ЛІПОСАКЦІЯ VASER

Записатися на візит

 

Технологія VASER

вивела естетичну медицину на новий світовий рівень.

Інноваційна методика, запатентована в США, VASER Lipo 4HD — це не просто назва апарату, а ціла методика створення ідеальних форм!

 

Унікальність технології VASER Lipo дозволяє вдосконалити тіло практично у всіх зонах.

Основне призначення Vaser — проведення комплексних процедур контурної корекції фігури, включаючи:

 • ліпоскульптурування 360`;

 • HiDef ліпопластику;

 • ліпофілінг.

До появи технології Vaser, пластичні хірурги використовували традиційні методи ліпосакції, такі як вакуумна, лазерна та інші. Доволі часто вони були болючими та вимагали тривалого періоду реабілітації. Також кожен із цих методів мав свої недоліки і навіть побічні ефекти: такі як, нерівність поверхні шкіри, гематоми, порушення чутливості шкіри, травмування тканин, довгий період відновлення.

Альтернатива суворим методам традиційної ліпосакції — VASER® Lipo 4HD є малоінвазивним та значно ефективнішим методом ліпосакції.


 

                 Головною перевагою методу VASER - ліпосакції є відсутність шрамів та рубців!

 

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ

УЛЬТРАЗВУКОВА ЛІПОСАКЦІЯ VASER ?

 

Принцип дії VASER Lipo такий: жирова тканина за своєю структурою доволі рихла, менш щільна, аби відділити жирові клітини одну від одної, в жирову тканину спершу вводять спеціальний розчин на основі фізрозчину для насичення тканин рідиною, у тому числі і для знеболення. І тоді вже введений тонкий ультразвуковий зонд VASER Lipo випромінює високочастотні звукові хвилі, відділяючи жирові клітини одну від одної, таким чином руйнуючи жирову тканину. Відокремлені адипоцити (жирові клітини), що накопичуються у вигляді емульсії виводяться через тонкі канюлі. Зокрема звукові хвилі не руйнують більш щільні структури, тобто а ні судини, а ні нерви чи будь-які інші елементи підшкірного шару не пошкоджуються під час цієї процедури.

 


Величезною перевагою методики VASER Lipo є те, що видалені жирові клітини не втрачають своєї життєздатності, їх можна використати для ліпофілінгу (збільшення власним жиром інших частин тіла)!


 

За бажанням пацієнта пластичний хірург може поєднати операцію ліпосакції з ліпоскульптуруванням: наприклад, забрати зайвий жир з живота та змоделювати “бразильські” сідниці чи збільшити за рахунок власного жиру розмір грудей, кардинально вдосконаливши фігуру лише за одну процедуру.

ІННОВАЦІЙНА ЛІПОСАКЦІЯ

ТА ЛІПОСКУЛЬПТУРУВАННЯ VASER

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ!

 • В нашій клініці за допомогою VASER ліпосакції можна забрати надлишкові жирові відкладення на будь-якій ділянці тіла: спина, боки, живіт, сідниці, стегна, руки, ноги, а також на обличчі (щоки, підборіддя та шия) — безпечно і не травматично.

 • Перед операцією пластичний хірург за допомогою унікальної системи Vectra XT зробить 3D моделювання для подальшої візуальної оцінки досягнутого ефекту. Система моделювання Vectra XT дає можливість підібрати індивідуальні рішення для корекції естетичних недоліків з максимальним збереженням пропорцій тіла. Для вашого комфорту операція Vaser ліпосакції та ліпоскульптурування здійснюється під загальним (газовим) наркозом. Тривалість процедури зазвичай становить 1 – 2 години.

 • Перший етап — консультація. Пластичний хірург уважно вислухає ваші побажання та докладно розповість, якого результату можна досягнути та скільки кілограмів можна позбутися у Вашому конкретному випадку, з урахуванням особливостей будови Вашого тіла. Можливо, лікар порекомендує забрати жир не лише з тієї ділянки, на яку ви вказали, а і з сусідніх ділянок, щоб Ви отримали максимально бажаний естетичний ефект та нові стрункі обриси Вашого тіла. Лікар детально розповість про підготовку до операції та необхідне обстеження, поінформує про хід операції та період реабілітації. Також на консультації Ви дізнаєтесь ціну ліпосакції Vaser конкретно для Вас, оскільки вартість залежить від обсягу та складності операції. Обстеження, лабораторні аналізи, призначені пластичним хірургом, Ви зможете здати безпосередньо у нас в клініці. УЗД входить у вартість ліпосакції.

 • Після операції Ви деякий час проведете в нашій клініці. У нас сучасні палати з новітнім обладнанням, повноцінне триразове харчування. Досвідчений персонал забезпечить вам належний догляд та максимальний комфорт. Період відновлення після ультразвукової ліпосакції Vaser Lipo значно коротший, ніж після традиційної, і вже за тиждень Ви зможете повернутися до звичного способу життя. Головне — дотримуватись рекомендацій Вашого пластичного хірурга, носити фіксуючу компресійну білизну. Поступово Ваше тіло буде набувати того вигляду, який Ви запланували перед операцією.

 • Остаточний ефект від Vaser ліпосакції та ліпоскульптурування буде помітний через 4 – 6 тижнів.

ПЕРЕВАГИ VASER LIPO 4 HD

У ПОРІВНЯННІ ЗІ ЗВИЧАЙНИМИ МЕТОДАМИ ЛІПОСАКЦІЇ:

<h2 style="text-align:center"><span style="font-size:28px"><span style="color:#000000">ПЕРЕВАГИ </span><span style="color:#e67e22">VASER LIPO 4 HD </span></span></h2>

<h2 style="text-align:center"><span style="font-size:28px"><span style="color:#000000">У ПОРІВНЯННІ ЗІ ЗВИЧАЙНИМИ МЕТОДАМИ ЛІПОСАКЦІЇ:</span></span></h2>
 • після ультразвукової ліпосакції не залишається жодних синців та рубців;


 • метод забезпечує абсолютно рівну поверхню шкіри в зоні втручання;

 • операція здійснюється через кілька мінімальних проколів шкіри;

 • високоточна вибіркова дія на жирові клітини (інші сусідні структури не травмуються);

 • ефект досягається за одну процедуру;

 • процедура створює мінімум дискомфорту пацієнту і період відновлення значно коротший, ніж при ліпосакції традиційними способами.

Видимий довготривалий результат:

нове тіло лише за одну процедуру!

 

Інноваційна методика корекції фігури в клініці Genesis, дає приголомшливі результати — з системою VASER ми буквально “промалюємо” обриси вашої фігури. Ліпосакція VASER Lipo 4HD дозволить ефективно схуднути, покращити свою фігуру та отримати струнке тіло з рельєфними м’язами.

Після ультразвукової ліпосакції Vaser ви будете дивитися на себе в дзеркало з відчуттям гордості та задоволення. В подальшому, при дотриманні правильного способу життя, зайві кілограми не повернуться, а Ваша фігура стане спортивною та підтягнутою!

 

ЦІНИ


ЛІПОДЖЕМС (VASER) 230 $


ЛІПОСАКЦІЯ - 1 ЗОНА (VASER) 600 $


ЛІПОСАКЦІЯ ПІДБОРІДДЯ (VASER) 500 $


ЛІПОСАКЦІЯ ШИЇ І ПІДБОРІДДЯ - 1 ЗОНА (VASER) 800 $


ЛІПОСАКЦІЯ ВЕРХНЬОЇ ТРЕТИНИ СПИНИ (ЗАДНІ ВІДДІЛИ ШИЇ І НАДЛОПАТКОВОЇ ДІЛЯНКИ) - 2 ЗОНА (VASER) 865 $


ЛІПОСАКЦІЯ СЕРЕДНЬОЇ ТРЕТИНИ СПИНИ (ЗОНА ЛОПАТОК) - 2 ЗОНИ (VASER) 920 $


ЛІПОСАКЦІЯ НИЖНЬОЇ ТРЕТИНИ СПИНИ (ПОПЕРЕКОВИЙ ВІДДІЛ) - 2 ЗОНИ (VASER) 865 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЗОНИ ПЕРЕДНЬОЇ ГРУДНОЇ СТІНКИ - 2 ЗОНИ (VASER) 920 $


ЛІПОСАКЦІЯ БОКОВИХ ДІЛЯНОК ЖИВОТА - 2 ЗОНИ (VASER) - 1 СТУПІНЬ 1 200 $


ЛІПОСАКЦІЯ БОКОВИХ ДІЛЯНОК ЖИВОТА - 2 ЗОНИ (VASER) - 2 СТУПІНЬ  1 500 $


ЛІПОСАКЦІЯ ПЕРЕДНЬОЇ СТІНКИ ЖИВОТА (VASER) - 1 СТУПІНЬ 1 400 $


ЛІПОСАКЦІЯ ПЕРЕДНЬОЇ СТІНКИ ЖИВОТА (VASER) - 2 СТУПІНЬ 3 000 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЛОБКОВОЇ ЗОНИ - 1 ЗОНА (VASER) - 1 СТУПІНЬ 800 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЛОБКОВОЇ ЗОНИ - 1 ЗОНА (VASER) - 2 СТУПІНЬ 1 000 $


ЛІПОСАКЦІЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ СТЕГОН - 2 ЗОНИ (VASER) - 1 СТУПІНЬ  1 050 $


ЛІПОСАКЦІЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ СТЕГОН - 2 ЗОНИ (VASER) - 2 СТУПІНЬ  1 500 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЗОВНІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ СТЕГОН (ЗОНИ ГАЛІФЕ) - 2 ЗОНИ (VASER) - 1 СТУПІНЬ 1 000 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЗОВНІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ СТЕГОН (ЗОНИ ГАЛІФЕ) - 2 ЗОНИ (VASER) - 2 СТУПІНЬ 1 300 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЗОНИ КОЛІН - 2 ЗОНИ (VASER) 920 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЗАДНЬОЇ І ЗОВНІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ ПЛЕЧЕЙ - 2 ЗОНИ (VASER) - 1 СТУПІНЬ 1 500 $


ЛІПОСАКЦІЯ ЗАДНЬОЇ І ЗОВНІШНЬОЇ ПОВЕРХНІ ПЛЕЧЕЙ - 2 ЗОНИ (VASER) - 2 СТУПІНЬ  2 000 $


ЛІПОСАКЦІЯ НАДСІДНИЧНОЇ ДІЛЯНКИ - 2 ЗОНИ (VASER) 920 $


ЛІПОСАКЦІЯ ПІДСІДНИЧНИХ СКЛАДОК - 2 ЗОНИ (VASER) 800 $


ЛІПОСКУЛЬПТУРУВАННЯ ДІЛЯНКИ ГРУДЕЙ 1 955 $


ЛІПОСКУЛЬПТУРУВАННЯ ПЕРЕДНЬОЇ СТІНКИ ЖИВОТА 2 100 $


ЛІПОСКУЛЬПТУРУВАННЯ БОКІВ ЖИВОТА 1 955 $


ЛІПОСКУЛЬПТУРУВАННЯ ДІЛЯНКИ СПИНИ 2 185 $


ЛІПОФІЛІНГ ГРУДЕЙ 2 400 $


ЛІПОФІЛІНГ СІДНИЦЬ 3 450 $


ЛІПОФІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ 1 265 $


ЛІПОФІЛІНГ ВИЛИЦЬ 575 $


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ