Гінекологія

Дивитись відео

Грамотна консультація до початку лікування дає можливість нашим пацієнтам приймати правильні рішення про необхідність тієї чи іншої діагностичної або лікувальної процедури. 

Про послугу

Сучасній жінці притаманний швидкий ритм: їй необхідно здійснювати сотні справ, відповідати за благополуччя сім'ї та народження здорових дітей і при цьому завжди залишатися красивою та впевненою в собі. Щоб усе це успішно поєднувати, їй просто необхідно піклуватися про своє здоров’я, в тому числі і інтимне. Саме тому кожна жінка повинна хоча б раз на рік відвідувати лікаря гінеколога, навіть тоді, коли нічого не турбує. Це проводиться з метою профілактики та раннього виявлення патологічних станів. 

Відділ класичної гінекології об'єднує в собі цілий ряд процедур для Вашого комфорту. Досвідчений та кваліфікований персонал, у поєднанні із сучасними технологіями та інноваційним обладнанням дозволяють гарантувати Вам результативність, безпеку та мінімізувати можливі ризики. Також для додаткової зручності наших гостей кабінет гінекології обладнаний кімнатою для роздягання та душевою з усіма засобами гігієни.

Огляд в клініці Genesis проводить лікар акушер – гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, Біль Ірина Андріївна.


Запрошуємо Вас у відділ гінекології клініки естетики Genesis!