Інтимна біоревіталізація

Записатися на візит

 

Сучасні жінки прагнуть повноцінно насолоджуватися особистим життям незалежно від віку чи післяпологових змін. Ось чому інтимне омолодження з кожним днем набуває все більшої популярності

 

Біоревіталізація піхви — одна з найефективніших і жаданих процедур інтимної пластики без хірургічного втручання.

 

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДОВАНА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ ПІХВИ?

 

З віком в жіночому організмі поступово зменшується кількість гіалуронової кислоти, і як наслідок відбувається порушення природного водного балансу, що стає причиною змін в інтимній зоні: шкіра втрачає пружність та еластичність; з'являється регулярне відчуття дискомфорту в інтимній зоні, незадоволеність або ж роздратованість від сексуальної близькості з партнером.


За допомогою біоревіталізації Ви можете відновити молодість інтимних клітин. Процедура не лише покращує зовнішній вигляд статевих органів, а й усуває свербіж і відчуття сухості.

ПОПЕРЕДНЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ

В КЛІНІЦІ ЕСТЕТИКИ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Перед проведенням процедури лікар акушер-гінеколог вищої категорії проводить огляд, консультує згідно усіх питань, роз'яснює деталі, призначає аналіз виділень на флору і цитологію шийки матки.

  • Всі необхідні аналізи безпосередньо можна здати у нас в клініці.

  • За 2 дні до процедури не рекомендується вживати антикоагулянти, слід утриматися від прийому алкоголю.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

ІНТИМНОЇ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Біоревіталізація інтимної зони проводиться препаратами, які створені саме для цієї зони. Можна проводити біоревіталізацію як шкіри інтимної ділянки, так і піхви.

  • Процедура відбувається під місцевою анестезією, не вимагає розрізів. Суть методики полягає в насиченні клітин природним зволожувачем, а саме гіалуроновою кислотою. 

  • Лікар гінеколог, використовуючи голку, розподіляє гель в інтимній зоні. Гіалуронова кислота в свою чергу відновлює тканини інтимної зони, підсилює обмінні процеси та активізує синтез власного колагену і еластину.

 

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ 

 


  • Після проведення пластики пацієнтка може одразу повертатися додому. Необхідним є дотримання усіх рекомендацій лікаря, також слід утриматись від статевих контактів протягом 3 - 4 днів після процедури.

РЕЗУЛЬТАТИ КОРЕКЦІЇ:

 

зволоження інтимної зони — швидке усунення від сухості та лущення шкіри;


підвищення сексуальної чутливості і досягнення вагінального оргазму; 


підвищення тонусу м'язів тазової області;


усунення роздратування, свербіння статевих органів;


зниження ризику запальних процесів;


естетична привабливість інтимної зони;


посилення сексуального бажання — лібідо.

 

Вже після першої процедури ви побачите, що Ваша шкіра зволожена і має здоровий природний вигляд.

Тривалість ефекту від процедури визначається індивідуально, але в середньому насолоджуватись результатом можно від 8 до 12 місяців. Для максимального ефекту рекомендується проходження курсу від 1 до 3 процедур з інтервалом 1 місяць. Точну кількість сеансів визначає лікар гінеколог, виходячи з вираженості змін шкіри, слизової інтимної ділянки і віку пацієнтки.

 

Перевага інтимної біоревіталізації:

процедура проходить безболісно та вимагає мінімум часу для відновлення

 

Ефективність. Значне зниження дискомфорту в інтимній зоні вже після першого сеансу. Поліпшення результатів після кожної наступної процедури.


Безпека. В основі препарату — гіалуронова кислота. Що гарантує бездоганну сумісність і відсутність побічних дій.


Безболісність. Під час процедури біоревіталізації інтимної зони використовуються якісні анестетики.


Оперативність. Тривалість одного сеансу не перевищує півгодини, або ж Вашої обідньої перерви.


Комфорт. Відновлювальний період займає всього кілька днів і не приносить жодного дискомфорту.

 

 

Клініка естетики Genesis завжди на варті сучасних тенденції, наші лікарі гінекологи постійно проходять курси з підвищення кваліфікації, аби вражати Вас своїм професіоналізмом та бездоганною технікою виконання процедур.


 

      Біоревіталізація піхви у Львові можлива завдяки нашим досвідченим спеціалістам та надсучасному обладнанню, яке знаходиться у арсеналі нашої клініки, у такій гармонії ми отримуємо 100% результат.

 

5 050 ГРН