ВИДАЛЕННЯ СПІРАЛІ

Записатися на візит

 

Внутрішньоматкова спіраль, як гормональна, так і негормональна, ставиться на певний період, і по завершенні цього періоду потребує видалення з організму жінки

 

Здійснити нескладну процедуру видалення спіралі можна в клініці Genesis у Львові.

Видалити спіраль значно простіше і швидше, аніж поставити її. Сама форма ВМС створена так, щоб максимально полегшити цей процес. До спіралі прикріплена спеціальна капронова нитка, кінці цієї нитки звисають з отвору каналу шийки матки і призначені саме для видалення спіралі.


 

              Аби вийняти спіраль слід потягнути гінекологічним пінцетом, і в процесі видалення з матки вона легко складеться.

 

КОЛИ КРАЩЕ ВИДАЛЯТИ

СПІРАЛЬ?

 

Кожна внутрішньоматкова спіраль, згідно інструкції, має певний термін експлуатації. Залежно від виду спіралі, це може бути 3, 5 і навіть 10 років. Передчасне (до закінчення терміну придатності спіралі) видалення спіралі найчастіше відбувається через бажання жінки вагітніти та народжувати.


Найкращим проміжком часу для видалення спіралі лікарі вважають 3 – 4 день від початку менструації. В цей час цервікальний канал достатньо розширений і жінка практично не відчуває цієї невеличкої маніпуляції.


Втім, є випадки, коли питання видалення спіралі є терміновим: болісні симптоми, за наявності яких чекати наступної менструації не можна. Так, екстрене видалення спіралі потребується у випадках зміщення спіралі з її правильного положення в порожнині матки, утворенні запальних процесів, тощо. Навіть якщо термін дії спіралі ще не закінчився, але жінка бажає завагітніти, видалити спіраль можна у будь-який час.

ВИДАЛИТИ СПІРАЛЬ: ЧИ ЦЕ НЕ БОЛЯЧЕ?

 

Кожну жінку напередодні процедури хвилює дане питання. Загалом, при видаленні спіралі анестезія не потрібна: це не боляче, особливо якщо виконувати процедуру під час місячних. Проте больовий поріг — справа дуже індивідуальна, і цілком допустимо, щоб жінка задля власного комфорту прийняла перед процедурою легкий анальгетик.


Якщо ж жінка відчуває дискомфорт і страх перед видаленням ВМС, або має дуже низький больовий поріг, задля спокою пацієнтки гінеколог може застосувати лідокаїновий спрей або зробити парацервікальну блокаду. Знеболення застосовується також у випадках, коли видалення спіралі відбувається не під час менструації і є потреба в розширенні цервікального каналу для виконання даної маніпуляції.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

ВИДАЛЕННЯ СПІРАЛІ В НАШІЙ КЛІНІЦІ У ЛЬВОВІ

 

  • Процедура розпочинається зі звичного огляду у лікаря гінеколога. За допомогою УЗД лікар пересвідчиться у нормальному положенні спіралі в порожнині матки, а також у наявності капронової нитки ВМС. Перед тим, як витягнути спіраль, лікар обробляє порожнину матки антисептичним розчином. Підхопивши нитку спеціальним інструментом, лікар легко виймає спіраль з матки і далі з піхви. 

  • Як вже наголошували раніше, рекомендується видалити внутрішньоматкову спіраль під час менструації, проте це не обов’язково. Якщо є показання до термінового видалення спіралі або виникло таке бажання в жінки, зробити цю нескладну маніпуляцію можна у будь – який день місячного циклу. Весь процес, разом із підготовкою, займе лише кілька хвилин.

  • Якщо ж жінка бажає, і якщо є відповідні медичні показання, нова внутрішньоматкова спіраль може бути встановлена у той самий день. Слід знати: одразу з видаленням спіралі її контрацептивна дія закінчується, тож якщо Ви видаляєте спіраль, але не плануєте вагітність, слід заздалегідь подбати про подальшу контрацепцію.

ЯК ЗАПОБІГТИ

УСКЛАДНЕННЯМ ПРИ ВИДАЛЕННІ СПІРАЛІ?

 

  • Щоб уникнути ускладнень при видаленні спіралі, не варто перевищувати термін, на який встановлена ВМС. Термін експлуатації вказується на упаковці ВМС, і пролонгувати його не слід в жодному випадку. Також застерігаємо від спроб самостійно видалити спіраль в домашніх умовах. Цю процедуру має виконувати лише кваліфікований лікар гінеколог у гінекологічному кабінеті. 

  • Після видалення спіралі зазвичай жінка не відчуває жодного дискомфорту, але в окремих випадках можуть бути неприємні відчуття важкості внизу живота або незначні кров’янисті виділення, що швидко минають.

 

Клініка естетики Genesis турбується про красу і здоров’я наших пацієнтів. Всі маніпуляції виконуються з дотриманням усіх заходів безпеки і стерильності, в комфортних для пацієнтів умовах. Найкраще діагностичне і лікувальне обладнання та новітні технології, наявні в нашій клініці, в поєднанні з дипломованими лікарями гінекологами вищої категорії з багаторічним досвідом роботи.

Ви можете звернутись в клініку Genesis у Львові не лише з приводу видалення спіралі, а і з будь – якими іншими питаннями, що стосуються Вашого жіночого здоров’я та якості Вашого інтимного життя. Наші кваліфіковані лікарі нададуть максимально повну та достовірну інформацію щодо діагностики, профілактики і лікування жіночих хвороб та вирішення будь-яких естетичних проблем Вашого тіла.


 

Ваша безпека та здоров’я — основний критерій в наданні послуг нашої клініки.

 

1 700 ГРН