БРАХІОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Брахіопластика — пластична операція

з підтяжки та корекції рук, яка виконується задля зменшення обвисання шкіри плечового відділу

 

До пластики рук найчастіше вдаються жінки. Досить часто після ліпосакції рук залишаються надлишки шкіри, які не скорочуються, або ж потреба в хірургічній корекції може виявитись після різкої втрати ваги.

Ще одна причина, коли може знадобитись підтяжка рук — з віком тонус м’язів падає, особливо якщо людина перестає займатись активним спортом, фітнесом. Це стосується, в тому числі, біцепсів і трицепсів рук. Внаслідок дистрофії цих м’язів руки виглядають непривабливо, тканини неестетично обвисають, розтягнута шкіра не зменшується. В цій ситуації допоможе брахіопластика.

ЯКИМ БУДЕ РЕЗУЛЬТАТ

ЛІФТИНГУ ШКІРИ РУК ?

 

Брахіопластика чудово приховає наслідки різкого схуднення, ліпосакції, відсутності фізичних навантажень на плечові м’язи з вираженою втратою тонусу м’язів плеча, прибере вікові зміни шкіри рук від ліктів до плечей. Якщо є надлишки жирової тканини в цій області, пластика рук прибере і їх, візуально зменшивши об’єм плеча і надавши рукам гарної форми.

Після брахіопластики Ваші руки наберуть спортивного, молодого вигляду, будуть підтягнуті, структура шкіри стане більш пружною. Ви позбудетесь візуальних проявів в’ялості шкіри в зоні ближче до плечового суглоба, до пахв.

Пластична корекція рук є дуже затребуваною, оскільки доповнює ліпосакцію шкіри на плечах і входить до переліку найбільш популярних омолоджуючих пластичних операцій для тіла.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА І ОПЕРАЦІЯ

БРАХІОПЛАСТИКИ В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Обов’язковий попередній етап — консультація пластичного хірурга. Досвідчений лікар огляне і вислухає Ваші побажання щодо корекції рук. Задача лікаря — надати пацієнту кваліфіковану і достовірну інформацію щодо можливості і шляхів вирішення його естетичної проблеми. Можливо, при незначному ступені обвисання шкіри, пластичний хірург порекомендує обмежитись менш інвазивними методами корекції, наприклад, поєднанням ліпосакції Vaser Lipo 4HD з підтяжкою J-плазма. На консультації лікар повідомить Вам, яка буде ціна підтяжки рук у Вашому конкретному випадку з урахуванням необхідних об’ємів втручання.

  • Зона хірургічного втручання під час брахіопластики — від пахв до ліктя. Підтяжка шкіри рук може поєднуватись із зменшенням жирових відкладень в цій зоні. Через Т-подібний розріз пластичний хірург видаляє надлишки шкіри та підшкірної жирової клітковини. Операція відбувається під загальним наркозом (газовий наркоз), що зазвичай добре переноситься пацієнтами (легкий вхід і вихід з наркозу, відсутність побічних ефектів). Тривалість операції — 2 - 4 години.

  • Після операції Ви залишаєтесь в клініці максимум до двох днів, конкретний термін перебування визначить Ваш пластичний хірург. У нас створені всі умови: нові комфортабельні одномісні палати, цілодобовий кваліфікований післяопераційний догляд, якісне харчування.

  • Після брахіопластики необхідне компресійне бинтування прооперованої області. Післяопераційні гематоми, набряки, відчуття стягнутості шкіри на плечах минають протягом кількох днів. Шви знімають через 10 - 14 днів після операції. Весь реабілітаційний період сягає 1,5 - 2 місяців.

  • Важливо дотримуватись рекомендацій лікаря, а саме: носити компресійну білизну (вона допомагає пришвидшити відновлення, зменшити набряки і гематоми), відмовитись від фізичних навантажень, особливо від навантажень на руки. Не можна відвідувати басейн, сауну, солярій, плавати у відкритих водоймах.

  • Тонкий рубець, що тягнеться від пахв до ліктя, через кілька місяців посвітлішає, стане в тон навколишньої шкіри, і буде майже непомітним. Одна з умов довготривалого ефекту від операції з підтяжки рук — стабільна вага без різких коливань. Контролюйте масу свого тіла, дотримуйтесь здорового харчування, і насолоджуйтесь естетичним результатом підтяжки шкіри рук протягом всього подальшого життя.

ЯКІСНО ЗРОБИТИ ПЛАСТИКУ РУК

ЗАПРОШУЄ КЛІНІКА GENESIS У ЛЬВОВІ

 

Одною з головних умов успішної пластичної операції — є вправність і професіоналізм досвідченого пластичного хірурга у поєднанні з новітньою медичною технікою, що дозволяє використовувати малоінвазивні методики і скорочувати період реабілітації.


В клініці Genesis у Львові Ви знайдете саме те, що потрібно: золоті руки пластичного хірурга вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, інноваційне обладнання для пластичної хірургії та естетичної медицини, зручні умови і відмінний сервіс для комфорту і швидкого відновлення пацієнтів!

2 185 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)