Корекція ареол

Записатися на візит

 

Несиметричність сосків, непропорційні розміри ареоли та сосків, зовнішні дефекти форми сосків, які спричиняють естетичний дискомфорт — в клініці естетики Genesis Вам допоможуть цьому зарадити!

 

Пластика сосків одна з найбільш поширених та нескладних пластичних операцій, що стосується зовнішнього вигляду сосків та зони пігментованої шкіри довкола, а саме ареоли.


 

Будь-які види корекції сосків успішно виконують у Львові, в клініці естетики Genesis!

 

КОРЕКЦІЮ СОСКІВ ЗДІЙСНЮЮТЬ У ТАКИХ ВИПАДКАХ:

 

УСУНЕННЯ НАСЛІДКІВ ТРАВМ;


ВІДНОВЛЕННЯ ВИДАЛЕНОГО СОСКА ПІСЛЯ ОНКОЛОГІЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ (СОСОК СТВОРЮЄТЬСЯ НАНОВО);


НЕСИМЕТРИЧНОСТІ СОСКІВ;


З МЕТОЮ ЗМЕНШЕННЯ АРЕОЛИ;


З МЕТОЮ ЗМЕНШЕННЯ СОСКА (ТОВСТИЙ АБО ВИТЯГНУТИЙ СОСОК);


ВТЯГНУТІ СОСКИ.

 

Пластика сосків може виконуватись як окрема операція, так і у поєднанні з пластикою молочних залоз (підтяжкою грудей, мамопластикою).

ВИДИ ПЛАСТИКИ СОСКІВ

 

 • Корекція втягнутого соска. Така форма сосків досить часто може бути вродженою (зустрічається приблизно у 2% жінок) або набутою внаслідок годування грудьми, травми, різкої втрати ваги, опущенні грудей, онкологічних захворювань грудей, а також з інших причин.

ІСНУЄ ДВА АСПЕКТИ ПОКАЗАНЬ ДО КОРЕКЦІЇ ВТЯГНУТИХ СОСКІВ:

естетичний;


для нормалізації грудного вигодовування.


Після корекції втягнутих сосків груди набувають більш красивих форм, власне завдяки закріпленню сосків у правильному анатомічному положенні. Жінка отримує два в одному: покращення функціональності та видимий естетичний результат.

 • Відновлення соска та ареоли після перенесеного раку грудей, реконструкція молочних залоз, у тому числі ареол.
 • Корекція ареол: непропорційно великі або несиметричні ареоли можна зменшити за допомогою оперативних втручань, надавши грудям більш естетичного вигляду. Для зменшення об’єму ареол виконується циркулярна або секторальна корекція.
 • Зменшення сосків. Товстий або витягнутий сосок можна зменшити хірургічним шляхом, однак така операція може призвести до неможливості в подальшому годувати грудьми. Власне це залежить від техніки виконання операції. У більшості випадків, таку пластику роблять жінкам, що вже мають дітей і більше не планують вагітності

ЯК ПРОХОДИТЬ ПЛАСТИКА СОСКІВ

В КЛІНІЦІ ЕСТЕТИКИ GENESIS У ЛЬВОВІ ?

 

 • Спершу Ви відвідуєте нашу клініку у Львові з метою попередньої консультації. Пластичний хірург вислухає Ваші побажання з приводу зміни вашої зовнішності.

 • Після огляду лікар докладно пояснить, які зміни можливі і якого естетичного результату можна досягнути у Вашому конкретному випадку. Повне передопераційне обстеження та лабораторні аналізи можна здати безпосередньо в нас в клініці. УЗД молочних залоз входить у вартість процедури.

 • Операція відбувається або під місцевим знеболенням, або під загальним (газовим) наркозом. Спосіб знеболення обирається індивідуально та залежить від побажань пацієнта, об’єму операції та інших факторів. На область розрізів накладаються косметичні шви.

 • Після завершення операції Ви перебуваєте у новій комфортній палаті під наглядом нашого кваліфікованого персоналу протягом деякого часу, пізніше Вас виписують додому.

ПЕРІОД РЕАБІЛІТАЦІЇ

 • На шви накладають спеціальні наклейки на термін до 10 днів. Протягом місяця слід носити спеціальну компресійну білизну.

 • Ви ведете звичний для себе спосіб життя, єдине обмеження — не можна протягом 1,5 місяця відвідувати сауну, солярій та приймати гарячу ванну. Також слід уникати попадання прямих сонячних променів на груди. Естетичний результат від пластики ареол та сосків помітний вже через місяць після процедури. Через два місяці післяопераційні шви стануть абсолютно непомітними.

 • Тимчасовими побічними ефектом від пластики сосків може бути зниження чутливості сосків, незначна болючість в даній області. Після завершення реабілітаційного періоду болісні відчуття зникнуть, а чутливість сосків відновиться. Багато пацієнток відмічають навіть підвищення чутливості цієї зони після операції. Результат операції зі зменшення ареол та корекції сосків має постійний характер та не зміниться згодом.

Пластика ареол та сосків в клініці Genesis у Львові подарує Вам красиві груди лише за одну процедуру!

 

Сучасні та успішні жінки прагнуть бути красивими та привабливими. Ми сприяємо бажанням наших пацієнтів на шляху до досконалості та робимо все можливе для Вашої краси, безпеки та здоров’я.


Яка б не була причина, через яку пацієнти звертаються до пластичного хірурга, ми з повагою відносимося до будь-якого бажання наших клієнтів. Нам довіряють пацієнти з усієї України та закордонні гості!

520 $ (1 зона) РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ