Підтяжка обличчя

Прибрати вікові зміни з обличчя — можливо, і багато успішних та знаменитих людей з усього світу сміливо вдаються до підтяжки обличчя. Зробити якісну кругову підтяжку обличчя на рівні кращих світових клінік можна у Львові.

Клініка естетики Genesis пропонує послуги висококваліфікованих пластичних хірургів, професіоналізм яких спирається на інноваційні технології та новітнє імпортне обладнання, яке наша клініка оновлює на постійній основі, залишаючись незмінним лідером індустрії краси в Україні.

Підтяжка обличчя — це омолодження на багато років при збереженні індивідуальності вашої зовнішності

Показанням до кругової підтяжки обличчя є вік 40 - 60 років, коли вікові зміни виражені вже досить яскраво і ліфтинг обличчя безопераційними методами не здатний дати вираженого ефекту.

Зміни шкіри, пов’язані з руйнуванням колагенових та еластинових волокон, дуже старять людину. Особливо це помітно на обличчях з деформаційним типом старіння, який переважає у жительок Східної Європи. Через ослаблення зв’язок шкіри, жирові пакети та м’язи обличчя опускаються донизу, змінюючи контури та пропорції обличчя. Надлишки шкіри, що втратила еластичність, утворюють подвійне підборіддя та складки на шиї, глибокі мімічні зморшки в куточках очей, на лобі, в області носогубних складок. Вся підшкірна структура стає в’ялою та рихлою.

Підтяжка овалу обличчя прибере надлишки тканин нижньої частини обличчя, відновить контур нижньої щелепи, зморшки розгладяться та провисання шкіри зникнуть.

Підтяжка середньої зони обличчя підніме верхню частину щік, підтягне та наповнить область вилиць, розгладить носогубні складки, прибере “мішки” під очима. Змінені з віком пропорції середньої частини обличчя будуть відновлені.

Круговий ліфтинг зачіпає і верхню частину обличчя, виконується підтяжка лоба та брів. Опущені зовнішні куточки очей встануть на своє місце, прибравши  з обличчя втомлений вираз.

Після кругової підтяжки обличчя Ви отримаєте:

  • омолодження загального вигляду обличчя на 10-15 років;

  • чіткі контури обличчя, гарне підборіддя та шию без зморшок;

  • підтягнуту шкіру обличчя, укріплені зв’язки та м’язи;

  • підтягнути брови та виразний відкритий погляд;

  • розгладаться глибокі носогубні складки;

  • ефект від підтяжки обличчя триватиме понад 10 років.

Підготовка, хід операції та реабілітація 

Перший етап — це консультація у пластичного хірурга в нашій клініці у Львові.

Лікар вивчить структуру Вашого обличчя, оцінить стан і тургор шкіри, її еластичність, а також вислухає Ваші побажання. Комплексно та всебічно оцінивши проблему, лікар поінформує Вас про те, що можна зробити у Вашому конкретному випадку і якого естетичного результату можна досягти.

За допомогою унікальної системи Vectra XT та комп’ютерного 3D моделювання пластичний хірург покаже, як контурна підтяжка покращить овал обличчя, які зміни можливі у верхній, середній, нижній частині обличчя. Також лікар визначить об’єм та спосіб ведення операції. В залежності від складності та обсягу формується остаточна ціна кругової підтяжки обличчя.

Перед операцією необхідно Вас обстежити, переконатись у відсутності протипоказань. Всі клінічні аналізи можна здати прямо у нас в клініці.

Ми зробимо Ваші фото перед операцією, щоб в подальшому Ви змогли побачити різницю після закінчення періоду відновлення.

Кругова підтяжка обличчя здійснюється під загальним наркозом. Ми застосовуємо газовий наркоз, що добре переноситься пацієнтами і не викликає неприємних наслідків.

Стосовно технологій та методів кругової підтяжки обличчя, пластичні хірурги клініки Genesis слідкують за новітніми світовими трендами в цій області. Зокрема, в ході операції виконується ліфтинг не лише шкіри обличчя та підшкірної жирової клітковини, оскільки поверхнева дія не дасть бажаного ефекту. Щоб омолодження було кардинальним та довготривалим, пластичний хірург працює також зі SMAS шаром, з м’язами. SMAS (superficial musculo-aponeurotic system) — це м’язово-апоневротичний шар з колагеновими та еластиновими волокнами, що розташований поверх мімічних м’язів нашого обличчя. Саме SMAS утворює своєрідний каркас, що підтримує чіткий овал обличчя. З віком цей каркас слабне, в результаті обличчя “пливе”.

Діючи за визначеним на консультації планом, пластичний хірург поетапно виконує ліфтинг намічених зон обличчя, прибираючи зайві тканини та підтягуючи м’язи та зв’язки SMAS шару для більш вираженого та довготривалого результату.

Після операції Ви залишаєтесь в клініці ще на 1 - 2 дні. Вам буде надана комфортна сучасна палата, кваліфікований догляд, чудове триразове харчування.

Коли Ви повернетесь додому, деякий час на обличчі ще будуть знаходитись наклейки на швах, необхідно з’являтись в клініку на перев’язки (через 2-3 дні).

Шви знімають на 7 день.

Після зняття наклейок ви можете повернутись до звичного способу життя, виключаючи відвідування сауни, басейну, SPA та заняття спортом на місяць. Протягом цього періоду ніяких косметичних процедур робити не можна.

Невеликі гематоми та набряки, що можуть з’явитись після процедури, зникнуть протягом 2-3 тижнів.

Перші результати помітні через місяць після операції.

Як довго триває результат після кругової підтяжки обличчя?

В клініці Genesis з повагою ставляться до бажання клієнтів виглядати краще та молодше, ми існуємо для того, щоб надавати реальні можливості і жінкам, і чоловікам скинути десяток років, продовжити активну молодість і при цьому зберегти здоров’я на довгі роки.

Помолоділе обличчя без зморшок, подвійного підборіддя, свіжий, відкритий погляд, — люди навколо Вас будуть сприймати Вас мінімум на 15 років молодшими.

На відміну від нехірургічних методів ліфтингу обличчя, ефект від кругової підтяжки має довготривалий характер та зберігається більше 10 років.

2 750 EUR (В гривневому еквіваленті по актуальному курсу)