ПЛАТИЗМОПЛАСТИКА — ПІДТЯЖКА ШИЇ

Записатися на візит

 

Вікові прояви на ніжній шкіри шиї стають помітними особливо рано. За допомогою платизмопластики (пластики шиї) — хірургічної підтяжки шиї в клініці Genesis — Ви зможете скоригувати гостроту кута між шиєю та підборіддям!

 

Платизма це підшкірний м’яз шиї. Він знаходиться на передній поверхні шиї і розміщується від ключиць до самого підборіддя.

Існує навіть такий вираз: “шия видає вік жінки”, а все тому, що шия має надзвичайно тонкий жировий прошарок, відповідно, вона більш схильна до сухості і з віком швидше втрачає еластичність та пружність. Оскільки платизма — м’яз малоактивний, кровообіг уповільнений, мікроциркуляція знижена, що призводить до раннього прояву старіння шкіри у порівнянні зі шкірою обличчя та тіла.


 

            Покращити контури шиї та гостроту підборіддя, запобігти ранньому обвисанню шкіри та формуванню кільцевих складок (“кільця Венери”) можна в клініці Genesis у Львові, платизмопластика являється однією з наших профільних спеціалізацій!

 

ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОЗВОЛЯЄ ДОСЯГНУТИ ПЛАТИЗМОПЛАСТИКА? 

<h2 style="text-align:center"><strong><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px">ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДОЗВОЛЯЄ ДОСЯГНУТИ ПЛАТИЗМОПЛАСТИКА?&nbsp;</span></span></strong></h2>

Підтяжка шиї показана у таких випадках:

 • при втраті пружності шкіри шиї в результаті вікових проявів;

 • обвисла шкіра після сильного схуднення;

 • при наявності надлишкових жирових відкладень;

 • розходження країв підшкірного м’яза шиї по середній лінії (“індича шия”).

 

Платизмопластика може виконуватись як самостійно, так і в комплексі з підтяжкою обличчя на розсуд лікаря. Комплексний підхід дозволяє не лише уникнути контрасту, але й досягнути яскраво вираженого і дійсно довготривалого результату!

ПІСЛЯ ПІДТЯЖКИ ШИЇ ВИ ОТРИМАЄТЕ:

<p><span style="color:#e67e22"><strong><span style="font-size:24px">ПІСЛЯ ПІДТЯЖКИ ШИЇ ВИ ОТРИМАЄТЕ:</span></strong></span></p>
 • ЧІТКІ КОНТУРИ НИЖНЬОЇ ЧАСТИНИ ОБЛИЧЧЯ;

 • ПРАВИЛЬНУ ГОСТРОТУ КУТА МІЖ ШИЄЮ ТА ПІДБОРІДДЯМ;

 • ПОЗБУДЕТЕСЬ НАДЛИШКІВ ЖИРУ ПІД ПІДБОРІДДЯМ;

 • УСУНЕТЕ НАДЛИШКИ ШКІРИ НА ШИЇ, ЩО НАВИСАЮТЬ.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЛАТИЗМОПЛАСТИКА В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 • Перший етап — це консультація у пластичного хірурга. Лікар вислухає Ваші побажання з приводу змін Вашої зовнішності та докладно проінформує, яких результатів і якими методами можна досягнути у Вашому конкретному випадку. Окрім візуального огляду, пластичний хірург зробить знімки, які необхідні для складання індивідуального плану операції та оцінки отриманих результатів після закінчення періоду реабілітації.

 • Унікальна комп’ютерна система діагностики з 3D моделюванням Vectra XT дозволить Вам разом із пластичним хірургом змоделювати на екрані монітору бажану тривимірну модель Вашого обличчя та шиї після платизмопластики. Досвідчений пластичний хірург знає, що і як слід змінити у Вашій зовнішності, щоб результат вийшов максимально природний, гармонійний та естетичний.

 • Оскільки платизмопластика — це хірургічне втручання, Вам необхідно обов’язково пройти ряд передопераційних обстежень. Всі аналізи Ви зможете здати безпосередньо у нас в клініці. УЗД оперуючої ділянки входить у вартість операції. Підтяжка шиї виконується під загальним наркозом. В нашій клініці застосовується газовий наркоз, який дає перевагу легкого входження і виходу з наркозу без жодних ускладнень.

 • По завершенні операції на область шиї накладається спеціальна еластична пов’язка.

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ ПІДТЯЖКИ ШИЇ

 • Після операції Ви залишаєтесь у нас в клініці до 2 діб. Ви будете знаходитися в нових, комфортних сучасних одномісних палатах з усіма зручностями, де кваліфікований медичний персонал забезпечить для Вас якісний післяопераційний догляд. Щоб загоєння йшло максимально швидко, без ускладнень та з найменшим для Вас дискомфортом, після виписки з клініки дотримуйтесь всіх рекомендацій Вашого лікаря.

 • Перших три дні потрібно спати з припіднятою головою для зменшення післяопераційного набряку. Шви знімаються вже через 9 - 10 днів. Протягом 10 днів після операції також слід носити еластичну кругову пов’язку або шийний корсет. Протягом місяця після операції не рекомендовані заняття спортом, не можна піднімати важке, відвідувати сауну, басейн. 

 • Обов’язково слідкуйте за харчуванням: Ваш раціон має бути збагачений мікроелементами та вітамінами в збалансованій кількості. Це сприяє швидкому загоєнню і відновленню пружності та еластичності шкіри.

 • Через три місяці після пластики шиї можна оцінити естетичний результат.

ПЛАТИЗМОПЛАСТИКА — ПЛАСТИЧНА ОПЕРАЦІЯ,

ЩО ПОТРЕБУЄ ВИСОКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА


Лікарі клініки Genesis мають достатньо професійного досвіду для виконання найскладніших пластичних операцій, а новітнє медичне обладнання дозволяє забезпечити чудовий естетичний результат, з високим рівнем безпеки та малотравматичності втручання!

1 850 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)