ВЕРХНЯ БЛЕФАРОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Ніщо так не засмучує жінку, як поява зморшок на обличчі, втомлений погляд у дзеркалі та видимі неозброєним оком вікові зміни, які не маскує жодна косметика, але цьому можна і потрібно зарадити!


 

Одна пластична операція верхньої блефаропластики в клініці естетики Genesis у Львові може вирішити Вашу проблему швидко і на роки!

 

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДОВАНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА ВЕРХНІХ ПОВІК?

З віком у всіх людей шкіра верхніх повік втрачає еластичність, розтягується, повіки помітно нависають над очима, що значно зістарює обличчя. Проте нависання верхніх повік може бути і вродженою генетичною особливістю, помітною навіть у молодому віці. З роками ця особливість стає ще більш вираженою, оскільки додаються вікові зміни. Окрім естетичних проблем, занадто навислі повіки іноді створюють проблеми з зором, звужують кут огляду, призводять до втомлюваності очей, наприклад, під час роботи на комп’ютері.


Якщо людині просто не подобається її природна форма очей — це також поважна причина, аби звернутися до клініки з приводу пластики верхніх повік. Такі операції дуже поширені в країнах Азії: молоді люди звертаються до пластичних хірургів, щоб змінити етнічні особливості верхніх повік.

ПІДТЯЖКА ВЕРХНІХ ПОВІК РЕКОМЕНДОВАНА ПАЦІЄНТАМ, ЩО БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ ТАКИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>ПІДТЯЖКА ВЕРХНІХ ПОВІК РЕКОМЕНДОВАНА ПАЦІЄНТАМ, </strong></span></span><span style="color:#000000"><span style="font-size:24px"><strong>ЩО БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ ТАКИЙ РЕЗУЛЬТАТ:</strong></span></span></p>

- прибрати нависання верхньої повіки;


- позбутися “втомленого” погляду;


- прибрати глибокі зморшки та вікові зміни на шкірі навколо очей;


- видалити жирові грижі на верхніх повіках;


- виправити заворіт чи виворіт верхньої повіки;


- виправити асиметрію очей;


- зробити підтяжку брів;


- змінити природну форму очей.

ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА У КЛІНІКУ GENESIS У ЛЬВОВІ

  • На консультації лікар - пластичний хірург проведе діагностику периорбітальної зони, визначить ступінь вікової деформації шкіри навколо очей та запропонує оптимальний план операції з корекції верхніх повік, можливо — в комплексі з пластикою нижніх повік, ліфтингом брів, підтяжкою шкіри обличчя, тощо.

  • Також лікар з’ясує наявність у пацієнта проблем зі здоров’ям, на які може вплинути дана процедура та призначить ряд лабораторних аналізів, які Ви зможете здати безпосередньо у клініці Genesis.

  • Окрім того, до вартості операції входить УЗД дослідження очей, яке проводиться також у клініці.

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ

НА ВЕРХНІХ ПОВІКАХ?

 

  • Зазвичай операція проходить під місцевою анестезією. Якщо ж верхня блефаропластика проводиться без поєднання з нижньою блефаропластикою чи іншими операціями, вона може робитися і під загальним наркозом (газовий наркоз).

  • Суть операції верхньої блефаропластики полягає в усуненні надлишку шкіри та жирової клітковини в області верхньої повіки. 

  • Так як розріз робиться у природній складці верхньої повіки, помітного рубця після операції не залишається. Повіки мають тонку шкіру з хорошим кровопостачанням, саме тому розрізи від хірургічних втручань на шкірі загоюються швидко та безслідно.

  • Тривалість операції на верхніх повіках залежить від об’єму видалених тканин і зазвичай не перевищує 2 годин.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ ПЕРІОД

  • Того ж дня коли відбулася операція пацієнти йдуть додому, а вже згодом відвідують клініку для планового огляду.

  • Шви знімають через 4 - 5 днів після операції. В перші дні після операції дотримуйтесь режиму без навантаження на очі, користуйтесь краплями, що призначив Вам ваш пластичний хірург для запобігання сухості очей та розвитку інфекцій.

  • За тиждень після верхньої блефаропластики Ви зможете виходити на роботу та вести звичний спосіб життя. Контактними лінзами можна користуватись вже за 2 тижні. Перший місяць після пластики верхніх повік не бажано перебувати на яскравому сонці для запобігання пігментації післяопераційних рубців.

ВІДГУКИ

<p style="text-align:center"><span style="font-size:28px"><span style="color:#e67e22"><strong>ВІДГУКИ</strong></span></span></p>

БЛЕФАРОПЛАСТИКА ВЕРХНІХ ПОВІК — ДОВГОТРИВАЛИЙ ЛІФТИНГ - ЕФЕКТ ТА ПРИРОДНИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

Наші пацієнти звертаються до клініки Genesis у Львові за красою та молодістю, для набуття впевненості в собі та подовження повноцінного активного життя.

Безболісна та малоінвазивна пластика верхніх повік, якісно проведена пластичним хірургом із багаторічним досвідом, суттєво омолодить Ваше обличчя, усуне прояви вікової втоми, Ви будете виглядати на декілька років молодше, а погляд стане свіжим та виразним.


 

Пластика верхніх повік — це доступна та безпечна процедура, що позбавить вас від психологічного дискомфорту. Саме тому ми радо вітаємо Вас у клініці естетики Genesis!

1 100 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)