ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ (РЕДУКЦІЙНА МАМОПЛАСТИКА)

Записатися на візит

 

Красиві та пружні груди бажаної форми та розміру є мрією багатьох жінок і предметом захоплення чоловіків. Саме вони роблять фігуру пропорційною та спокусливою, а самій жінці додають впевненості в собі!

 

Проте буває так, що надміру великий бюст доставляє фізичний дискомфорт та виглядає доволі неестетично. Надмірно великі груди також можуть викликати проблеми зі здоров'ям. Операція по зменшенню грудей допомагає полегшити емоційний дискомфорт, пов'язаний з надмірно великими грудьми, а також прибрати фізичний біль зі спини, викликаний вагою грудей.

У клініці Genesis у Львові Ви зможете здійснити операцію зі зменшення грудей, яка покликана створити привабливу форму грудей на надати їм пропорційного вигляду.


 

Редукційна мамопластика – пластична операція зі зменшення грудей – метою якої є усунення надмірно збільшених молочних залоз з одночасною підтяжкою грудей та корекцією їх форми!

 

ПОКАЗАННЯ ДО РЕДУКЦІЙНОЇ МАМОПЛАСТИКИ

<p style="text-align:center"><strong><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px">ПОКАЗАННЯ ДО РЕДУКЦІЙНОЇ МАМОПЛАСТИКИ</span></span></strong></p>

Безпосередніми показаннями до зменшення грудей є:

 

надмірний об’єм грудей, який викликає дискомфорт у повсякденному житті;


недосконалість форми грудей, асиметрія;


опущення грудей в період вагітності та лактації;


вікові зміни форми грудей;


зміни обрисів грудей після операцій.

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

ПЕРЕД РЕДУКЦІЙНОЮ МАМОПЛАСТИКОЮ


  • На консультації лікар докладно розповідає про майбутню операцію, реабілітаційний період, відповідає на всі наявні запитання, складає план дій з підготовки до операції. Після докладної консультації Ви можете побачити повне 3D-моделювання своїх майбутніх грудей за допомогою діагностичної системи Vectra XT.

  • Перед операцією наші пацієнти обов’язково проходять мамографію або УЗД-обстеження, здають клінічні аналізи. По результатам аналізів лікар виявляє відсутність/наявність протипоказань до операції зі зменшення грудей.

ХІД ОПЕРАЦІЇ

РЕДУКЦІЙНОЇ МОМОПЛАСТИКИ

 

  • Зменшення грудей проходить під загальною анестезією (газовий наркоз).

  • Для досягнення бажаного результату пластичний хірург співвідносить новий розмір грудей з фігурою пацієнтки, надає їм акуратної форми, стежить за симетричністю і пропорційністю щодо тіла. 

  • Операція проводиться за заздалегідь установленим планом та триває 2 - 4 години.

  • За тиждень до операції слід відмовитися від куріння і алкоголю, припинити прийом коагулянтів, приймати вітаміни та препарати для зміцнення судин.

 

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

І РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ЗМЕНШЕННЯ ГРУДЕЙ

 

 

  • У клініці Genesis ми пропонуємо Вам нагляд досвідченого медичного персоналу та комфортне перебування у нових палатах, забезпечених всім необхідним, які включають в себе триразове харчування.

  • Після операції наші пацієнтки перебувають у стаціонарі клініки від 1 - 2  доби. Пацієнтку виписують додому після огляду пластичного хірурга, який дає рекомендації щодо режиму та догляду за грудьми. Після виписки ми рекомендуємо нашим пацієнтам відпочинок вдома до 7 днів.

  • Відновлювальний період після редукційної мамопластики складається з післяопераційного спостереження лікаря і спеціальних фізіотерапевтичних процедур, які скорочують період реабілітації і допомагають уникнути ускладнень. У нашій клініці передбачені спеціальні програми післяопераційної реабілітації. Вони базуються на застосуванні сучасних косметологічних методик і сприяють швидкому відновленню.

ДЛЯ УСПІШНОГО ПЕРЕБІГУ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОГО ПЕРІОДУ НЕОБХІДНО ДОТРИМУВАТИСЯ НАСТУПНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ:

 

носити спеціальну компресійну білизну протягом 4–6 тижнів після операції;


протягом перших трьох тижнів необхідно повністю виключити фізичні навантаження;


в перший місяць не можна навантажувати руки та плечовий пояс;


сон на животі дозволяється через шість тижнів;


утримуватися від відвідування лазні, сауни та солярію.

 

Повне загоєння та формування нового силуету відбуваються через 3 місяці.

Переваги редукційної мамопластики у клініці естетики Genesis!

 

У нашій клініці на Вас чекає кваліфікована підготовка до операцій, лише перевірені хірургічні методи, якісні матеріали, сучасні інструменти та комфортабельне перебування в клініці.

Досвідчені хірурги клініки Genesis з багаторічним практичним досвідом у поєднанні з використанням топового найіноваційнішого медичного обладнання допоможуть отримати Вам бажаний довготривалий ефект.


 

Редукційна мамопластика у Львові в клініці естетики Genesis – дозволить  отримати бажаний результат від операції, який Вас обов’язково порадує. Ваш новий розмір грудей позбавить Вас від болю та фізичних обмежень. Але головне – ви полюбите своє відображення в дзеркалі і повернете собі впевненість у своїй красі!

2 250 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)