ЛАЗЕРНЕ ВАГІНАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ

Записатися на візит

 

FemTouch — ефективний та швидкий

метод вагінального омолодження

 

Неінвазивна, нехірургічна, негормональна процедура — лазерне інтимне омолодження із застосуванням СО2 лазера AcuPulse виконується за технологією FemTouch AcuPulse (Ізраїль). Вже кілька років поспіль провідні клініки Європи та США застосовують вагінальне омолодження для вирішення багатьох проблем. Процедура вагінального омолодження набула популярності серед знаменитостей та зірок шоу – бізнесу, що турбуються про своє інтимне здоров’я.

 

Завдяки лазерній системі Lumenis FemTouch лікар гінеколог допоможе Вам вирішити ряд наступних проблем: 

 

сухість піхви, особливо у період менопаузи, що спричиняє дискомфорт під час статевого акту;


втрата нормальної пружності та еластичності стінок піхви;


гіперпігментація; 


різні форми жіночих сексуальних дисфункцій;


зниження чутливості під час інтимного життя;


початкова ступінь нетримання сечі;


опущення стінок піхви;


атрофічні зміни вульви, піхви;


вікові зміни статевих органів;


для післяпологової реабілітації з метою прискорення процесу відновлення тканин, повернення піхві допологового об’єму та відновлення еластичності стінок.

 

Досить часто жінки, з віком, помічають різні зміни, пов’язані з інтимним здоров’ям, що впливають на якість сексуального життя і на спосіб життя в цілому. Подібні проблеми та стани часто виникають після пологів.


 

           Відновити нормальний фізіологічний стан інтимних органів допоможе безболісне та ефективне лазерне інтимне омолодження. Зробити таку процедуру у Львові можна в клініці естетики Genesis.

 

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ПРОЦЕДУРА

ЛАЗЕРНОГО ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ?

 

 • В ході процедури за допомогою спеціальної лазерної насадки FemTouch відбувається рівномірний і глибокий прогрів тканин піхви, що сприяє посиленню кровотоку в слизовій піхви та вульви. Організм запускає механізм оновлення, відновлення клітин в зоні дії лазеру. Запускається процес синтезу власного колагену, що відповідає за еластичність шкіри та слизових оболонок. Як результат — стінки піхви підтягуються, відновлюють колишню пружність, інтимні органи набувають молодого та здорового вигляду, відновлюється їх нормальний фізіологічний стан. Процедура забезпечує фіксацію в нормальному положенні сечового міхура та матки. Після курсу процедур слизова оболонка піхви повністю оновлюється.

 • Перед процедурою необхідно пройти обов’язковий огляд гінеколога, що включає УЗД та взяття мазка на аналіз. Процедура лазерного інтимного омолодження безболісна, триває лише 20 хвилин, не потребує знеболення та попередньої підготовки. Це неінвазивне та комфортне лікування. Проводиться процедура в гінекологічному кріслі. Пацієнтка надягає на час процедури захисні окуляри. Після закінчення процедури лікар може нанести зволожуючий вагінальний гель. 

 • Після лазерного інтимного омолодження слід утримуватись від статевих контактів протягом 2 – 3 днів і протягом тижня не можна відвідувати басейн. Важлива перевага — відсутність періоду реабілітації при високій ефективності лікування (90% наших пацієнтів помітили ефект вже після першої процедури).

РЕЗУЛЬТАТИ ЛАЗЕРНОГО ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ:

 

 • слизова піхви стає більш чутливою, зникає сухість та дискомфорт під час статевого акту, що дозволяє значно покращити якість інтимного життя;

 • процедура сприяє лікуванню атрофічних змін слизової піхви;

 • зменшення симптомів опущення стінок піхви;

 • зменшення або навіть повне зникнення симптомів нетримання сечі;

 • звуження піхви.

 

Курс складається з 2-3 процедур з інтервалом 1 місяць.

Переваги процедури

лазерного інтимного омолодження

в клініці Genesis у Львові

 

 • В клініці естетики Genesis процедуру лазерного інтимного омолодження виконують кваліфіковані лікарі гінекологи, що пройшли спеціальне стажування в клініках закордонном (підтверджено сертифікатами), та володіють методикою у всіх деталях.

 • Ми використовуємо найкраще на даний час обладнання — СО2 лазер AcuPulse, країна виробництва — Ізраїль, зі спеціальним модулем – насадкою FemTouch AcuPulse для проведення процедури лазерного інтимного омолодження. За бажанням пацієнта, ми використовуємо для процедури або одноразові вагінальні насадки Fem Touch, або багаторазові, що проходять всі етапи стерилізації. Ми гарантуємо 100% безпеку та комфорт нашим пацієнтам.

 • Глобальний результат після лазерного інтимного омолодження в нашій клініці — це відновлення нормального фізіологічного стану піхви. Наші пацієнти відмічають звуження стінок піхви, значне зволоження слизової, зовнішнє покращення форми та розмірів інтимних органів. Ці фактори суттєво покращують якість Вашого інтимного життя.

 

Грамотна консультація до початку лікування дає можливість нашим пацієнтам приймати правильні рішення про необхідність тієї чи іншої діагностичної або лікувальної процедури. Ми максимально турбуємося про здоров’я наших пацієнтів та надаємо лише достовірну інформацію.


 

Дотримуйтесь рекомендацій Вашого лікаря та будьте здорові.

 

ЦІНИ


ЛАЗЕРНЕ ВАГІНАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ (ПІСЛЯПОЛОГОВА РЕАБІЛІТАЦІЯ) 4 000 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ВАГІНАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ПІХВИ ПРИ НЕТРИМАННІ СЕЧІ 4 600 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ВАГІНАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ПРИ ПОЧАТКОВИХ ПРОЯВАХ ОПУЩЕННЯ СТІНОК ПІХВИ 4 350 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ВАГІНАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ПРИ СУХОСТІ ТА АТРОФІЧНИХ ЗМІНАХ ПІХВИ 4 350 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ВУЛЬВИ ПРИ АТРОФIЧНИХ ТА ДИСТРОФIЧНИХ ЗМIНАХ (CUTERA) 4 350 ГРН