ХІРУРГІЧНА ПІДТЯЖКА ТА СКОРОЧЕННЯ НАДЛИШКІВ ШКІРИ J-PLASMA

Записатися на візит

 

Renuvion J-Plasma — інноваційна технологія в пластичній хірургії, призначена для безопераційної підтяжки та омолодження шкіри на будь-якій ділянці тіла !

 

Використання холодної плазми, що подається під шкіру, спричиняє миттєве скорочення та підвищує її пружність. Джей-плазма як метод з’явився нещодавно, але вже успішно вийшов на провідні позиції на світовому ринку естетичної хірургії завдяки своїй малоінвазивності та високій ефективності процедури. Це унікальний метод підтяжки без травматичних операцій.


 

Інноваційний апарат — плазмовий коагулятор Renuvion J-Plasma виробництва США є в клініці Genesis у Львові, тож безопераційна підтяжка шкіри малоінвазивним способом тепер доступна і в нашому місті!

 

ПЕРЕВАГИ БЕЗОПЕРАЦІЙНОГО МЕТОДУ ПІДТЯЖКИ ТІЛА J-PLASMA:

<p><strong><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px">ПЕРЕВАГИ БЕЗОПЕРАЦІЙНОГО МЕТОДУ ПІДТЯЖКИ ТІЛА J-PLASMA:</span></span></strong></p>

- ефективно підтягує шкіру тіла;


- гарантований видимий результат відразу після процедури;


- на залишає рубців;


- процедура J-плазма абсолютно безпечна;


- не потрібно робити розрізи на шкірі, лише маленькі проколи;


- навколишні тканини, органи не травмуються, не пошкоджуються;


- у більшості випадків достатньо одного сеансу для досягнення бажаного ефекту;


- метод не має аналогів за своєю малоінвазивністю та ефективністю;


- не буває опіків (при дії лазером можливі опіки, оскільки температура досягає 300°C, а джей-плазма в цьому плані абсолютно безпечна, навіть на найбільш чутливих ділянках шкіри ризик виникнення опіків відсутній).

СУТЬ МЕТОДУ ПІДТЯЖКИ ШКІРИ J-ПЛАЗМА

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>СУТЬ МЕТОДУ ПІДТЯЖКИ ШКІРИ J-ПЛАЗМА</strong></span></span></p>

На певній ділянці шкіри пластичний хірург робить маленький прокол, що дозволяє помістити пристрій під шкіру. Після установки через спеціальний інструмент — канюлю товщиною 3 - 5 мм, апарат Renuvion J-Plasma подає під шкіру направлений потік енергії низькотемпературної гелієвої плазми. Плазма генерує достатню кількість тепла, щоб примусити волокна в шкірі стискатись, в той же час надлишковий газоподібний гелій охолоджує зону впливу. Така комбінація енергії дозволяє стискати тканини прямо під шкірою, що і призводить до їх скорочення.

J-Plasma дає можливість виконувати підтяжку у важкодоступних місцях, там, де раніше можливо було досягнути ефекту лише методами традиційної пластичної хірургії.  Важливим моментом процедури є те, що верхній шар епідермісу зовсім не пошкоджується, і з часом він природним шляхом оновлюється, а надлишки розтягнутої шкіри зменшуються більш ніж на 50%.


 

Процедура триває близько години для однієї області!

ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДТЯЖКА ШКІРИ НА АПАРАТІ RENUVION J-PLASMA В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ 

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДТЯЖКА ШКІРИ НА АПАРАТІ</strong></span></span><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong> RENUVION J-PLASMA </strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ&nbsp;</strong></span></span></p>
 • Якщо Ви хочете позбутися вікових змін шкіри, не вдаючись до хірургічної операцій, запишіться на консультацію до пластичного хірурга в клінку естетики Genesis, де лікар оцінить стан Вашої шкіри.

 • На консультації Ви дізнаєтеся всі подробиці, щодо підготовки та проведення сеансу, а також лікар визначить зони, на які потрібно здійснювати вплив для отримання максимально бажаного результату. За допомогою унікальної комп’ютерної системи діагностики з 3D моделюванням Vectra XT, Ви разом з пластичним хірургом, на екрані монітору створите бажану тривимірну модель запланованої ділянки, аби потім Ви змогли оцінити досягнутий естетичний ефект.

 • Також лікар поінформує, якою буде ціна J-Plasma у Вашому індивідуальному випадку. За наявності надлишкових жирових відкладень пластичний хірург може порекомендувати поєднати процедуру J-плазма з ліпосакцією. У нас в клініці Renuvion J-Plasma tightening може застосовуватись у комбінації з ліпосакцією VASER Lipo 4HD або з іншими процедурами.

 • Попередньо потрібно буде здати пакет аналізів. Зробити це можна безпосередньо у нас в клініці за день до процедури. УЗД ділянки, де буде виконуватись процедура, входить у вартість операції. Процедура виконується як під місцевим знеболенням, так і під загальним наркозом (газовим) в окремих випадках на розсуд лікаря.

 • Проколи розміром 3 - 5 мм робляться в природних складках і після загоєння практично не залишають слідів. Апарат Renuvion J-Plasma дозволяє підтягнути шкіру без розрізів та прибрати розтягнення на будь-якій ділянці тіла: руки, живіт, груди, стегна, сідниці, коліна.

 • Для Вас будуть створені всі умови для швидкого відновлення: нові, комфортні, сучасні одномісні палати з усіма зручностями, уважний кваліфікований персонал та якісне триразове харчування.

 • Термін перебування в клініці буде залежати від зони та обсягу проведення процедури, після місцевої анестезії Ви можете одразу йти додому, а після загальної анестезії (газовий наркоз) залишитесь під наглядом лікарів до 2 діб.

 • Протягом трьох діб після процедури Ви носитимете компресійну білизну або бандаж. Більшість пацієнтів уже через день після процедури повертаються до своєї звичної активності. Набряки минають до двох тижнів. Після їх сходження стан шкіри все ще продовжує покращуватись протягом трьох місяців.

РЕЗУЛЬТАТ ПІДТЯЖКИ ШКІРИ

J-PLASMA:

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>РЕЗУЛЬТАТ ПІДТЯЖКИ ШКІРИ</strong></span></span></p>

<p style="text-align:center"><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:24px"><strong>J-PLASMA</strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>:</strong></span></span></p>
 • ПРУЖНА ТА ПІДТЯГНУТА ШКІРА ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ;

 • ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КОРОТКОГО ПЕРІОДУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВИ ПОБАЧИТЕ ВИРАЖЕНИЙ ОМОЛОДЖУЮЧИЙ ЕФЕКТ ВІД СЕАНСУ J-ПЛАЗМИ;

 • НЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИХ ШРАМІВ, ЯК ПРИ ТРАДИЦІЙНІЙ ХІРУРГІЧНІЙ ПІДТЯЖЦІ.

ЯКЩО В ПОДАЛЬШОМУ ПАЦІЄНТ ПІДРИМУЄ СВОЮ ВАГУ НА ТОМУ Ж РІВНІ, РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ПІДТЯЖКИ J-ПЛАЗМА ЗАЛИШАЄТЬСЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ!

Клініка Genesis одна з перших в Україні впроваджує кращі інноваційні технології для Вашої краси та здоров’я. Наші кваліфіковані лікарі досконало володіють найбільш передовими методиками пластичної хірургії та естетичної медицини.


Клініка естетики Genesis у Львові обладнана новітньою технікою на рівні провідних світових клінік. Тут Вам допоможуть швидко та ефективно втілити свої мрії про красиве тіло!  

1 265 $ (1 ЗОНА) РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ