АУГМЕНТАЦІЯ ВЕЛИКИХ СТАТЕВИХ ГУБ

Записатися на візит

 

Аугментація великих статевих губ — це процедура інтимної пластики,  малоінвазивний метод корекції зовнішнього вигляду жіночих статевих органів

 

Ін’єкційна контурна пластика зовнішніх статевих органів дозволяє збільшити об’єм м’яких тканин аногенітальної області шляхом введення спеціальних препаратів, повністю безпечних для здоров’я жінки, з метою скоригувати індивідуальні анатомічні особливості у відповідності до побажань пацієнтки.

Інтимний філінг, або аугментація великих статевих губ, виконується філерами на основі гіалуронової кислоти. Це цілком природна для нашого організму речовина, що входить до складу багатьох тканин, тому вона не викликає реакцій.


 

          Гіалуронова кислота покращує стан шкіри, підвищує тургор, утримує вологу і запобігає старінню тканин.

 

ЗБІЛЬШЕННЯ ВЕЛИКИХ СТАТЕВИХ ГУБ ЗАСТОСОВУЮТЬ ДЛЯ:

 

 • відновлення нормальної анатомічної будови великих статевих губ;

 • покращення зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів;

 • наповнення втраченого об’єму великих статевих губ внаслідок зменшення кількості жирової тканини;

 • зменшення птозу та складчастості великих статевих губ;

 • корекції надмірно розширеного входу в піхву;

 • покращення чутливості інтимних зон під час сексу.

 

Аугментація великих статевих губ виправляє як вроджені недоліки, асиметрію, так і прибирає вікові зміни вульви.

ЯК ПРОХОДИТЬ АУГМЕНТАЦІЯ ВЕЛИКИХ СТАТЕВИХ ГУБ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

 • Збільшення великих статевих губ — це малоінвазивна ін’єкційна процедура, яку виконує гінеколог, спеціаліст з інтимної контурної пластики. Спершу відбувається консультація, на якій лікар обирає методику та визначає необхідний об’єм препарату, фіксує на фото початковий стан зовнішніх статевих органів і надає пацієнтці інформацію, яких саме змін можливо досягти в даному конкретному випадку. Після узгодження способу та об’ємів корекції та відповіді на запитання пацієнтки виконується сама маніпуляція.

 • Процедура відбувається з застосуванням місцевої анестезії для комфорту жінки. Філлер — в’язкий гель з гіалуроновою кислотою — за допомогою ін’єкцій вводиться під шкіру великих статевих губ та розподіляється під усією поверхнею цієї зони. В клініці Genesis для аугментації великих статевих губ використовуються препарати космецевтичного бренд Happy Intim (Іспанія), що спеціалізується на новітніх препаратах для інтимного догляду.

 • Препарати гіалуронової кислоти нетоксичні, гіпоалергенні, вони не викликають запалення чи іншої реакції організму, повністю біосумісні, тривалий час залишаються в тканинах, де виконують свою функцію протягом багатьох місяців. Гель для інтимного філінгу бореться зі старінням шкіри інтимної зони, глибоко зволожує та омолоджує тканини. Після введення філера спостерігається виражена підтяжка шкіри в області аногенітальної зони, зокрема і великих статевих губ. Препарат містить крім гіалуронової кислоти ще амінокислоти, що допомагають засвоєнню препарату і живлять тканини в зоні ін’єкцій.

 • Загалом процедура триває 35 - 45 хвилин. Завдяки місцевій анестезії болісні відчуття мінімальні і процедура добре переноситься всіма пацієнтками. Результат помітний одразу. Також для аугментації великих статевих губ застосовується плазмоліфтинг — метод, заснований на використанні власної плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами, що стимулює регенеративні процеси в тканинах, омолоджує, стимулює вироблення еластину та колагену в глибоких шарах дерми, покращуючи пружність та еластичність тканин. 

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ ЕФЕКТ

ПІСЛЯ АУГМЕНТАЦІЇ ВЕЛИКИХ СТАТЕВИХ ГУБ?

 

 • Аугментація великих статевих губ препаратами гіалуронової кислоти ефективно відновлює об’єм тканин, втрачений внаслідок вікових змін, та має також протизапальну дію. Дозволяє досягти омолодження зовнішнього вигляду статевих органів, усуває дряблість тканин та має виражений естетичний ефект.

 • Гель на основі гіалуронової кислоти поступово, дуже повільно розсмоктується в м’яких тканинах. Через 8 – 12 місяців процедуру можна повторити. Періодичні ін’єкції філерів на основі гіалуронової кислоти в інтимні зони дозволяють уповільнити процес старіння та допомагають підтримувати жіноче здоров’я.

 • Збільшення великих статевих губ за допомогою ін’єкцій філерів — повністю безпечне, малотравматичне, не викликає ускладнень і побічних ефектів.

Інтимна пластика — це спосіб вирішити інтимні жіночі проблеми, позбутись дисгармонії в сексуальному житті жінки

 

Адже якість інтимного життя — це важлива складова жіночого щастя, від нього залежить сімейне благополуччя, настрій, комфортне самопочуття кожної жінки. Надати новий імпульс сексуальному життю, продовжити молодість та активність, виправити наявні естетичні, анатомічні та функціональні недоліки в області зовнішніх статевих органів, покращити лібідо і задоволення від статевого життя допоможе нескладна і нетривала процедура аугментації великих статевих губ.

Наша клініка пропонує також інші процедури інтимної контурної пластики, як аугментації точки G та аугментації капюшона клітора


 

Гінекологія в клініці Genesis у Львові — це висококласний європейський сервіс для жіночого здоров’я та краси, комфорт, професійна етика та приватність. Це діагностика та лікування широкого спектру захворювань статевої сфери, а також послуги пластичної гінекології заради покращення якості інтимного життя.

 

6 500 ГРН