Кріодеструкція шийки матки

Записатися на візит

 

Ерозія шийки матки — доволі поширений діагноз,

який часто можна почути на прийомі у гінеколога, що в більшості випадків потребує ефективного лікування

 

Необхідність у лікуванні ерозії чи інших патологій шийки матки визначає лікар гінеколог на основі даних обстеження пацієнта. Існує ризик, що невилікувана ектопія епітелію шийки матки з часом може призвести до утворення видозмінених клітин. Саме тому лікар може рекомендувати видалити уражені тканини слизової шийки матки тим чи іншим способом.

Одним з поширених методів лікування є кріодеструкція шийки матки.


 

           Це малоінвазивний, сучасний метод, що відноситься до так званої “хірургії одного дня”.

 

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ КРІОДЕСТРУКЦІЇ ШИЙКИ МАТКИ:

 

безпечність;


процедура абсолютно безболісна та безкровна;


цілеспрямована дія на уражені тканини;


відсутність ускладнень після процедури кріодеструкції;


мінімальна травматичність для навколишніх здорових тканин;


відсутність рубців на шийці матки після процедури;


метод підходить для молодих жінок, що ще не народжували, оскільки еластичність тканин шийки матки повністю зберігається.

КРІОДЕСТРУКЦІЮ ШИЙКИ МАТКИ

МОЖНА ЗРОБИТИ В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Метод кріодеструкції (дослівно — руйнування холодом) застосовується не лише для лікування ерозії шийки матки, а і для лікування дисплазії, лейкоплакії, хронічного цервіциту, для видалення кондилом, поліпів та в деяких інших випадках.

  • Суть методики полягає у видаленні патологічних тканин спеціальним холодоагентом, зокрема, рідким азотом. Зріджений азот, що має дуже низьку температуру (нижче —195 градусів Цельсія), миттєво руйнує уражені тканини. Клітини при низькій температурі за лічені секунди заморожуються та відмирають. Холодоагент доправляється в потрібне місце за допомогою кріозонда, його наконечник торкається ураженої поверхні та діє на необхідну глибину (до кількох міліметрів). Одразу після процедури запускається процес регенерації: виникає набряк на місці видалених тканин, з’являються рясні рідкі виділення. Поступово організм заміщує відмерлі тканини новими, здоровими клітинами плоского епітелію.

  • Метод кріодеструкції дозволяє швидко та ефективно забрати ерозію, ектопію епітелію шийки матки та деякі інші патології лише за одну процедуру.

ПІДГОТОВКА ТА ХІД ПРОЦЕДУРИ

КРІОДЕСТРУКЦІЇ ШИЙКИ МАТКИ В КЛІНІЦІ GENESIS

 

  • Рішення про необхідність лікування методом кріодеструкції шийки матки лікар гінеколог приймає після проведення кольпоскопії та цитоморфічного тесту для виявлення патологічно видозмінених клітин епітелію. Необхідно також здати аналіз мазка з піхви на мікрофлору та інфекції. Всі аналізи можна здати безпосередньо у нас в клініці. 

  • Процедура призначається на 7 – 10 день місячного циклу. За кілька днів до процедури слід утримуватись від інтимних контактів. Процедура виконується амбулаторно. Триває процедура 15 – 20 хвилин, при цьому дія екстремального холоду на тканини триває лише від 10 до 120 секунд сумарно.

  • Після процедури Ви протягом деякого часу відпочиваєте у нас в клініці в комфортних умовах під наглядом кваліфікованого медперсоналу, пізнішеВи йдете додому. Протягом місяця після кріодеструкції шийки матки рекомендовано утримуватись від статевих контактів, не відвідувати сауну, басейн, солярій, не купатись у відкритих водоймах. Перший час бажано зменшити фізичні навантаження та не піднімати важкого. Після процедури будуть незначні рясні виділення, цей період триватиме від 2 до 4 тижнів. За 6 – 8 тижнів епітелій в зоні втручання повністю відновиться. За необхідності лікар може призначити Вам прийом протизапальних препаратів протягом кількох днів після кріодеструкції. Також лікар докладно поінформує Вас про перебіг відновлювального періоду та назначить час наступного візиту для проведення контролю ходу лікування.

Клініка Genesis

піклується про ваше жіноче здоров’я!

 

В клініці Genesis у Львові ведуть прийом лікарі гінекологи вищої кваліфікації, що досконало володіють найсучаснішими технологіями профілактики, діагностики та лікування жіночих захворювань. Наші спеціалісти обирають найкращі методи, що дають швидкі та надійні результати за мінімальної інвазивності для пацієнтів.

Жіноче здоров’я є важливою складовою успішного та щасливого життя кожної жінки.


 

               З будь – яких питань, що стосуються здоров’я жіночого організму, Ви можете звернутись в клініку Genesis, отримати кваліфіковану консультацію та адекватне ефективне лікування.

1 950 ГРН