АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ

Записатися на візит

 

Природна форма обличчя людини не завжди має ідеальні пропорції. Досить часто зустрічається така особливість, як скошене, недостатньо розвинене підборіддя. Власне через таку будову нижньої щелепи, тканин нижньої частини обличчя страждає профіль.


 

У ДАНОМУ  ВИПАДКУ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ БАЖАНОЇ СТРУКТУРИ  ОБЛИЧЧЯ НЕОБХІДНА АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ

 

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ?

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ </strong></span></span><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong>АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ</strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>?</strong></span></span></p>

Аугментація підборіддя – це хірургічна корекція контурів нижньої третини обличчя, у ході якої виправляється вроджена недорозвиненість підборіддя, усувається асиметрія та забирається диспропорція нижньої частини обличчя. Якщо ж форма підборіддя була деформована внаслідок травми, це також можна виправити за допомогою даної операції.

Для досягнення бажаного естетичного результату збільшення підборіддя здійснюється способом установлення силіконового імпланта під глибокі тканини обличчя. 


Таким чином, лише за одну процедуру підборіддя збільшується та набуває бажаної гармонійної форми! 

ЯК ПРОХОДИТЬ АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ?

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>ЯК ПРОХОДИТЬ АУГМЕНТАЦІЯ ПІДБОРІДДЯ </strong></span></span></p>

<p style="text-align:center"><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong>В </strong></span></span><span style="font-size:24px"><a href="https://genesis-clinic.com.ua/"><span style="color:#e67e22"><strong>КЛІНІЦІ GENESIS</strong></span></a></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong> У ЛЬВОВІ?</strong></span></span></p>

  • Пластичний хірург детально вивчає Ваше обличчя, робить рентгенівські знімки та уважно вислуховує всі  Ваші побажання. За допомогою унікального обладнання – системи Vectra XT зі спеціальним програмним забезпеченням лікар разом із Вами змоделює бажаний вигляд Вашого обличчя. Безпосередньо на екрані монітора в 3D-форматі Ви побачите, який вигляд матиме Ваше обличчя – в анфас і в профіль – після аугментації підборіддя. Надалі ця картинка буде втілена в життя з максимальною точністю. Для цього в нашій клініці є все необхідне: висококласні досвідчені фахівці, новітнє обладнання та технології, уважне ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

  • За кілька днів до операції Вам необхідно здати низку аналізів, зробити які можна безпосередньо в нас у клініці. Операція з аугментації підборіддя виконується під загальним наркозом (газовим). Триває процедура 1–2 години. Розріз під час операції здійснюється з порожнини рота, тобто ніяких слідів від операції на шкірі обличчя не залишається.

  • Візуальний ефект від аугментації підборіддя помітний відразу ж. Після закінчення операції Ви залишаєтеся в нашій клініці на добу та відпочиваєте в комфортних умовах під наглядом лікаря. У нас – сучасні нові палати, оснащені всім необхідним, якісне триразове харчування, цілодобовий догляд кваліфікованого персоналу.

  • Протягом декількох наступних днів рекомендується носити компресійну пов'язку, полоскати рот антисептиком і спати з піднятою головою для зменшення набряклості. Також рекомендований бережливий режим дня без фізичних навантажень, не можна відвідувати сауну, робити косметичні процедури.

Через два тижні після операції реабілітаційний період вважається завершеним.

Ваш ідеальний профіль — результат професійної роботи наших пластичних хірургів!

 

Після аугментації підборіддя збільшиться, стане пропорційним, профіль набуде правильних та гармонійних рис. З ідеально сформованою нижньою частиною обличчя здаватиметься більш молодим, динамічним і виразним.

Результат від операції аугментації підборіддя носить довготривалий ефект і не зміниться з роками.


 

Професіонали клініки естетики Genesis у Львові завжди радо готові втілити Ваші найзаповітніші мрії щодо краси та досконалості!

2 500 - 3 000 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)