Брахіопластика

Записатися на візит

Брахіопластика — пластична операція з підтяжки та корекції рук, яка виконується задля зменшення обвисання шкіри плечового відділу.

До пластики рук найчастіше вдаються жінки. Досить часто після ліпосакції рук залишаються надлишки шкіри, які не скорочуються, або ж потреба в хірургічній корекції може виявитись після різкої втрати ваги. Ще одна причина, коли може знадобитись підтяжка рук — з віком тонус м’язів падає, особливо якщо людина перестає займатись активним спортом, фітнесом. Це стосується, в тому числі, біцепсів і трицепсів рук. Внаслідок дистрофії цих м’язів руки виглядають непривабливо, тканини неестетично обвисають, розтягнута шкіра не зменшується. В цій ситуації допоможе брахіопластика.

Яким буде результат ліфтингу шкіри рук?

Брахіопластика чудово приховає наслідки різкого схуднення, ліпосакції, відсутності фізичних навантажень на плечові м’язи з вираженою втратою тонусу м’язів плеча, прибере вікові зміни шкіри рук від ліктів до плечей.

Якщо є надлишки жирової тканини в цій області, пластика рук прибере і їх, візуально зменшивши об’єм плеча і надавши рукам гарної форми.

Після брахіопластики Ваші руки наберуть спортивного, молодого вигляду, будуть підтягнуті, структура шкіри стане більш пружною. Ви позбудетесь візуальних проявів в’ялості шкіри в зоні ближче до плечового суглоба, до пахв.

Пластична корекція рук є дуже затребуваною, оскільки доповнює ліпосакцію шкіри на плечах і входить до переліку найбільш популярних омолоджуючих пластичних операцій для тіла.

Як проходить підготовка і операція брахіопластики в клініці Genesis у Львові

Обов’язковий попередній етап — консультація пластичного хірурга. Досвідчений лікар огляне і вислухає Ваші побажання щодо корекції рук. Задача лікаря — надати пацієнту кваліфіковану і достовірну інформацію щодо можливості і шляхів вирішення його естетичної проблеми. Можливо, при незначному ступені обвисання шкіри, пластичний хірург порекомендує обмежитись менш інвазивними методами корекції, наприклад, поєднанням ліпосакції Vaser Lipo 4HD з підтяжкою J-плазма.

На консультації лікар повідомить Вам, яка буде ціна підтяжки рук у Вашому конкретному випадку з урахуванням необхідних об’ємів втручання.

Зона хірургічного втручання під час брахіопластики — від пахв до ліктя. Підтяжка шкіри рук може поєднуватись із зменшенням жирових відкладень в цій зоні.

Через Т-подібний розріз пластичний хірург видаляє надлишки шкіри та підшкірної жирової клітковини.

Операція відбувається під загальним наркозом (газовий наркоз), що зазвичай добре переноситься пацієнтами (легкий вхід і вихід з наркозу, відсутність побічних ефектів).

Тривалість операції — 2 - 4 години.

Після операції Ви залишаєтесь в клініці максимум до двох днів, конкретний термін перебування визначить Ваш пластичний хірург. У нас створені всі умови: нові комфортабельні одномісні палати, цілодобовий кваліфікований післяопераційний догляд, якісне харчування.

Після брахіопластики необхідне компресійне бинтування прооперованої області.

Післяопераційні гематоми, набряки, відчуття стягнутості шкіри на плечах минають протягом кількох днів.

Шви знімають через 10 - 14 днів після операції.

Весь реабілітаційний період сягає 1,5 - 2 місяців.

Важливо дотримуватись рекомендацій лікаря, а саме: носити компресійну білизну (вона допомагає пришвидшити відновлення, зменшити набряки і гематоми), відмовитись від фізичних навантажень, особливо від навантажень на руки. Не можна відвідувати басейн, сауну, солярій, плавати у відкритих водоймах.

Тонкий рубець, що тягнеться від пахв до ліктя, через кілька місяців посвітлішає, стане в тон навколишньої шкіри, і буде майже непомітним.

Одна з умов довготривалого ефекту від операції з підтяжки рук — стабільна вага без різких коливань. Контролюйте масу свого тіла, дотримуйтесь здорового харчування, і насолоджуйтесь естетичним результатом підтяжки шкіри рук протягом всього подальшого життя.

Якісно зробити пластику рук запрошує клініка Genesis у Львові

Одною з головних умов успішної пластичної операції — є вправність і професіоналізм досвідченого пластичного хірурга у поєднанні з новітньою медичною технікою, що дозволяє використовувати малоінвазивні методики і скорочувати період реабілітації.

В клініці Genesis у Львові Ви знайдете саме те, що потрібно: золоті руки пластичного хірурга вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, інноваційне обладнання для пластичної хірургії та естетичної медицини, зручні умови і відмінний сервіс для комфорту і швидкого відновлення пацієнтів!

1 900 EUR (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)