Отопластика

Записатися на візит

Отопластика — це нескладна пластична операція, яку можна робити навіть маленьким дітям.

Лише за одну годину, у комфортних умовах під місцевим знеболенням, досвідчений пластичний хірург клініки Genesis виправить усі недоліки Ваших вух: форму, розташування, розмір, наслідки травм.

Дітям віком 6 – 8 років пластичний хірург допоможе виправити клаповухість, завдяки чому дитина уникне підвищеної уваги до особливостей своєї зовнішності.

Пластика вух на високому професійному рівні в клініці естетики Genesis у Львові

Головне в естетичній хірургії — професіоналізм пластичного хірурга та висококласне обладнання. У нашій клініці працюють професіонали з багаторічним досвідом успішних пластичних операцій вух. Найсучасніші технології, новітнє обладнання та комфортні умови чекають на Вас і готові допомогти у вирішенні будь-яких естетичних проблем.

Спочатку пройдіть консультацію перед отопластикою

На консультації наш пластичний хірург разом із Вами, зважаючи на всі Ваші побажання, змоделює майбутній вигляд Ваших вух. Це можливо завдяки унікальній системі Vectra XT – на екрані монітора Ви побачите 3D-модель своєї майбутньої зовнішності й разом із лікарем зможете скорегувати той ідеальний вигляд Ваших вух, якого Ви очікуєте після отопластики.

Пластичний хірург визначить спосіб проведення операції, з'ясує, чи немає у Вас протипоказань до пластичної операції на вухах.

Безпосередньо в клініці можна здати необхідні аналізи.

Якщо Ви звертаєтеся в нашу клініку із приводу отопластики (виправлення клаповухості) у Вашої дитини, консультація обов'язково проводиться в присутності одного з батьків.

На консультації лікар докладно проінформує Вас щодо підготовки до отопластики та відповість на всі Ваші запитання.

Остаточна ціна пластики вух визначається на консультації індивідуально, з урахуванням конкретного обсягу роботи, способу анестезії тощо.

Хід операції з корекції вух

Отопластику дорослим роблять під місцевим знеболенням, триває операція недовго, у середньому близько 1 години.

Маленьким дітям ми рекомендуємо робити операцію під загальною анестезією (газовий наркоз), що є комфортнішою та безпечнішою для малюка.

Реабілітація після отопластики

Після закінчення операції пацієнти залишаються в нашій клініці до наступного дня. У нас нові комфортні палати з усіма зручностями, прекрасне харчування, Ви просто відпочиваєте в спокійній обстановці під наглядом уважного та досвідченого персоналу.

Протягом 5 днів після пластики вух необхідно носити спеціальну фіксуючу стискувальну пов'язку, що підтримує вуха в потрібному положенні.

Через 7 днів знімаються шви. Це не боляче, навіть дитина нічого не відчує.

Протягом місяця після операції потрібно надягати компресійну пов'язку на ніч, а вдень можна обходитися й без неї. Майже відразу Ви повертаєтеся до звичного способу життя, але уникаючи сильних фізичних навантажень. Не рекомендовано в цей період займатися активним спортом, відвідувати сауну, басейн, засмагати на сонці.

Ефект від пластики вух Ви побачите відразу ж, щойно знявши пов'язку: вуха матимуть ту форму та положення, які Ви разом із пластичним хірургом змоделювали в 3D-форматі на консультації. Цей результат буде постійним та остаточним як для дорослих, так і для дітей.

Післяопераційний рубець, який розташовується позаду вуха, у завушній складці, після загоєння стає зовсім непомітним.

Отопластика — малоінвазивна операція, при дотриманні всіх рекомендацій пластичного хірурга вона легко переноситься, вуха загоюються швидко й безболісно, без ускладнень.

Операція отопластики жодним чином не впливає на слух та є повністю безпечною.

Довіртеся досвіду та професіоналізму наших пластичних хірургів: лише одна процедура в клініці естетики Genesis — і красиві ідеальні вуха на все життя.

600 EUR (В гривневому еквіваленті по актуальному курсу)