ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ГЕНІТАЛЬНИХ ПАПІЛОМ І КОНДИЛОМ

Записатися на візит

 

Генітальні папіломи, кондиломи на статевих органах спричиняють як фізичні так і естетичні незручності і несуть доволі серйозну загрозу для здоров’я людини

 

Папілома шийки матки є основною причиною раку шийки матки. Кондиломи на слизових оболонках статевих органів мають тенденцію викликати запалення і спричиняти дискомфорт з відчуттям свербіння, печіння, тощо.

Видалити генітальні папіломи і кондиломи лазером — без болю, без рубців та без тривалої реабілітації — можна в клініці Genesis у Львові.

Більше половини людства заражені вірусами папіломи людини. Відомо понад 180 видів вірусів папіломи людини (ВПЛ), і 29 з них вважаються онкогенними, тобто такими, що здатні провокувати ріст злоякісних пухлин. Тому видалити вагінальні папіломи, кондиломи лазером — недостатньо, обов’язково лікар призначає противірусну терапію та корекцію імунодефіциту, аби комплексно і всебічно підійти до проблеми і вирішити її швидко та ефективно.


 

                    Деструкція папілом, кондилом радіохвильовим лазером у поєднанні з противірусною та імуномодулюючою терапією дозволяє в короткі терміни досягти повного одужання від папіломатозу або кондиломатозу.

 

ПЕРЕВАГИ МЕТОДА ВИДАЛЕННЯ ГЕНІТАЛЬНИХ ПАПІЛОМ І ГОСТРОКІНЦЕВИХ КОНДИЛОМ ЛАЗЕРОМ: 

 

метод є безконтактним;


виключає зараження;


не ушкоджуються навколишні здорові тканини;


метод безкровний, бо відбувається миттєва коагуляція капілярів у місці зрізу папіломи або кондиломи;


не виникає опіків;


не залишається рубців;


достатньо лише однієї процедури.

 

Ці переваги вкрай важливі для видалення кондилом, папілом в інтимній зоні. Видаляючи новоутворення, радіохвильовий лазер знищує і сам вірус папіломи в зоні дії, що зменшує ймовірність рецидиву. 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ

ВИДАЛЕННЯ ВАГІНАЛЬНИХ КОНДИЛОМ ТА ПАПІЛОМ ЛАЗЕРОМ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Спеціальної підготовки процедура видалення генітальних папілом та кондилом лазером не потребує. Ще на попередньому огляді лікар гінеколог встановлює локалізацію новоутворень та їх кількість, та призначає додаткові обстеження, які Ви зможете пройти безпосередньо у нас в клініці: мазок з піхви на мікрофлору, кольпоскопія для детального вивчення утворень, аналізи на віруси папіломи людини. Якщо у лікаря виникає підозра на злоякісний процес, може бути призначена біопсія папіломи чи кондиломи.

  • Як діє радіохвильовий лазер? Він прицільно руйнує папіломи та кондиломи за рахунок теплової дії. Лікар контролює глибину проникнення та площу, що обробляється. При цій технології відсутній контакт інструмента з поверхнею кондиломи чи папіломи, тож ризик інфікування відсутній. За наявності множинних генітальних папілом лазерний метод видалення є найкращим. Практика показала, що саме CO2 лазер є найефективнішим для видалення гостроконечних кондилом, саме на такому обладнанні виконують процедуру в клініці Genesis.

  • Загоєння після лазеру відбувається значно швидше, жінка практично не відчуває жодного дискомфорту. Важливо, що на місці видалених лазером кондилом чи папілом не лишається рубців. Якщо видалені множинні кондиломи чи папіломи, лікар може призначити обробку антисептичними засобами та мазями для загоєння.

  • Лікар за одну процедуру видаляє всі наявні новоутворення. Якщо кондилом дуже багато, призначається повторная процедура видалення кондилом лазером через 4 тижні після першої.

  • Після процедури видалення вагінальних папілом, кондилом лазером необхідно утримуватись від статевого контакту протягом 10 днів. Не можна відвідувати сауну, басейн, приймати ванну, небажані значні фізичні навантаження.

  • Папіломатоз нерідко дає рецидиви, тому обмежуватись лише усуненням зовнішніх симптомів захворювання — власне папілом та гострокінцевих кондилом — замало. Видаливши лазером вагінальні папіломи та кондиломи, лікар одразу призначить противірусну терапію, що зменшить активність збудника захворювання всередині організму. Обстеження та противірусна терапія рекомендовані також статевому партнеру жінки, оскільки вірус папіломи людини може передаватися статевим шляхом.

  • Важлива умова одужання від папіломатозу — укріплення власного імунітету людини. Зважаючи на історію хвороби та враховуючи всі обставини, гінеколог розробить для Вас індивідуальну схему лікування. Дотримуйтесь всіх рекомендацій Вашого лікаря щодо заходів по зміцненню імунітету та будьте здорові.

  • Вчасно приходьте на повторне обстеження до клініки Genesis, щоб переконатись, що лікування дало результати і рецидивів папіломатозу не трапилося.

КЛІНІКА GENESIS: КВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ З ДОСВІДОМ, ЯКИМ МОЖНА ДОВІРЯТИ

 

Окрім сучасного обладнання, лазерне видалення папілом в інтимній зоні потребує вміння та навичок лікаря, що проводить процедуру. Висококваліфіковані спеціалісти клініки Genesis мають значний практичний досвід у лікуванні різних жіночих патологій та досконало володіють сучасними медичиними технологіями.

Ми обираємо для наших пацієнтів найкращі методики діагностики та лікування за принципом максимальної ефективності при мінімальній інвазивності та дискомфорті.


 

          В клініці Genesis Ви завжди отримаєте професійну рекомендацію щодо будь – яких питань, пов’язаних з жіночим здоров’ям, а ми зробимо все для того, щоб лікування дало швидкі та надійні результати.

ЦІНИ


ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ПАПІЛОМ 3 000 ГРН


ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ КОНДИЛОМИ (1 ЕЛЕМЕНТ) 650 ГРН