НИЖНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Наш вік, перш за все, стає помітним на обличчі, а саме — на тонкій та чутливій шкірі навколо очей, на повіках. Саме в цій зоні найбільш виражені вікові зміни і помітний процес старіння. А косметичні засоби, хоч і мають сповільнюючий ефект, проте не вирішують проблему кардинально!

 

Нижня блефаропластика: що це за процедура і які недоліки можна виправити з її допомогою?


Ефективно забрати вікові зміни та позбутися зморшок під очима допоможе пластика нижніх повік.

Особливість нижніх повік — іноді навіть у молодому віці можна спостерігати так звані “мішки” під очима, що не зникають протягом дня. Причиною є жирові грижі в цій області через вроджену слабкість м’язів та сполучнотканинних перегородок, що фіксують жирову тканину в місцях виходу її під шкіру нижніх повік. Саме тому нижня блефаропластика ефективно вирішує проблему видалення мішків під очима.


 

Це поширена пластична операція, успішність якої багато в чому залежить від кваліфікації та досвіду пластичного хірурга. Висококваліфіковані спеціалісти клініки Genesis у Львові з багаторічним професійним досвідом та сотнями успішних операцій готові допомогти Вам у вирішенні естетичних проблем. Сучасне обладнання та комфортні умови зроблять ваше перебування в клініці Genesis максимально безболісним та приємним!

 

 

В РЕЗУЛЬТАТІ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ НИЖНІХ ПОВІК В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

<p style="text-align:center"><span style="font-size:22px"><span style="color:#000000"><strong>В РЕЗУЛЬТАТІ</strong></span><span style="color:#e67e22"><strong> БЛЕФАРОПЛАСТИКИ НИЖНІХ ПОВІК </strong></span><span style="color:#000000"><strong>В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ ВИ ОТРИМАЄТЕ:</strong></span></span></p>

- УСУНЕННЯ ГЛИБОКИХ ЗМОРШОК В ОБЛАСТІ ПІД ОЧИМА;


- ПІДТЯЖКУ ТА РОЗГЛАДЖЕННЯ ШКІРИ НИЖНІХ ПОВІК;


- ВИДАЛЕННЯ МІШКІВ ПІД ОЧИМА;


- МОЛОДШИЙ ТА СВІЖИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ОБЛИЧЧЯ.

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ БЛЕФАРОПЛАСТИКИ НИЖНІХ ПОВІК

  • Попередньо запишіться на консультацію до пластичного хірурга із анестезіологом в нашій клініці у Львові. Лікар візуально оцінить ступінь наявних відхилень. Якщо є проблеми із здоров’ям, на які може вплинути пластика нижніх повік, Вас направлять на додаткові консультації.

  • В нашій клініці Ви здасте необхідний перелік лабораторних аналізів не більше ніж за 14 днів до операції. УЗД дослідження очей у нашій клініці входить у вартість операції. 

  • За 2 тижні до операції не рекомендуємо приймати препарати, що розріджують кров. Щоб операція пройшла успішно та без ускладнень, чітко дотримуйтеся рекомендацій свого пластичного хірурга.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ ПЛАСТИКИ НИЖНІХ ПОВІК У КЛІНІЦІ GENESIS?

  • Нерідко операція блефаропластики нижніх повік поєднується з блефаропластикою верхніх повік та з підтяжкою шкіри обличчя, так як у пацієнтів старшого віку часто спостерігаємо опущення середньої зони обличчя, відповідно одночасно з підтяжкою нижніх повік можна виконати й підтяжку цієї зони.

  • Пластику нижніх повік здійснюють під місцевою або під загальною анестезією (газовий наркоз). За попередньо нанесеною розміткою пластичний хірург виконує розріз шкіри на повіці. Отримавши доступ через круговий м’яз ока, лікар приступає до видалення грижі під оком. Виконується перерозподіл підшкірної жирової клітковини та її фіксація у потрібних місцях швами, що розсмоктуються. Надлишок жирової клітковини акуратно видаляється.

  • Далі, оцінивши ступінь надлишку шкіри та кругового м’яза ока, хірург обережно видаляє його, таким чином прибираючи глибокі зморшки та розгладжуючи шкіру в цій зоні. У випадку необхідності пластичний хірург може підтягнути частину кругового м’яза назад та підшити до окістя очної ямки, укріпивши таким чином нижню повіку.

  • На завершальному етапі операції круговий м’яз ока зашивають швами, що розсмоктуються, шкіру нижньої повіки — косметичними швами.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ НИЖНЬОЇ ПІДТЯЖКИ ПОВІК

 

  • Пацієнти мають виконувати всі рекомендації лікаря по догляду за очима, а також приходити до клініки на плановий огляд.

  • Після пластики нижніх повік больові відчуття практично відсутні. Шви знімають через 4 - 5 днів після операції. Набряк спадає приблизно через 5 - 7 днів, гематоми зникають протягом тижня - двох, це індивідуально у кожного пацієнта. Через 3 - 6 тижнів набряки зникають остаточно.

  • Вже через два місяці після якісно проведеної операції помітити сліди від нижньої блефаропластики може хіба що спеціаліст: так як шкіра в області повік надзвичайно тонка та добре забезпечується кров’ю, маленькі розрізи загоюються дуже швидко, не залишаючись по собі рубців. До того ж, природні складки шкіри нижньої повіки маскують рубець і він стає практично невидимим.

 

Кінцевий ефект від операції можна спостерігати через півроку. Ми запросимо вас до клініки Genesis, аби Ви змогли порівняти свої доопераційні фото з отриманим результатом!

КЛІНІКА ЕСТЕТИКИ GENESIS ДОПОМАГАЄ НАШИМ ПАЦІЄНТАМ ОТРИМАТИ НОВУ ЯКІСТЬ ЖИТТЯ!

Переважно саме жінки звертаються до пластичних хірургів з приводу видалення гриж під очима та підтяжки нижніх повік. Однак все частіше і чоловіки, що досягли певного статусу та матеріального становища, мають бажання покращити свій імідж та виглядати молодше.


 

В клініці Genesis у Львові досвідчені, висококваліфіковані пластичні хірурги допоможуть як жінкам, так і чоловікам виправити естетичні проблеми, що виникають з віком, отримати більш молодий та свіжий вигляд обличчя, а заразом з цими позитивними змінами — гарний настрій, і, врешті, кращу якість життя!

 

1 250 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)