Про клініку

Клініка Genesis

Найсучасніші технології, найновітніші техніки медичної та естетичної сфер тепер в одному місці – клініці «Генезис».

Чому обирають нас

Своїм клієнтам ми готові запропонувати широкий спектр послуг. Зокрема, це медична косметологія з неінвазивними альтернативами пластичній хірургії обличчя та тіла, SPA, іміджевий відділ, якісна дігностика. Клініка “Genesis” зібрала у своєму арсеналі понад 50 одиниць новітнього обладнання, які допомагають лікарям дерматологам-косметологам у вирішенні проблем будь-якої складності. Також за час роботи ми відвідали світові клініки естетичної косметології та міжнародні компанії медичної індустрії, обмінялися досвідом із провідними мпеціалістами галузі естетичної медицини. Ми завжди слідкуємо за розвитком індустрії та долучаємося до її вдосконалення. Взамін отримуємо схвальні відгуки, які надихають працювати ще краще.


CEO GENESIS

Соломія Островська

“Щодня ми працюємо для того, щоб Клініка Естетики Genesis стала унікальним місцем для львів’ян та гостей міста. Ми втілили концепцію закладу, в якому кожен з вас почуватиме себе комфортно і затишно. Ми максимально враховуємо побажання кожного та вдосконалюємося для вас!”
Співпраця з клінікою
Залишити контакти

Команда Genesis

Клініка Genesis - це широкий комплекс всіх медичних та beauty - процедур. Команда Genesis працює злагоджено для задоволення всіх вимог наших гостей. Ми раді бути частиною компнії, розвиватися і ділиться своїми напрацюваннями з вами, наші дорогі гості

Долучитись до команди

Адреса

Кривчицька Дорога, 8a Львів, Львівська область, 79014

Час роботи

з пн до нд з 08:00 до 22:00

Соціальні мережі