ОТОПЛАСТИКА — ПЛАСТИКА ВУХ

Записатися на візит

 

Отопластика — це нескладна пластична операція, яку можна робити навіть маленьким дітям!

 

Лише за одну годину, у комфортних умовах під місцевим знеболенням, досвідчений пластичний хірург клініки Genesis виправить усі недоліки Ваших вух: форму, розташування, розмір, наслідки травм. Дітям віком 6 – 8 років пластичний хірург допоможе виправити клаповухість, завдяки чому дитина уникне підвищеної уваги до особливостей своєї зовнішності.


 

Пластика вух на високому професійному рівні в клініці естетики Genesis у Львові!

 


Головне в естетичній хірургії — професіоналізм пластичного хірурга та висококласне обладнання. У нашій клініці працюють професіонали з багаторічним досвідом успішних пластичних операцій вух. Найсучасніші технології, новітнє обладнання та комфортні умови чекають на Вас і готові допомогти у вирішенні будь-яких естетичних проблем!

СПОЧАТКУ ПРОЙДІТЬ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ПЕРЕД ОТОПЛАСТИКОЮ

 

 

  • На консультації наш пластичний хірург разом із Вами, зважаючи на всі Ваші побажання, змоделює майбутній вигляд Ваших вух.

  • Пластичний хірург визначить спосіб проведення операції, з'ясує, чи немає у Вас протипоказань до пластичної операції на вухах. Безпосередньо в клініці можна здати ряд необхідних аналізів.

  • На консультації лікар докладно проінформує Вас щодо підготовки до отопластики та відповість на всі Ваші запитання. Остаточна ціна пластики вух визначається на консультації індивідуально, з урахуванням конкретного обсягу роботи, способу анестезії, тощо.

ХІД ОПЕРАЦІЇ

З КОРЕКЦІЇ ВУХ

 

  • Отопластику дорослим роблять під місцевим знеболенням, триває операція недовго, у середньому близько 1 години.

  • Маленьким дітям ми рекомендуємо робити операцію під загальною анестезією (газовий наркоз), що є комфортнішим та безпечнішим для малюка.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

ПІСЛЯ ОТОПЛАСТИКИ

 

  • Після закінчення операції пацієнти залишаються в нашій клініці до наступного дня.

  • У нас нові комфортні палати з усіма зручностями, прекрасне харчування, Ви просто відпочиваєте в спокійній обстановці під наглядом уважного та досвідченого персоналу.

  • Протягом 5 днів після пластики вух необхідно носити спеціальну фіксуючу стискувальну пов'язку, що підтримує вуха в потрібному положенні. Через 7 днів знімаються шви. Це не боляче, навіть дитина нічого не відчує. Протягом місяця після операції потрібно надягати компресійну пов'язку на ніч, а вдень можна обходитися й без неї. Майже відразу Ви повертаєтеся до звичного способу життя, але уникаючи сильних фізичних навантажень. Не рекомендовано в цей період займатися активним спортом, відвідувати сауну, басейн, засмагати на сонці.

  • Ефект від пластики вух Ви побачите відразу ж, щойно знявши пов'язку: вуха матимуть ту форму та положення, які Ви разом із пластичним хірургом змоделювали в 3D-форматі на консультації. Цей результат буде постійним та остаточним як для дорослих, так і для дітей. Післяопераційний рубець, який розташовується позаду вуха, у завушній складці, після загоєння стає зовсім непомітним.

Отопластика — малоінвазивна операція, при дотриманні всіх рекомендацій пластичного хірурга вона легко переноситься, вуха загоюються швидко й безболісно, без ускладнень!

 

Операція отопластики жодним чином не впливає на слух та є повністю безпечною.


 

Довіртеся досвіду та професіоналізму наших пластичних хірургів: лише одна процедура в клініці естетики Genesis — і красиві ідеальні вуха на все життя!

ЦІНИ


ОТОПЛАСТИКА (1 СКЛАДНІСТЬ) 800 $ 


ОТОПЛАСТИКА (2 СКЛАДНІСТЬ) 1 150 $


 

*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ