БУЖУВАННЯ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ

Записатися на візит

 

Бужування цервікального каналу — це гінекологічне втручання з метою відновлення прохідності між піхвою та порожниною матки при повному або частковому зарощенні каналу шийки матки

 

Атрезія (зарощення) каналу шийки матки може виникнути в період менопаузи через атрофічні зміни, а у жінок дітородного віку — внаслідок важких травм малого тазу, пологів із сильними розривами та запальних захворювань статевої системи.

Також показанням є рубці, що утворилися в результаті невдалого переривання вагітності.


 

             Бужування цервікального каналу виконується механічно, з послідовним використанням розширювачів від меншого до більшого діаметру, доки нормальна прохідність каналу шийки матки не буде відновлена.

 

БУЖУВАННЯ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

При плановому проведенні бужування цервікального каналу спершу необхідно зробити обстеження:

 

УЗД органів малого тазу;


кольпоскопію;


бактеріологічне дослідження мазка з піхви;


цитологію зразка з цервікального каналу;


аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом, вірусні гепатити, ВІЛ;


загальні аналізи крові та сечі.

 

Всі аналізи можна здати безпосередньо у нас в клініці.

Якщо ж зрощення тканин не повне, а лише наявне звуження цервікального каналу, процедура виконується амбулаторно. В ускладнених випадках при повному зарощенні може знадобитись стаціонарне лікування. Для підготовки до процедури гінеколог може призначити медикаменти (простагландин Е у вигляді ін’єкцій) з метою розм’якшення тканин за 3 – 5 годин.

  • Бужування цервікального каналу виконується під місцевою анестезією, що може поєднуватись з седацією — зануренням у медикаментозний сон на короткий проміжок часу. Лікар виконує антисептичну обробку тканин, і вже потім послідовно вводить в канал розширювачі, починаючи з меншого діаметру. Триває процедура до 15 хвилин.

  • Після процедури бужування цервікального каналу протягом кількох днів можуть бути мінімальні виділення, незначний біль внизу живота. Протягом 10 днів рекомендовано відмовитись від статевого життя, відвідування сауни, прийняття ванни, не можна користуватись тампонами, робити спринцювання.

  • Для профілактики розвитку запалення, якщо такий ризик існує, лікар може призначити курс антибіотиків.

Клініка Genesis має найкраще у Львові та в Україні нове діагностичне, лікувальне та хірургічне обладнання

 

В гінекології, як і в естетичній медицині, ми застосовуємо найновітніші методики, апробовані провідними закордонними клініками, намагаємося досягнути ефективного результату мінімально інвазивними безпечними способами.

Бужування цервікального каналу — одна з численних гінекологічних процедур, яку в нашій клініці виконують досвідчені акушери-гінекологи на найвищому рівні, з дотриманням всіх заходів безпеки для наших пацієнтів.

Ми робимо все можливе, щоб перебування в нашій клініці було комфортним та безболісним.


 

       Ми турбуємося про Ваше здоров'я, красу та безпеку, а численні відгуки від наших вдячних пацієнтів зі Львова та з усієї України свідчать про якість нашої роботи та уважне ставлення до кожного пацієнта.

1 300 ГРН