ПЛАСТИКА КІНЧИКА НОСА

Записатися на візит

 

Нерідко форма носа дуже сильно впливає на сприйняття та естетику людського обличчя. Якщо Ви незадоволені своєю зовнішністю, і причина цього невдоволення — неестетичний кінчик носа, цю проблему можна вирішити.

Для цього існує пластика кінчика носа

 


Вартує лише виправити маленький дефект — і гармонія обличчя змінюється кардинально, людина отримує ніс бажаної форми та комфорте самовідчуття.


 

Показаннями до ринопластики кінчика носа є вроджені особливості конфігурації кінчика носа:

 • широкий ніс;

 • роздвоєний кінчик носа;

 • опущений кінчик носа;

 • ніс гачком;

 • курносий ніс;

 • надто тонкі ніздрі;

 • ніс “картоплею” (м’ясистий).

 

Також показанням до пластичної операції є деформація кінчика носа внаслідок травми.

 

ДЕ В УКРАЇНІ МОЖНА ЗРОБИТИ

ЯКІСНУ ПЛАСТИКУ КІНЧИКА НОСА?

<h2 style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>ДЕ В УКРАЇНІ МОЖНА ЗРОБИТИ </strong></span></span></h2>

<h2 style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>ЯКІСНУ ПЛАСТИКУ КІНЧИКА НОСА?</strong></span></span></h2>

Ринопластику кінчика носа досить рідко проводять саму, доволі часто цей вид пластики поєднують з пластикою спинки носа та з септопластикою (пластика носової перегородки). Це один з найскладніших видів пластичних операцій.

В нашій клініці для виконання настільки ювелірних процедур є все необхідне: і золоті руки пластичних хірургів, і інноваційні ультразвукові пили Stryker системи Sonopet iQ, що роблять операцію малоінвазивною та значно скорочують період реабілітації.


Наша клініка пишається тим, що ми можемо виконувати пластику кінчика носа в Україні, у Львові, нарівні з кращими клініками США!

Пластика кінчика носа особливо складна пластична операція, яка потребує максимальної кваліфікації та ювелірної точності роботи пластичного хірурга. Адже кінчик носа — досить мініатюрна та ніжна частина тіла. Лише дуже досвідчений лікар може здійснити цю процедуру на високому професійному рівні та досягнути ідеального естетичного результату.

 


В клініці естетики Genesis у Львові оперують пластичні хірурги екстра класу з великим практичним досвідом у сфері естетичної ринопластики, в тому числі — кінчика носа!


 

Іноваційні технології, операційні, які обладнані за останнім словом медичної техніки, комфортні для пацієнтів умови, висококваліфікований персонал та індивідуальний підхід до кожного виділяють клініку Genesis та роблять її однією з кращих в Україні.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПЛАСТИКА КІНЧИКА НОСА

В КЛІНІЦІ GENESIS?

 

 • Все розпочинається з детальної консультації у нас в клініці.

 • Спершу пластичний хірург вивчає індивідуальні анатомічні особливості будови Вашого носа та має впевнитись у відсутності у Вас протипоказів до оперативного втручання.

 • Потім, з урахуванням Ваших бажань, за допомогою унікальної системи Vectra XT на екрані комп’ютера створюється 3D модель майбутнього вигляду Вашого обличчя після корекції кінчика носа. На консультації пластичний хірург обирає оптимальний спосіб пластики кінчика носа (відкритий або закритий хірургічний доступ).

 • Перед операцією Вам необхідно здати ряд лабораторних аналізів безпосередньо у нас в клініці. Можливо, лікар призначить Вам додаткове обстеження (МРТ або КТ). Операція виконується під загальним (газовим) наркозом. Триває процедура 1 - 2 години. В ході операції пластичний хірург за допомогою тонких розрізів та швів сформує ту бажану форму кінчика носа, яка була узгоджена з Вами на консультації.

 • Після операції Ви залишаєтесь в клініці протягом 1—2 днів. До Ваших послуг — уважний кваліфікований персонал, комфортні нові палати, повноцінне якісне харчування.

 • Після закінчення операції, якщо проводилась також пластика перегородки чи пластика носових раковин, в порожнини носа закладаються спеціальні м’які силіконові сплінти. Через 2—3 дні тампони видаляються. Після пластики кінчика носа не має потреба в знятті швів, оскільки використовуються косметичні нитки, що розсмоктуються.

 • Через 7 днів Ви зможете повернутися до звичного способу життя, лише обмеживши на місяць фізичні навантаження. Також на цей період слід виключити відвідування сауни, басейна, SPA. Через три тижні усі набряки, невеликі гематоми — зійдуть. Якщо ж операція виконувалась закритим способом, рубців на шкірі зовсім не буде, при відкритому способі — вони згодом світліють та стають малопомітними. Аби зовнішні рубці не потемніли, протягом місяця не рекомендовано перебувати на відкритому сонці.

 • Остаточний результат пластики кінчика носа можна оцінити вже через 6 місяців після операції.

Наш ніс виконує важливу фізіологічну функцію, він дає нам можливість нормально дихати, зігріваючи та очищаючи повітря, яке поступає. Також ніс впливає на формування мови, виконує нюхову функцію!

 

Після операції ринопластики кінчика носа дихальна та інші функції носа будуть збережені. Навіть якщо виконується зменшення крил носа чи звуження ніздрів, це абсолютно не вплине на якість носового дихання.


Всі операції, що проводяться в клініці Genesis, є безпечними для Вашого здоров’я, ми використовуємо малоінвазивні методи та обладнання, аби мінімізувати ризик розвитку побічних ефектів та максимально скоротити період реабілітації. Наша мета — довгостроковий естетичний результат у короткі терміни, безболісність та комфорт для пацієнтів!

КЛІНІЦІ GENESIS ДОВІРЯЮТЬ

СОТНІ ВДЯЧНИХ ПАЦІЄНТІВ!

Хороший пластичний хірург — певною мірою художник, адже він як скульптор має виліпити з наявного живого матеріалу ідеальні риси. Існують навіть загальноприйняті канони краси, виражені в геометричних кутах між спинкою носа та лінією лоба, нахилі носа відносно рота, пропорціях довжини спинки носа та висоти його кінчика.

Наші пластичні хірурги знають, якими мають бути ідеальні пропорції носа для кожного конкретного обличчя, і вміють досягати цього на практиці за допомогою ринопластики кінчика носа. Про це свідчать відгуки наших численних вдячних пацієнтів.


Лише одна якісно проведена процедура — пластика кінчика носа — може подарувати Вам витончені риси обличчя та естетичні зміни зовнішності!

ЦІНИ


ПЛАСТИКА КІНЧИКА НОСА 1 950 $


ПЛАСТИКА КОЛОНИ НОСА 800 $


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ