Введення системи Мірена

Записатися на візит

 

Встановлення спіралі Мірена — сучасний високоефективний та довготривалий метод контрацепції

 

ВМС Мірена (Німеччина, Фінляндія) — це гормоновмісна внутрішньоматкова спіраль. Допомагає не лише уникнути небажаної вагітності, але й лікує та попереджає ряд захворювань жіночої статевої сфери.

Якщо ж жінка планує народження дитини, вийняти ВМС Мірена можна у будь – який момент. Після видалення спіралі Мірена здатність завагітніти відновлюється практично одразу, лише в окремих випадках — протягом найближчих кількох місяців.


 

Велика перевага ВМС Мірена: Вам не потрібно перейматися і постійно пам’ятати про контрацепцію, на відміну від інших способів запобігання вагітності, таких, як використання таблеток, пластирів чи інших допоміжних засобів. 

 

ПЕРЕВАГИ

ВСТАНОВЛЕННЯ СПІРАЛІ МІРЕНА:

 

довгий період використання – 5 років;


відсутність жодного дискомфорту;


додатковий лікувальний ефект, обумовлений гормоном прогестерону.

 

Гінекологи рекомендують контрацепцію за допомогою ВМС Мірена жінкам, що вже народжували. Внутрішньоматкова спіраль Мірена не встановлюється молодим дівчатам, які ще не мають дітей.

ЯК ДІЄ

СПІРАЛЬ МІРЕНА

 

  • ВМС Мірена має гормоновмісну капсулу з 52 мг левоноргестрела (прогестерон). Спеціальна мембрана регулює щоденне вивільнення гормонального препарату, який в свою чергу всмоктується слизовою оболонкою матки. Препарат діє місцево, саме тому ризик виникнення побічних ефектів зовсім мінімальний. Гормональна дія спіралі Мірена продовжується протягом 5 років, після чого спіраль необхідно вийняти і можна замінити на нову.

  • Протизаплідна дія спіралі Мірена заснована на кількох факторах. Насамперед вона працює як звичайна негормональна спіраль, перешкоджаючи імплантації заплідненої яйцеклітини в слизову матки, плюс дія гормону, яка ускладнює проникнення сперматозоїдів у порожнину матки та блокує сам процес овуляції. Сукупність всіх факторів дає високу надійність контрацепції за допомогою гормональних спіралей Мірена, Levo Nova.

  • З лікувальною метою введення спіралі Мірена показане при таких захворюваннях, як ендометріоз, аденоміоз матки, міома матки, при схильності до утворення поліпів ендометрія та при ідіопатичній меноррагії. Лікувальний ефект триває 5 років. Мірена надає ефективну профілактику гіперплазії ендометрія при замісній терапії естрогенами. Надійне попередження проліферації протягом 5 років.

ВВЕДЕННЯ СПІРАЛІ МІРЕНА, LEVO NOVA

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

Процедуру встановлення спіралі Мірена виконує лікар акушер-гінеколог. Призначаючи гормональну спіраль, лікар спершу проводить планове обстеження, щоб переконатися у відсутності протипоказань. До обстеження входять:

 

огляд гінеколога;


УЗД;


кольпоскопія;


мікроскопія мазка;


загальний аналіз крові;


аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом.

 

Всі аналізи Ви можете здати безпосередньо у нас в клініці.

  • Ціна введення спіралі Мірена, що вказана на сайті, не включає вартості самої системи Мірена. Встановлення спіралі Мірена здійснюється протягом першого тижня місячного циклу. Для комфорту пацієнта лікар може зробити місцеве знеболення. Перед введенням Мірени лікар обробляє піхву та шийку матки антисептичним розчином. Оскільки під час місячних канал шийки розширений, процедура проходить абсолютно безболісно та займає лише кілька хвилин Вашого часу.

  • Після процедури введення ВМС Мірена бажано відпочити близько години, пізніше можна повернутись до своїх звичних справ.  Рекомендовано протягом тижня утриматись від статевого життя, не приймати гарячу ванну, не відвідувати сауну, не користуватись тампонами та уникати фізичних навантажень.

  • Після встановлення спіралі Мірена жінки можуть зауважити зменшення менструальних виділень, яке зумовлене дією прогестерону. Також жінкам, у яких стоїть спіраль Мірена, рекомендовано раз на 6 місяців відвідувати гінеколога з метою профілактичного огляду. Спіраль Мірена встановлюється на термін 5 років, після чого її гормональна дія завершується і її слід вийняти. Ця нескладна процедура в нашій клініці займе лише кілька хвилин. Нову спіраль Мірена можна поставити у той же день.

ОДНА ПРОЦЕДУРА — ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ТА ДОВГОТРИВАЛИЙ РЕЗУЛЬТАТ

 

В клініці Genesis у Львові ведуть прийом акушери – гінекологи вищої категорії з багаторічним досвідом роботи. Наші лікарі володіють найновітнішими методиками діагностики та лікування жіночих захворювань. Лікарі гінекологи постійно вдосконалюють свої професійні знання та навички, щоб пацієнти нашої клініки отримували якісне медичне обслуговування у відповідності до світових стандартів охорони здоров’я.

Оснащення клініки Genesis є одним з кращих у Львові та в Україні. Інноваційні технології методів діагностики та лікування вже працюють у нас задля здоров’я та краси наших пацієнтів.


 

Ми радо вітаємо Вас у клініці Genesis!

1 200 ГРН