ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ

Записатися на візит

 

Зробити якісну кругову підтяжку обличчя на рівні кращих світових клінік можливо у Львові !

 

Щоб приховати вікові зміни — успішні та знамениті люди з усього світу вдаються до процедури підтяжки обличчя.

Пластичні хірурги клініки Genesis мають найвищу кваліфікацію та успішний практичний досвід проведення сотень операцій будь-якої складності, професіоналізм яких спирається на інноваційні технології та новітнє імпортне обладнання, яке наша клініка оновлює на постійній основі, залишаючись незмінним лідером індустрії краси в Україні.


 

Підтяжка обличчя — це результат на довгі роки зі збереженням індивідуальних особливостей вашої зовнішності!

 

ПОКАЗАННЯМ ДО КРУГОВОЇ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ Є ВІК 40 ДО 60 РОКІВ, ТОДІ КОЛИ ВІКОВІ ЗМІНИ ВЖЕ ДОСТАТНЬО ВИРАЖЕНІ, А ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ БЕЗОПЕРАЦІЙНИМИ МЕТОДАМИ НЕ В ЗМОЗІ ДАТИ БАЖАНОГО ЕФЕКТУ

<p style="text-align:center"><strong><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px">ПОКАЗАННЯМ ДО </span></span><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px">КРУГОВОЇ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ</span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"> Є ВІК 40 ДО 60 РОКІВ, ТОДІ КОЛИ ВІКОВІ ЗМІНИ ВЖЕ ДОСТАТНЬО ВИРАЖЕНІ, А ЛІФТИНГ ОБЛИЧЧЯ БЕЗОПЕРАЦІЙНИМИ МЕТОДАМИ НЕ В ЗМОЗІ ДАТИ БАЖАНОГО ЕФЕКТУ</span></span></strong></p>

Зміни шкіри, перш за все, пов’язані з руйнуванням колагенових та еластинових волокон і вони особливо помітні на обличчі з деформаційним типом старіння, який часто зустрічається у жителів Східної Європи. Через ослаблення зв’язок шкіри, жирові пакети та м’язи обличчя опускаються донизу, що змінює контури та пропорції самого обличчя. Надлишки шкіри, що втратила еластичність, утворюють подвійне підборіддя та складки на шиї, глибокі мімічні зморшки в куточках очей та на лобі, в області носогубних складок.


- Підтяжка овалу обличчя забере надлишкові тканини нижньої частини обличчя, відновить контур , зморшки розгладяться, а провисання шкіри зникне назавжди.


- Підтяжка середньої зони обличчя підніме верхню частину щік, підтягне та наповнить область вилиць, розгладить носогубні складки та прибере “мішки” під очима. Змінені з віком пропорції середньої частини обличчя будуть відновлені.


- Круговий ліфтинг стосується і верхньої частини обличчя, виконується підтяжка чола та брів. Опущені зовнішні куточки очей повернуться на своє первинне місце, назавжди забравши втому з обличчя .


 

ПІСЛЯ КРУГОВОЇ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

- омолоджене обличчя на 10-15 років;


- чіткі контури, красиве підборіддя та шию без зморшок;


- підтягнуту шкіру, укріплені зв’язки та м’язи;


підтягнуті брови та виразний відкритий погляд;


розгадаться глибокі носогубні складки;


 

                               ефект від підтяжки обличчя триватиме понад 10 років!

ПІДГОТОВКА, ХІД ОПЕРАЦІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ 


  • Лікар вивчить структуру Вашого обличчя, оцінить стан і тургор шкіри, її еластичність, а також вислухає Ваші побажання. Комплексно та всебічно оцінивши проблему, лікар поінформує Вас про те, що можна зробити у Вашому конкретному випадку і якого естетичного результату можна досягнути.

  • За допомогою унікальної діагностичної системи Vectra XT з можливістю комп’ютерного 3D моделювання пластичний хірург покаже, як контурна підтяжка покращить овал Вашого обличчя, які зміни можливі у верхній, середній, нижній частинах обличчя. Також лікар визначить об’єм та спосіб проведення операції.

  • Перед операцією необхідно пройти обстеження, переконатись у відсутності протипоказань. Всі клінічні аналізи можна здати безпосередньо у нас в клініці. Ми зробимо Вам фото перед операцією, аби в подальшому Ви змогли побачити різницю після закінчення періоду відновлення. Кругова підтяжка обличчя здійснюється під загальним наркозом. Ми застосовуємо газовий наркоз, що добре переноситься пацієнтами і не викликає неприємних наслідків.

  • Стосовно технологій та методів кругової підтяжки обличчя, пластичні хірурги клініки Genesis слідкують за новітніми світовими трендами в цій області. Зокрема, в ході операції виконується ліфтинг не лише шкіри обличчя та підшкірної жирової клітковини, оскільки поверхнева дія не дасть бажаного ефекту. Щоб омолодження було кардинальним та довготривалим, пластичний хірург працює також зі SMAS шаром, з м’язами.

  • SMAS (superficial musculo - aponeurotic system) — це м’язово - апоневротичний шар з колагеновими та еластиновими волокнами, що розташований поверх мімічних м’язів нашого обличчя. Саме SMAS утворює своєрідний каркас, що підтримує чіткий овал обличчя. З віком цей каркас слабне, і в результаті обличчя “пливе”.

  • Діючи за наміченим на консультації планом, пластичний хірург поетапно виконує ліфтинг запланованих зон обличчя, забираючи зайві тканини, підтягуючи м’язи та зв’язки SMAS шару для більш вираженого та довготривалого результату.

  • Після операції Ви залишаєтесь у нас в клініці ще на 1 - 2 дні. Вам буде надана комфортна сучасна палата, кваліфікований догляд медперсоналу та чудове триразове харчування.

  • Коли Ви повернетесь додому, деякий час на обличчі ще будуть знаходитись наклейки на швах, необхідно з’являтись в клініку на перев’язки (через 2 - 3 дні). Шви знімають на 7 день. Після зняття наклейок ви зможете повернутись до звичного способу життя, виключаючи відвідування сауни, басейну, SPA та заняття спортом протягом місяця. Протягом цього періоду жодних косметичних процедур робити не можна. Невеликі гематоми та набряки, що можуть з’явитись після процедури, зникнуть протягом 2 - 3 тижнів.

 

Перші результати помітні вже через місяць після операції!

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ

КРУГОВОЇ ПІДТЯЖКИ ОБЛИЧЧЯ?

 


Клініка естетики Genesis пропонує послуги лише висококваліфікованих фахівців, які допоможуть Вам пройти швидкий період реабілітації та підтримувати довготривалий результат від процедури у майбутньому.


 

На відміну від нехірургічних методів ліфтингу обличчя, ефект від кругової підтяжки обличчя має довготривалий характер та зберігається більше 10 років!

ЦІНИ


ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ 2/3 (1 СКЛАДНІСТЬ) 3 500 $ 


ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ 2/3 (2 СКЛАДНІСТЬ) 4 000 $ 


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ