Мініабдомінопластика

Записатися на візит

 

Мініабдомінопластика — це пластична операція, яка здійснюється шляхом підтяжки нижньої частини живота, нижче пупка

 


Даний вид пластики рекомендований, коли немає необхідності видаляти великі об’єми тканин, але потрібно покращити зовнішній вигляд живота, нижче пупка шляхом хірургічного втручання зі швидкою реабілітацією!

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОКАЗАНА МІНІАБДОМІНОПЛАСТИКА:

 

♦ обвислий живіт після вагітності та пологів, нерідко з розтяжками;


♦ є дефект шкіри над рубцем після кесаревого розтину;


♦ надлишок та дряблість шкіри на животі внаслідок вікових змін;


♦ діастаз — розходження черевних м’язів (наприклад, після пологів).

 

Мініабдомінопластика живота не передбачає боротьби з ожирінням та значного зниження ваги. Якщо у пацієнта занадто великі жирові відкладення в області живота, незначна міні підтяжка не вирішить цю проблему. Мініабдомінопластика також не передбачає зміни форми або переносу пупка.

ПЕРЕВАГИ МІНІАБДОМІНОПЛАСТИКИ ТА ВІДМІННІСТЬ ВІД КЛАСИЧНОЇ АБДОМІНОПЛАСТИКИ:

 

значно менша травматичність операції;


дотична лише зони нижче пупка;


виконується без переміщення пупка;


малопомітний рубець знаходиться в зоні бікіні;


менша тривалість операції;


період реабілітації суттєво коротший.

 

Абдомінопластика в форматі “міні” дає пацієнту перевагу швидкого відновлення після операції.

Будь-які дефекти шкіри, в тому числі втрачений тонус, розтяжки, рубці можна прибрати за допомогою цієї операції, а також вирівняти рельєф шкірних покривів в цій зоні. Ліфтинг виконується до рівня пупка. Горизонтальний розріз в області бікіні перетвориться на тонку смужку в тон шкіри та буде зовсім непомітним навіть під наймініатюрнішою нижньою білизною.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОПЕРАЦІЯ МІНІАБДОМІНОПЛАСТИКИ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Спочатку Ви приходите на консультацію до пластичного хірурга. В клініці Genesis у Львові ведуть прийом лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом успішних операцій, а сучасне інноваційне обладнання ставить клініку Genesis в один ряд з провідними світовими клініками в області пластичної хірургії.

  • На консультації лікар вислухає Ваші побажання з приводу передбачуваних естетичних покращень Вашого тіла, оцінить стан шкіри та обсяги необхідного втручання, переконається у відсутності у Вас протипоказань, обговорить з Вами процес підготовки та відповість на всі питання щодо операції, що Вас цікавлять. Перед операцією пластичний хірург за допомогою унікальної системи Vectra XT зробить 3D моделювання для подальшої візуальної оцінки досягнутого ефекту.

  • Необхідний пакет передопераційних аналізів можна здати безпосередньо у нас в клініці за день до операції. УЗД оперуючої ділянки входить у вартість операції. Під час консультації лікар також Вас повідомить, яка буде кінцева ціна мініабдомінопластики у Вашому конкретному випадку.

  • Операція виконується під загальним (газовим) наркозом. Даний вид загальної анестезії добре переноситься пацієнтами та не має побічних ефектів. Також операція може виконуватись під епідуральною анестезією, на вибір пацієнта. В такому випадку ми можемо регулювати глибину сну відповідно до побажань пацієнта. Триває операція від 1,5 до 2,5 годин, залежно від об’єму втручань.

  • Під час мініабдомінопластики розріз виконується в області бікіні, пізніше його буде приховувати нижня білизна. Пластичний хірург видаляє надлишок шкіри та жиру нижче пупка, разом з розтяжками та рубцями, вшиває м’язи черевної стінки та накладає косметичні шви.

ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ ПІСЛЯ МІНІ ПЛАСТИКИ ЖИВОТА

 

  • Після операції Ви залишаєтесь у нашій клініці ще на 1 - 2 дні (термін індивідуально визначає лікар, оскільки це залежить від багатьох факторів). Для Вашого комфорту та якнайшвидшого відновлення — нові обладнані палати, кваліфікований післяопераційний догляд, збалансоване якісне харчування.

  • Під час виписки ваш лікар призначить час наступного візиту для планової перев’язки та дасть рекомендації щодо режиму. Також можуть призначатися препарати для скорішого загоєння та відновлення. Дуже важливо виконувати всі приписи пластичного хірурга, це дозволить уникнути ускладнень і загоєння пройде значно легше та швидше, а рубці матимуть мінімальну товщину.

  • Протягом двох тижнів після міні підтяжки живота Ви обов’язково цілодобово носитимете компресійну білизну, пізніше ще 2 - 4 тижні — протягом дня, знімаючи лише на ніч. У перші дні після операції може зберігатися набряк в зоні втручання. Щільна білизна допоможе організму швидше впоратись з набряком та буде підтримувати правильне фіксоване положення тканин під час загоєння. Протягом півтора місяця після мініабдомінопластики неможна відвідувати сауну, баню, басейн, займатись спортом.

  • Вцілому реабілітація після міні підтяжки живота проходить набагато легше та швидше, ніж після повної абдомінопластики, оскільки зона втручання значно менша. Вже через два місяці Ви зможете оцінити естетичний результат від операції. Через півроку після мініабдомінопластики рубець стає світлим і виглядає як тонка смужка в колір шкіри. Розташований рубець в зоні над лобком повністю ховається під нижньою білизною.

Як довго зберігається результат після мініабдомінопластики ?

 

Насамперед, щоб ефект від міні пластики живота був стійким, Ваша вага має бути стабільною, без різких значних коливань. Виробити звичку до раціонального збалансованого здорового харчування — це вкрай важливо для подальшого підтримання маси тіла в нормі.

Якщо Ви будете виконувати рекомендації Вашого пластичного хірурга, естетичний результат після мініабдомінопластики збережеться на все життя.


 

              Команда лікарів клініки естетики Genesis робить все можливе заради Вашого здоров’я, безпеки та краси. Ми володіємо найсучаснішими малоінвазивними технологіями, щоб пластика дозволила Вам покращити своє тіло практично без зміни звичного способу життя!

 

1 700 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)