КОРЕКЦІЯ МОЧКИ ВУХА

Записатися на візит

 

Пластика мочки вуха виконується, як правило, з естетичних міркувань, адже м’які тканини мочки вуха можуть витягуватися під вагою масивних сережок. Також носіння модних “тунелів” у вухах деформує мочки настільки, що вони самостійно вже не здатні відновити колишню форму. Якщо такі екзотичні прикраси Вам вже набридли — без проблем можна повернути вушкам їх попередній вигляд

 


Наслідки надмірного пірсингу можна прибрати, надавши мочкам нормальної, естетичної форми та розміру. І в цьому Вам допоможе хірургічна корекція мочки вуха — невелика пластична операція, що прибере розтягнутість мочки і відтворить початкову анатомічну структуру цієї частини зовнішнього вуха.

Також ушивання мочок вух може застосовуватись після травми, що пошкодила їх цілісність. Випадки, коли пацієнти звертаються до пластичного хірурга з розривом мочки вуха, трапляються теж досить часто.

ПОКАЗАННЯ ДО ХІРУРГІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ МОЧКИ ВУХА:

 

перерозтягнення мочки після носіння сережок;


розрив мочки вуха в місці носіння прикрас або через травму;


великого розміру отвори в розтягнутих мочках після носіння “тунелів”;


грубі шрами, келоїдні рубці на мочці вуха після невдалого пірсингу або внаслідок травм;


вроджені дефекти форми мочки, прирощення мочки вуха, вроджена асиметрія мочок вух;


новоутворення на мочці вуха.


Мочка людського вуха не має ані кісток, ані хрящів, її структура — це шкіра та підшкірна жирова клітковина. Кров досить добре постачається до цієї частини вуха, тому невеликі отвори (до 1 см) у вушних мочках загоюються самостійно, практично не лишаючи рубців. Проте при отворах більшого розміру, сильно розтягнутих мочках після тривалого носіння “тунелів” вуха вже самі не відновлять первозданну форму.

Пластика мочки вуха у Львові проводиться в клініці Genesis на високому якісному рівні. Адже ця нескладна, на перший погляд, операція вимагає високої кваліфікації пластичного хірурга: важливо не просто зашити, треба майстерно відновити форму мочки, щоб після корекції вуха і обличчя в цілому мали гармонійний вигляд. Естетика і безпека при мінімальній інвазивності — ось головні принципи, на яких базується робота професійного пластичного хірурга.


 

ЯК ПРОХОДИТЬ

ПЛАСТИКА МОЧКИ ВУХА В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ?

 

  • Спочатку Ви маєте прийти на консультацію до пластичного хірурга. Лікар огляне вуха, обговорить з Вами можливі варіанти корекції, переконається у відсутності протипоказань до операції, таких як запальні процеси чи інфекційні захворювання.

  • Також лікар призначить передопераційний пакет аналізів, які можна здати безпосередньо у нас в клініці.

  • Ціна пластики мочки вуха цілком доступна, Ви дізнаєтеся про неї на консультації.

  • Хірургічна корекція мочки вуха робиться амбулаторно, під місцевою анестезією.

  • Триває операція від півгодини до однієї години.

КОРЕКЦІЯ МОЧКИ ВУХА ЛАЗЕРОМ ACUPULSE CO2

 

Корекція мочки вуха може бути виконана суто хірургічним способом, але також в нашій клініці у Львові цю операцію роблять із застосуванням лазеру AcuPulse CO2. В чому різниця між цими методиками пластики мочки вуха ? 

 

  • Пластичний хірург замість традиційного скальпелю використовує лазерний апарат AcuPulse CO2: спрямований лазерний промінь виконує всі розрізи з великою точністю. Лазерний “скальпель” є безконтактним, він не стискає і не розтягує тканини навколо місця розрізу. Великою перевагою лазерної корекції мочки вуха є відсутність кровотечі: адже лазерний скальпель одночасно розрізає кровоносні судини і спричиняє їх миттєву коагуляцію. Хірург працює в сухому, чистому полі, кров не заважає виконувати точні дрібні маніпуляції на такій маленькій ділянці, як мочка вуха. Використання лазеру робить пластику мочки вуха ще менш інвазивною. 

  • За допомогою лазеру можна виконати будь-які маніпуляції з корекції мочки вуха.

ЛИШЕ ОДНА НЕСКЛАДНА ПРОЦЕДУРА — І ГАРАНТОВАНИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

 

Завдяки гарному кровопостачанню вухо швидко та практично безболісно загоюється, майже не спричиняючи дискомфорту. Шви знімають на 5 – 7 день після операції. Щоб загоєння відбувалось швидше, перші дні після маніпуляції краще спати на спині, на високій подушці, аби не стискати та не травмувати прооперовані мочки під час сну. Рубець після якісно зробленої операції через деякий час розсмоктується і стає непомітним.


Вже через три місяці після корекції, за бажанням, мочку вуха можна знову проколоти і носити сережки.

 

В клініці Genesis у Львові виконають всі Ваші естетичні побажання за найвищими стандартами провідних світових клінік пластичної хірургії та естетичної медицини!

ЦІНИ


КОРЕКЦІЯ МОЧКИ ВУХА (1 СКЛАДНІСТЬ) 350 $


КОРЕКЦІЯ МОЧКИ ВУХА (2 СКЛАДНІСТЬ) 700 $


 


КОРЕКЦІЯ МОЧКИ ВУХА CO2 ЛАЗЕРОМ (1 СКЛАДНІСТЬ) 4 050 ГРН


КОРЕКЦІЯ МОЧКИ ВУХА CO2 ЛАЗЕРОМ (2 СКЛАДНІСТЬ) 7 050 ГРН


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ