ВИДАЛЕННЯ ГРУДОК БІША

Записатися на візит

 

Набути аристократичних обрисів обличчя, скорегувати овал і заздалегідь здійснити профілактику обвисання обличчя можна, видаливши так звані грудки Біша!

 

Доволі часто люди мають такий тип обличчя, якому властиві особливості вікових змін: круглі та пухкі щічки з роками опускаються  й обвисання стає достатньо вираженим (фахівці називають це деформаційним типом старіння).

Грудки Біша — невеликі скупчення жирової тканини в капсулі в ділянці щік. Їхній розмір досить часто обумовлений  генетичними особливостями. Якщо грудочки Біша яскраво виражені, щоки здаються надміру пухкими, округлими, іноді навіть надають обличчю втомленого вигляду.


 

Але це не проблема: прибрати їх абсолютно не складно!

 

ЗА ДОПОМОГОЮ ОПЕРАЦІЇ З ВИДАЛЕННЯ ГРУДОК БІША МОЖНА ДОСЯГНУТИ ТАКОГО РЕЗУЛЬТАТУ:

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>ЗА ДОПОМОГОЮ ОПЕРАЦІЇ </strong></span></span><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong>З ВИДАЛЕННЯ ГРУДОК БІША</strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong> МОЖНА ДОСЯГНУТИ ТАКОГО РЕЗУЛЬТАТУ:</strong></span></span></p>

- ОТРИМАТИ ГАРНІ, ВИРАЗНІ КОНТУРИ ОБЛИЧЧЯ;


- СКОРЕГУВАТИ ФОРМУ ОБЛИЧЧЯ;


- ПРИБРАТИ АБО ЗАПОБІГТИ ВІКОВИМ ЗМІНАМ, ТАКИМ, ЯК ОБВИСАННЯ ЩІК І ВИРАЖЕНІ НОСОГУБНІ СКЛАДКИ;


- ЗМЕНШИТИ ОКРУГЛІСТЬ ОБЛИЧЧЯ;


- ОМОЛОДИТИ ТА ОСВІЖИТИ ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ОБЛИЧЧЯ.

 

 

Якщо видалити грудки Біша, Ваше обличчя виглядатиме молодше, вилиці стануть більш виразними, обвисле обличчя  підтягнеться та набуде витончених рис!

 

Це одна з найпоширеніших пластичних операцій у зірок кіно та шоу-бізнесу.

Будь-яка косметична операція вимагає високої кваліфікації пластичного хірурга, адже це стосується краси обличчя та нашого здоров'я.

У клініці естетики Genesis у Львові видаленням грудок Біша займаються фахівці екстра-класу з багаторічним досвідом, а в допомогу професіоналам — найкраще обладнання та найсучасніші технології.


 

У нас індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ви будете оточені увагою та турботою персоналу, у комфортній обстановці проведете час та отримаєте бажаний естетичний результат від процедури, виконаної новітніми малоінвазивними методами!

ЯК ПРОХОДИТЬ ВИДАЛЕННЯ ГРУДОК БІША

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ?

  • Спочатку Ви приходите на консультацію, пластичний хірург здійснює огляд і разом із Вами планує операцію, докладно інформує Вас про підготовку до процедури. У призначений день Ви приходите до клініки на процедуру. 

  • Операція з видалення жирових грудок Біша відбувається під місцевим знеболюванням і триває лише 30–45 хвилин. У ротовій порожнині, на внутрішній поверхні щік, робиться невеликий розріз, через який пластичний хірург акуратно прибирає жирові грудки Біша. На завершення процедури накладаються саморозсмоктувальні шви, які не потрібно знімати. Це малоінвазивна операція, шов буде непомітним, а реабілітація швидкою та безболісною.

  • Процедура переноситься легко, не складніше, ніж звичайний візит до стоматолога. 

  • Після видалення грудок Біша Ви зможете піти додому вже через кілька годин після операції.

  • Щоб зменшити набряк, перші два-три дні можна періодично  прикладати до щік лід. Також протягом трьох днів рекомендується їсти тільки м'яку, не гарячу та не гостру їжу й не пити гарячих напоїв.Набряк на обличчі зійде приблизно за 3–5 днів. Протягом 2–3 тижнів стане помітна зміна форми обличчя — воно стане вужчим. А через 2–3 місяці буде помітним остаточний ефект від процедури з видалення грудок Біша: красиво окреслені виразні вилиці, виточені обриси помолоділого обличчя.

  • Навіть якщо в подальшому Ви наберете вагу, колишня округлість щік більше не з'явиться знову. Форма обличчя залишиться такою, якої воно набуло в результаті видалення грудочок Біша. Вам забезпечена надійна та довготривала профілактика опущення щік і вікової деформації обличчя.

ЛИШЕ ОДНА ПРОЦЕДУРА — І НАДМІРНА ОКРУГЛІСТЬ ЩІК ЗНИКНЕ НАЗАВЖДИ, НАТОМІСТЬ ВИ ОТРИМАЄТЕ  ВИТОНЧЕНІ КОНТУРИ ТА ГАРНИЙ ОВАЛ ОБЛИЧЧЯ НА ДОВГІ РОКИ!

1 000 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)