’єми тканин.

 • Пластика живота робиться під загальним наркозом. В нашій клініці застосовується газовий наркоз, що передбачає легке входження та вихід з наркозу без ускладнень. А також операція може виконуватись під епідуральною анестезією на вибір пацієнта. В такому випадку ми зможемо регулювати глибину сну у відповідності до побажань пацієнта.

 • Тривалість операції — від 3 – 4 годин, залежно від обсягів втручання.

 • Класична абдомінопластика допоможе прибрати сильне розтягнення прямих м’язів живота, розходження чи опущення передньої стінки живота. Пластика живота також позбавить Вас від розтяжок та рубців в зоні втручання.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ КЛАСИЧНОЇ АБДОМІНОПЛАСТИКИ

 • Після закінчення операції Ви залишаєтесь в клініці ще на 1 – 2 доби. До ваших послуг — досвідчений медперсонал, комфортні, нові палати. Ми надамо Вам кваліфікований цілодобовий післяопераційний догляд та якісне харчування.

 • Під час виписки лікар Вам надасть індивідуальні рекомендації з реабілітації (вони залежать від складності операції, віку та стану здоров’я пацієнта), а також повідомить про графік Ваших візитів на перев’язки. В середньому реабілітація триває близько місяця. Цей термін також залежить від індивідуальних особливостей людини. Вже через 7 – 10 днів Ви зможете повернутись до свого звичного способу життя. Протягом цього періоду слід носити спеціальний бандаж та компресійну білизну, що сприяють швидкому загоєнню, зменшенню набряків, покращенню кровообігу та формуванню правильної форми живота після пластики.

 • Поновити заняття фітнесом, спортом після підтяжки живота можна через 2 місяці, з цього питання слід консультуватись з пластичним хірургом індивідуально. Вже через два місяці можна оцінити візуальний результат після пластики живота. Приблизно через рік тонкий рубець стане світлим, малопомітним, в тон навколишньої шкіри.

Лише одна операція — моментально помітне зменшення живота.

Після класичної абдомінопластики Ви отримаєте гарні контури фігури та підтягнутий плоский живіт!

 

Щоб ефект від абдомінопластики був стійким, Ваша вага має бути стабільною, без різких значних коливань. Звичка до раціонального, збалансованого, здорового харчування має ключове значення для подальшого підтримання маси тіла в нормі.


 

Кваліфіковані пластичні хірурги клініки Genesis у Львові мають успішний досвід сотень пластичних операцій з підтяжки живота та інших видів корекції тіла. Ми поважаємо прагнення наших пацієнтів виглядати молодо, естетично та пишатися своїм тілом, та піклуємося про Вашу безпеку, здоров’я та красу!

 

3 000 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)