Наші послуги


Ексклюзивність концепції Генезис — унікальна комплексність, єдина система для спектру усіх хірургічних, медичних та beauty – процедур.


 

Клініка естетики Genesis !

КОСМЕТОЛОГІЯ

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

Відділ пластичної хірургії у клініці Genesis, насамперед — найсучасніше обладнання, новітні технології, комфортні умови для пацієнтів та кваліфікований персонал.


Ми створюємо всі умови для того, щоб Ви легко, швидко та безболісно набули нової бажаної зовнішності та повернулися до звичного способу життя вже буквально через декілька днів.

 

БАРІАТРИЧНА ХІРУРГІЯ

ПЕРЕСАДКА ТА РЕГЕНЕРАЦІЯ ВОЛОССЯ

Найдієвіший спосіб подолати облисіння назавжди — пересадка волосся. Щороку в світі роблять майже мільйон операцій з трансплантації волосся.


Тепер пересадку чи відновлення волосся можна зробити і у Львові: в клініці естетики Genesis на вас чекають досвідчені кваліфіковані спеціалісти з трансплантології, найсучасніше обладнання та комфортні умови.

 

ФЛЕБОЛОГІЯ

ХІРУРГІЯ

Відділ хірургії у клініці Genesis вирішить будь – які естетичні недоліки із застосуванням найіноваційніших апаратів та найсучасніших технологій, найвищого рівня сертифікації.


Genesis — це висока якість, гарантована безпека та довготривалий естетичний результат.

ТРАВМАТОЛОГІЯ

Травматологія — розділ медицини, що вивчає вплив травм на організм людини і методи їх ефективного усунення.


Лікар – травматолог у клініці Genesis не лише діагностує опорно – рухові дисфункції й підбирає ефективні схеми їх лікування, але й контролює реабілітацію пацієнтів після перенесених травм.

ПЛАСТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ

У клініці Genesis ми проводимо операції з пластичної гінекології у виконанні провідних хірургів - гінекологів із багаторічним досвідом роботи, які вміло поєднують інноваційні методики з найновітнішим медичним устаткуванням, яке на сьогоднішній день домінує на світовому ринку обладнань.


Пластична гінекологія — вирішення делікатних жіночих проблем!

ГІНЕКОЛОГІЯ (BIOPELL)

Біоідентичні пелети (імпланти) — це маленькі гранули розміром з рисове зерно, які постачають біоідентичні гормони в організм людини й точково нормалізують загальний стан органіму.


В клініці Genesis Ви маєте змогу здійснити вживлення біоідентичних пелет, які на українському ринку репрезентує сертифікована компанія BioPell.

 

ГІНЕКОЛОГІЯ

Відділ гінекології у клініці Genesis, окрім рутинних методів обстеження, лікує ряд проблем із застосуванням сучасних лазерних технологій: високоефективних, неінвазивних і абсолютно безболісних.


Інноваційні методи діагностики та лікування вже працюють у нас задля здоров'я та краси наших пацієнтів.

ДЕРМАТОЛОГІЯ (ЛАЗЕР)

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

ФІЗІОТЕРАПІЯ

ДІАГНОСТИКА І КОНСУЛЬТАЦІЯ

ЛАБОРАТОРІЯ

  • Аналізи
  • Гінекологічні дослідження
  • Гістологія
  • Гіпоталамо-гіпофізарно-надниркова (гормональна панель)
  • Репродуктивна (гормональна панель)
  • Тиреоїдна (гормональна панель)
  • Операційні обстеження

 

 

ІНДЕКС МАСИ ТІЛА (ІМТ)

ТІЛО

  • Персонально розроблені комплекси GENESIS FIT для апаратної корекції фігури
  • Фізіотерапія (лікувальні та реабілітаційні програми)