Хейлопластика (булхорн)

Записатися на візит

Пухкі та красиві губи — еталон жіночої краси нашого часу. Багато зірок Голлівуда та світового шоу-бізнесу збільшують губи за допомогою операції хейлопластики, що можна помітити на їх фото “до” та “після”.

Найпоширеніший метод хейлопластики губ — булхорн. Він набув популярності завдяки тому, що дозволяє візуально збільшити губи без видимих рубців. Верхня губа піднімається й стає більш наповненою, пухкою.

Існують і інші методи естетичної хейлопластики, за допомогою яких можна сформувати ідеальні обриси губ, усунути зморшки, підняти опущені куточки губ, збільшити об’єм.

Хейлопластику методом булхорн можна зробити у Львові, у клініці естетики Genesis

У нас працюють пластичні хірурги вищої категорії з багаторічним досвідом успішних пластичних операцій. Найсучасніше обладнання, новітні технології, комфортні умови для пацієнтів і кваліфікований персонал — ми створюємо всі умови для того, щоб ви легко й швидко та безболісно набули нової бажаної зовнішності та повернулись до звичного способу життя буквально через декілька днів.

Перед операцією хейлопластики пройдіть консультацію

Ви приходите на консультацію до нашої клініки у Львові. Наш пластичний хірург, вислухавши Ваші побажання, у ході огляду визначає, як буде проходити хейлопластика: можливо, лікар порекомендує поєднання методу булхорн з іншими способами пластики губ. Наприклад, можна усунути асиметрію губ або підняти опущені куточки, скорегувати об’єм.

Унікальна цифрова система об'ємного 3D-моделювання обличчя Vectra XT дозволить Вам прямо на консультації побачити, який вигляд матимуть Ваші губи після корекції.

Хід операції

Операція булхорн може здійснюватися як під загальною анестезією (газовий наркоз), так і під місцевим знеболенням. Триває вона, як правило, близько однієї години.

Суть операції булхорн полягає в зменшенні відстані між верхньою губою та основою носа шляхом видалення маленької ділянки шкіри. Верхня губа підтягується до носа й трохи вивертається назовні, у результаті губи стають наповненими, набувають красиво вигнутих контурів.

Мінімум дискомфорту, швидке відновлення та чудовий результат

Уже через кілька годин після операції булхорн наші пацієнти йдуть додому. Пластичний хірург надає рекомендації щодо режиму та післяопераційного догляду за губами.

У перші дні після хейлопластики можливі незначні гематоми й набряк, деякі неприємні відчуття. Усе це безслідно проходить протягом 10 днів після процедури.

На 5-й день після операції знімаються шви.

Маленький рубець під носом буде помітний приблизно до двох місяців, після чого він знебарвлюється, згладжується та стає повністю непомітним. Через 6 місяців Ви можете оцінити остаточний ефект від операції.

Одна нескладна процедура — відмінний естетичний ефект назавжди!

У клініці естетики Genesis — індивідуальний підхід до кожного пацієнта: ми робимо людей красивими та щасливими, а тому уважно ставимося до Ваших бажань змінити свою зовнішність на краще та досягаємо цього малоінвазивними й безпечними сучасними методами.

У результаті якісно проведеної операції хейлопластики Ваші губи набудуть ідеальних обрисів на все життя.

600 EUR (В гривневому еквіваленті по актуальному курсу)