КОЛЬПОСКОПIЯ

Записатися на візит

 

Кольпоскопія — це діагностичне дослідження,

огляд шийки матки, піхви та зовнішніх статевих органів

при багаторазовому збільшенні за допомогою прилада кольпоскопа

 

Кольпоскопія — це найпростіший метод визначення патологій вагінальної частини шийки матки, стінок піхви та вульви. Зокрема, за допомогою кольпоскопії можна діагностувати  ектопію, дисплазію, передракові стани та навіть рак шийки матки – найпоширеніше та одне з найнебезпечніших серед усіх видів злоякісних захворювань, що на початкових стадіях протікає безсимптомно. Також під час кольпоскопії гінеколог може взяти біопсію тканин на аналіз.

Сучасний кольпоскоп дає 16 – кратне збільшення. Прилад обладнаний світлодіодом, що формує світлову пляму високої яскравості. Зображення виводиться на монітор комп’ютера, його можна зберегти на будь – якому цифровому носії як фото або відеофайл.

 

ДЕ У ЛЬВОВІ

КРАЩЕ ЗРОБИТИ КОЛЬПОСКОПІЮ?

 

  • Зробити кольпоскопію у Львові можна в клініці Genesis. Тут облаштовані нові кабінети, комфортні умови для жінок і відмінний медичний сервіс. Прийом пацієнтів ведуть висококваліфіковані лікарі різних спеціальностей, і гінекологія — серед пріоритетних напрямків діяльності клініки.

  • Будь – які гінекологічні аналізигістологічне дослідження взятих під час кольпоскопії зразків тканин також можна зробити в нашій клініці. Якщо кольпоскопія покаже наявність патологічих змін, гінеколог призначить відповідне лікування.

В ЯКОМУ ВИПАДКУ

ПРИЗНАЧАЮТЬ КОЛЬПОСКОПІЮ?

 

На консультації гінеколог призначає кольпоскопію, якщо:

 

під час огляду неозброєним оком на шийці виявлені вогнища ураження;


ПАП – тест показав відхилення від норми;


наявні ознаки папіломатозу або є позитивний результат аналізу на вірус папіломи людини;


мазок з піхви показав наявність патологічно змінених клітин;


підозра на передраковий стан або онкозахворювання на ранній стадії;


для контролю динаміки під час лікування виявлених раніше захворювань;


за наявних у пацієнтки ризиків виникнення онкозахворювання, як то спадкова схильність та інші.

  • Кольпоскопія з відеомоніторингом надає лікарю можливість провести детальний огляд стінок піхви, цервікального каналу, виявити запальні процеси, розриви, деформації, новоутворення, уточнити їх розмір і характер та ступінь поширення, з'ясувати причину виділень, болю, неприємних відчуттів. Точна діагностика — запорука призначення необхідного лікування і шанс на швидке одужання.

  • Кольпоскопія допомагає визначити наявність навіть незначних змін у шийці матки, в тому числі передракових, а також під час процедури можна взяти зразок тканин для гістологічного дослідження. Це обов'язковий метод діагностики передракового стану шийки матки.

  • Кольпоскопію можна робити навіть вагітним жінкам, якщо є необхідність виявити деякі патології, наприклад, ерозію шийки матки, запальні процеси, і призначити відповідне лікування. Це цілком безболісна і безпечна для вагітних процедура, що не зашкодить дитині.

ПІДГОТОВКА ДО КОЛЬПОСКОПІЇ

 

  • Кольпоскопія проводиться у будь – який день місячного циклу, крім днів менструації.

  • За добу перед проведенням кольпоскопії необхідно утримуватись від статевих контактів.

  • Перед проведенням кольпоскопії протягом 24 годин не робити спринцювання, не користуватись вагінальними свічками або таблетками, не використовувати тампони.

  • Кольпоскопію не проводять після УЗД органів малого тазу вагінальним датчиком.
600 ГРН