КОМПЛЕКСНА РИНОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Відновлення структури та правильної дихальної функції носа може забезпечити комплексна ринопластика

 

 • Важливе місце має естетичний аспект, який є показанням до операції ринопластики. І дійсно, форма носа максимально впливає на загальне сприйняття нашої зовнішності оточуючими. Якщо вроджена форма носа не ідеальна, людина може відчувати дискомфорт через те, що її ніс занадто великий, занадто довгий, широкий, кривий, гачкуватий, з горбинкою тощо.

Ринопластика усуне будь-які естетичні недоліки форми носа й при цьому збереже або відновить його дихальну функцію в повному обсязі!


 • Також будь-яка, навіть незначна, на перший погляд, травма носа може призвести до викривлення носової перегородки і, як наслідок, до можливого порушення процесу дихання. Травми носа зазвичай характерні хлопчикам, чоловікам унаслідок особливостей характеру та поведінки. Як приклад, можемо пригадати випадки ще з раннього дитинства: коли дитина падала або ж засовувала в ніс якісь певні предмети. Також мали місце й удари, унаслідок яких утворювалася подальша гематома в ділянці носа.

 

Усі можливі травми в дитячому віці неминуче призводять не лише до ушкодження м'яких, а й кісткових і хрящових тканин. Згодом, уже в майбутньому, це призводить до низки проблем із дихальною функцією та до зовнішніх дефектів форми носа!

 

ТРАВМИ НОСА БУВАЮТЬ РІЗНОГО СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ:

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>ТРАВМИ НОСА БУВАЮТЬ РІЗНОГО СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ:</strong></span></span></p>

- Травмування м'яких тканин – це синець, забій, поріз, подряпини.


- Ушкодження хрящової тканини, включаючи перелом носової перегородки.


- Перелом кісток носа — найбільш тяжка травма носа, при якій може бути зміщення кісткових уламків, ушкодження носових пазух.

 

Травма носа також може виникнути внаслідок обмороження або вдихання агресивних хімікатів.

Переломи носової перегородки та кісток призводять до видимих змін форми носа: викривлення, асиметрія, провалена спинка носа, приплющений або розширений ніс.

ОПЕРАЦІЯ КОМПЛЕКСНОЇ РИНОПЛАСТИКИ ДОЗВОЛЯЄ:

 

♦ УСУНУТИ НАСЛІДКИ ТРАВМИ НОСА;


♦ ВИПРАВИТИ АСИМЕТРІЮ НОСА;


♦ ВИПРАВИТИ ВИКРИВЛЕННЯ НОСОВОЇ ПЕРЕГОРОДКИ;


♦ ЗМІНИТИ ФОРМУ НОСА;


♦ ПРИБРАТИ ГОРБИНКУ НА НОСІ;


♦ ЗМЕНШИТИ АБО ЗМІНИТИ РОЗМІРИ НОСА (ДОВЖИНУ, ШИРИНУ).

Після ринопластики зовнішність кардинально змінюється в кращу сторону: із правильним, красивим носом обличчя відразу стає більш гармонійним, у людини буквально відкриваються нові можливості в житті в широкому сенсі цього слова. Власне, саме тому пластичні операції зі зміни форми носа мають дуже високу популярність у всьому світі.


Ринопластика більше, ніж будь-яка інша пластична операція, вимагає ювелірної точності роботи пластичного хірурга, яка досягається високою кваліфікацією та практичним досвідом у поєднанні з віртуозним володінням найсучаснішими методиками пластики носа та новітніми технологіями.


Досвідчений пластичний хірург обов'язково забезпечить відновлення функції носового дихання після ринопластики навіть при значному ступені ушкодження кісткових та хрящових тканин.


НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ КЛІНІКА GENESIS — ЄДИНА В УКРАЇНІ, ЩО ВИКОРИСТОВУЄ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ, А САМЕ – НАЙІННОВАЦІЙНІШІ УЛЬТРАЗВУКОВІ ПИЛИ КОМПАНІЇ STRYKER СИСТЕМИ SONOPET IQ. МАЛОІНВАЗИВНЕ ОБЛАДНАННЯ З ІНДИВІДУАЛЬНИМИ ЧІПОВАНИМИ ПИЛАМИ, ЯКЕ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ШВИДКУ РЕАБІЛІТАЦІЮ, ВИКОРИСТОВУЮТЬ НАЙПРОГРЕСИВНІШІ КЛІНІКИ США.

НАЙІННОВАЦІЙНІШІ УЛЬТРАЗВУКОВІ ПИЛИ SONOPET IQ ПІД ЧАС РОБОТИ З КІСТКОВОЮ ТА ХРЯЩОВОЮ ЧАСТИНАМИ АБСОЛЮТНО НЕ ТРАВМУЮТЬ НАВКОЛИШНІ ТКАНИНИ НОСА, І ЯК РЕЗУЛЬТАТ НАБРЯКИ Й ГЕМАТОМИ ПІСЛЯ РИНОПЛАСТИКИ ЗНАЧНО МЕНШІ.

А ОСОБЛИВІСТЮ ЧІПОВАНИХ УЛЬТРАЗВУКОВИХ ПИЛ SONOPET IQ Є ТЕ, ЩО ДЛЯ КОЖНОГО ПАЦІЄНТА ВОНИ ІНДИВІДУАЛЬНІ, ТЕРМІНОМ ДІЇ – 24 ГОДИНИ, ЩО РОБИТЬ ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ АБСОЛЮТНО УНІКАЛЬНИМ.


 

Відтепер зробити якісну пластичну операцію – комплексну ринопластику на високому професійному рівні можна вже у Львові!

КОМПЛЕКСНА КОРЕКЦІЯ НОСА ВКЛЮЧАЄ:


Ринопластику спинки носа, що дозволяє змінити обриси носа: виправити сідлоподібну форму, прибрати горбинку на носі, випрямити та зробити ніс тоншим, виправити асиметрію носа.


Ринопластику кінчика носа, спрямовану на усунення таких естетичних недоліків, як гачкуватий ніс, загнутий донизу ніс, нависаючий кінчик носа, роздвоєний кінчик носа, занадто широкий, потовщений або гострий кінчик носа, широкі ніздрі.


Септопластику виправлення наслідків травм та інших дефектів носової перегородки.

 

Як правило, ринопластика проводиться пацієнтам старше 18 років, коли формування та зростання кісток і хрящів уже завершені, проте в разі травм – і в більш ранньому віці.

ПОВТОРНА РИНОПЛАСТИКА

 

 • В окремих випадках виникає потреба в повторній ринопластиці, якщо є незадовільні результати, естетичні або функціональні, після раніше проведеної ринопластики.

 • Так, до нашої клініки іноді звертаються пацієнти, незадоволені естетичним виглядом носа після пластики, виконаної в інших закладах: не подобається форма носа, горбинка чи негармонійний вигляд обличчя після операції. Незадовільні функціональні результати ринопластики — якщо через деякий час після операції знов наявні порушення носового дихання. В такому випадку необхідна повторна хірургічна корекція.

 • Перед повторною ринопластикою необхідно провести ретельне обстеження пацієнта, включно з комп’ютерною томографією, МРТ кісток носа і приносових пазух, та встановити, які саме структури носа були видалені під час попередньої операції. Можливо, з’явиться потреба використати для реконструкції донорський хрящ з вушних раковин, або ж реберний хрящ пацієнта.

 • Загалом, повторна ринопластика є більш складною операцією, оскільки має виправляти недоліки попереднього хірургічного втручання в цій делікатній і фізіологічно значущій зоні. Повторна ринопластика потребує найвищої кваліфікації пластичного хірурга та надточного сучасного хірургічного обладнання, все це є в наявності в клініці Genesis. Ми приймаємо пацієнтів з найскладнішими випадками і робимо операції у Львові на рівні провідних світових клінік.

ПЛАНУВАННЯ ОПЕРАЦІЇ

КОМПЛЕКСНОЇ РИНОПЛАСТИКИ

 

 • Попередній етап – консультація в клініці Genesis.

 • На консультації пластичний хірург уважно вислухає Ваші побажання щодо зміни форми носа. Якщо була травма, зробить діагностику, визначить ступінь ушкодження кістково-хрящових структур. За допомогою унікальної системи Vectra XT лікар створить візуальну 3D-модель Вашого майбутнього обличчя після ринопластики.

 • Далі пластичний хірург визначає індивідуальний шлях вирішення Вашої естетичної проблеми, і залежно від техніки виконання та складності операції розраховується остаточна ціна ринопластики.

 • У процесі підготовки до ринопластики може також знадобитися додаткове обстеження (КТ або МРТ). Безпосередньо в нашій клініці Ви можете здати всі необхідні лабораторні аналізи.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ РИНОПЛАСТИКИ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ?

 

 • Ми проводимо ринопластику за допомогою індивідуальних чіпованих ультразвукових пил компанії Stryker системи Sonopet iQ.

 • Завдяки малоінвазивності пил значно зменшується та скорочується період реабілітації. Під час роботи з кістковою та хрящовою частинами абсолютно не травмуються навколишні тканини носа, і, як результат, набряки й гематоми після ринопластики значно менші.

 • Реабілітація після комплексної ринопластики в клініці Genesis – коротше, ніж після ринопластики звичайними інструментами, які, у свою чергу, травмують навколишні тканини. Ринопластику роблять під загальною анестезією – газовим наркозом, який використовується сьогодні в кращих європейських клініках і легко переноситься пацієнтами. Операція триває в середньому 1-2 години.

ІСНУЄ ДВА ОСНОВНИХ МЕТОДИ ПЛАСТИКИ НОСА:

ВІДКРИТА РИНОПЛАСТИКА: розрізи здійснюються на стовпці носа (смужці шкіри між ніздрями) і по краях крил носа;


→ ЗАКРИТА РИНОПЛАСТИКА: розрізи роблять тільки всередині носа. Метод застосовується при незначному ступені корекції.


 

 • На завершення операції в ніс закладаються тампони, зверху накладається спеціальна фіксуюча пов'язка. Її треба носити деякий час, щоб закріпити тканини носа в новому положенні.

 • Після операції комплексної ринопластики Ви залишаєтеся в стаціонарі клініки на 1 — 2 дні. У нас комфортні умови, прекрасне харчування, уважний персонал, професійний догляд — усе для Вашого повноцінного відпочинку та швидкої реабілітації. Щоб закріпити результат операції та швидко й безболісно відновитися, обов'язково виконуйте всі рекомендації Вашого пластичного хірурга.

 • Шви після ринопластики знімати не потрібно, оскільки використовуються саморозсмоктувальні косметичні нитки. За тиждень Ви повністю відновитеся. Можна ходити на роботу, вести звичний спосіб життя, уникаючи фізичних навантажень, занять спортом. До них слід повертатися поступово, консультуючись із Вашим лікарем. Протягом трьох тижнів зійдуть гематоми й набряки, повністю загояться ранки.

 • Повний результат від комплексної ринопластики вже можна оцінити через пів року. При ювелірно точному виконанні пластики носа результат повністю відповідає тому, який Ви спланували під час 3D-моделювання.

Ідеальна форма Вашого носа та нормальне носове дихання – лише за одну операцію!

Від професійного рівня пластичного хірурга залежить дуже багато чого: естетика, безпека, швидкість реабілітації, а головне, здоров'я та комфорт пацієнта.

Пластичні хірурги клініки Genesis у Львові мають найвищу кваліфікацію та успішний практичний досвід проведення сотень операцій комплексної ринопластики будь-якої складності.


 

Genesis – це висока якість операцій, гарантована безпека, низька травматичність, короткий період реабілітації та довготривалий естетичний результат!

 

ЦІНИ


КОМПЛЕКСНА РИНОПЛАСТИКА (1 СКЛАДНIСТЬ) 2 950 $


КОМПЛЕКСНА РИНОПЛАСТИКА (2 СКЛАДНIСТЬ) 4 100 $


КОМПЛЕКСНА РИНОПЛАСТИКА НА SONOPET IQ 4 500 $ 


 


ПОВТОРНА РИНОПЛАСТИКА (1 СКЛАДНIСТЬ) 3 700 $


ПОВТОРНА РИНОПЛАСТИКА (2 СКЛАДНIСТЬ) 4 900 $


ПОВТОРНА РИНОПЛАСТИКА НА SONOPET IQ 5 750 $


 


ПОСТТРАВМАТИЧНА РИНОСЕПТОПЛАСТИКА 5 200 $


ПОВТОРНА РИНОСЕПТОПЛАСТИКА + ЗАБІР ХРЯЩОВОГО АУТОТРАНСПЛАНТАНТА З ВУШНОЇ МУШЛІ (ХРЯЩ З ВУХА) 6 150 $


РЕКОНСТРУКТИВНА РИНОСЕПТОПЛАСТИКА З ЗАБОРОМ РЕБЕРНОГО АУТОТРАНСПЛАНТАНТА (РЕБРО) 7 500 $


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ