Кругова блефаропластика

Записатися на візит

 

Кругова пластика повік охоплює блефаропластику верхніх і нижніх повік, нерідко ця операція поєднується з фейсліфтингом

 

Ви помічаєте в дзеркалі явні ознаки старіння, сітку глибоких зморщок навколо очей, обвисання шкіри верхніх повік? Вже спробували безліч косметичних засобів і процедур, але бажаного ефекту не здобули?


Кругова блефаропластика — це відповідь на запитання: як позбутися вікових змін шкіри навколо очей, як прибрати мішки під очима, як зробити обличчя молодшим та привабливішим?

 

БЛЕФАРОПЛАСТИКА, АБО КРУГОВА ПЛАСТИКА ПОВІК – ЦЕ ХІРУРГІЧНА ПРОЦЕДУРА, СПРЯМОВАНА НА УСУНЕННЯ ТАКИХ ЕСТЕТИЧНИХ НЕДОЛІКІВ:

<p><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong>БЛЕФАРОПЛАСТИКА</strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>, АБО </strong></span></span><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong>КРУГОВА ПЛАСТИКА ПОВІК</strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong> &ndash; ЦЕ ХІРУРГІЧНА ПРОЦЕДУРА, СПРЯМОВАНА НА УСУНЕННЯ ТАКИХ ЕСТЕТИЧНИХ НЕДОЛІКІВ:</strong></span></span></p>

вікове або вроджене нависання верхніх повік;


жирові грижі верхніх і нижніх повік;


глибокі зморшки в ділянці верхніх і нижніх повік;


усунення асиметрії очей;


зміна форми очей за бажанням пацієнта.

Більшість пацієнтів, які вдаються до підтяжки повік, — це жінки та чоловіки старше 40 років.

Однак у деяких людей навіть у молодому віці з огляду на спадкоємні фактори під очима утворюються мішки — жирові грижі, іноді нависання верхніх повік буває зумовлене генетично. Таким пацієнтам також рекомендована хірургічна корекція повік.

Якщо кілька років тому більшість пацієнтів віддавали перевагу пластичним операціям за кордоном, сьогодні якісну кругову блефаропластику можна зробити у Львові, у клініці естетики Genesis.


 

Успіх операції кругової підтяжки повік безпосередньо залежить від кваліфікації пластичного хірурга. Фахівці клініки Genesis із багаторічним досвідом роботи готові вирішити Ваші естетичні проблеми на високому рівні. Сучасне обладнання, комфортні умови та уважний персонал — у нас є все необхідне для ефективної допомоги пацієнтам!

ПІДГОТОВКА ДО ОПЕРАЦІЇ

БЛЕФАРОПЛАСТИКИ

  • На попередньому етапі Ви приходите на консультацію до пластичного хірурга в нашу клініку. Лікар оцінить ступінь вікових змін шкіри периорбітальної зони й визначить оптимальний варіант хірургічної корекції, можливо, порекомендує поєднати операцію з підтяжкою тієї або іншої зони обличчя.

  • За допомогою діагностичної системи Vectra XT пластичний хірург продемонструє повне 3D-моделювання вашого майбутнього обличчя, де Ви зможете побачити очікуваний візуальний ефект. За необхідності будуть призначені додаткові консультації з фахівцями в разі наявності проблеми зі здоров'ям.

  • Остаточна ціна кругової блефаропластики уточнюється на консультації й залежить від комплексу планованих втручань. До вартості операції також входить ультразвукове дослідження очей. За кілька днів до операції Ви зможете здати необхідні аналізи безпосередньо в нашій клініці.

ХІД ОПЕРАЦІЇ КРУГОВОЇ ПЛАСТИКИ ПОВІК

  • Сучасна естетична хірургія прагне до зменшення інвазивності та травматизму втручань. Це стосується й корекції повік. Шкіра повік у людей дуже тонка, і в неї добре кровопостачання. Тому розрізи на повіках загоюються дуже швидко, практично не залишаючи слідів. При круговій блефаропластиці тонкі розрізи виконуються в природних складках шкіри повік, тож і без того малопомітні рубці будуть повністю приховані згодом цими складками. 

  • Якщо є необхідність і це визначене планом операції, хірург усуває жирові грижі верхніх, нижніх повік, а також може виконати підтяжку кругового м'яза ока, підтяжку брів або інші елементи естетичної пластики обличчя.

  • Залежно від обсягу оперативного втручання лікар приймає рішення щодо проведення операції під місцевою анестезією чи під загальним наркозом (газовий наркоз). Незалежно від обраного способу, наші пацієнти не зазнають ніяких болісних відчуттів під час операції, також ми робимо все для мінімізації дискомфорту в післяопераційний період.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ КРУГОВОЇ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ

  • Ми пропонуємо нові палати, оснащені всім необхідним, а також триразове харчування для комфортного перебування в клініці Genesis, і вже наступного дня після операції Ви повертаєтеся додому.

  • Для запобігання ускладненням та якнайшвидшого відновлення після процедури дотримуйтеся рекомендацій Вашого пластичного хірурга щодо режиму дня, не перевантажуйте очі й користуйтеся краплями для очей, які призначив лікар. Оскільки операція малоінвазивна, біль у ділянці швів практично відсутній. Невеликого дискомфорту можуть завдавати лише стерильні пластирі, наклеєні поверх швів. На 4–5-й день після операції шви знімають.

  • У перший тиждень після пластики повік можуть спостерігатися набряки, які поступово зменшуються протягом трьох тижнів, а невеликі післяопераційні гематоми зникають протягом тижня-двох. У кожного пацієнта цей термін індивідуальний. Через 5–10 днів наші пацієнти можуть виходити на роботу, вести звичний спосіб життя.

  • Лікарі радять виключити перебування на сонці протягом перших тижнів після операції або користуватися сонцезахисними окулярами. Контактними лінзами можна користуватися вже через 2 тижні після пластики повік. Протягом двох місяців після блефаропластики шви поступово згладжуються й знебарвлюються, стають непомітними.

КРУГОВА ПІДТЯЖКА ПОВІК — ТРИВАЛИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Через 6 місяців після операції Ви зможете повною мірою оцінити досягнутий ефект. Ми запросимо Вас до нашої клініки у Львові, щоб Ви змогли порівняти свій новий образ із передопераційними фото. 

Кругова  блефаропластика зупинить прогресуючі вікові зміни шкіри навколо очей, освіжить погляд, зітре відразу десяток років із Вашого обличчя. Під очима зникнуть некрасиві мішки, тон шкіри вирівняється, зникнуть зморшки та птоз (нависання шкіри верхніх повік).


Із клінікою естетики Genesis Ваші очікування повністю справдяться, а новий імідж принесе бажаного психологічного комфорту!

1 750 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)