ХЕЙЛОПЛАСТИКА (БУЛХОРН)

Записатися на візит

 

Пухкі та красиві губи — еталон жіночої краси нашого часу!

 

Багато зірок Голлівуду та світового шоу-бізнесу збільшують губи за допомогою операції хейлопластики, що можна помітити на їх фото “до” та “після”.

Найпоширеніший метод хейлопластики губ — булхорн. Він набув популярності завдяки тому, що дозволяє візуально збільшити губи без видимих рубців. Верхня губа піднімається й стає більш наповненою, пухкою.


 

Існують і інші методи естетичної хейлопластики, за допомогою яких можна сформувати ідеальні обриси губ, усунути зморшки, підняти опущені куточки губ та збільшити об’єм!

 

ХЕЙЛОПЛАСТИКУ МЕТОДОМ БУЛХОРН МОЖНА ЗРОБИТИ У ЛЬВОВІ,

У КЛІНІЦІ ЕСТЕТИКИ GENESIS!

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>ХЕЙЛОПЛАСТИКУ МЕТОДОМ БУЛХОРН МОЖНА ЗРОБИТИ У ЛЬВОВІ, </strong></span></span></p>

<p style="text-align:center"><span style="color:#e67e22"><span style="font-size:22px"><strong>У КЛІНІЦІ ЕСТЕТИКИ GENESIS!</strong></span></span></p>

У нас працюють пластичні хірурги вищої категорії з багаторічним досвідом успішних пластичних операцій. Найсучасніше обладнання, новітні технології, комфортні умови для пацієнтів і кваліфікований персонал — ми створюємо всі умови для того, щоб ви легко й швидко та безболісно набули нової бажаної зовнішності та повернулись до звичного способу життя буквально через декілька днів!

ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ ХЕЙЛОПЛАСТИКИ ПРОЙДІТЬ КОНСУЛЬТАЦІЮ

  • Ви приходите на консультацію до нашої клініки у Львові.

  • Наш пластичний хірург, вислухавши Ваші побажання, у ході огляду визначає, як буде проходити хейлопластика: можливо, лікар порекомендує поєднання методу булхорн з іншими способами пластики губ. Наприклад, можна усунути асиметрію губ або підняти опущені куточки, скорегувати об’єм.

  • Унікальна цифрова система об'ємного 3D-моделювання обличчя Vectra XT дозволить Вам прямо на консультації побачити, який вигляд матимуть Ваші губи після корекції.

ХІД ОПЕРАЦІЇ

<p style="text-align:center"><span style="color:#000000"><span style="font-size:22px"><strong>ХІД ОПЕРАЦІЇ</strong></span></span></p>
  • Операція булхорн може здійснюватися як під загальною анестезією (газовий наркоз), так і під місцевим знеболенням.

  • Триває вона, як правило, близько однієї години.

  • Суть операції булхорн полягає в зменшенні відстані між верхньою губою та основою носа шляхом видалення маленької ділянки шкіри. Верхня губа підтягується до носа й трохи вивертається назовні, у результаті губи стають наповненими, набувають красиво вигнутих контурів.

МІНІМУМ ДИСКОМФОРТУ, ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЧУДОВИЙ РЕЗУЛЬТАТ!

  • Уже через кілька годин після операції булхорн наші пацієнти йдуть додому. Пластичний хірург надає рекомендації щодо режиму та післяопераційного догляду за губами.

  • У перші дні після хейлопластики можливі незначні гематоми й набряк, деякі неприємні відчуття. Усе це безслідно проходить протягом 10 днів після процедури. На 5-й день після операції знімаються шви.

  • Маленький рубець під носом буде помітний приблизно до двох місяців, після чого він знебарвлюється, згладжується та стає повністю непомітним. Через 6 місяців Ви можете оцінити остаточний ефект від операції.

ОДНА НЕСКЛАДНА ПРОЦЕДУРА — ВІДМІННИЙ ЕСТЕТИЧНИЙ ЕФЕКТ НАЗАВЖДИ!

У клініці естетики Genesis — індивідуальний підхід до кожного пацієнта: ми робимо людей красивими та щасливими, а тому уважно ставимося до Ваших бажань змінити свою зовнішність на краще та досягаємо цього малоінвазивними й безпечними сучасними методами.


У результаті якісно проведеної операції хейлопластики Ваші губи набудуть ідеальних обрисів на все життя!

900 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)