ПОЛІПЕКТОМІЯ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ

Записатися на візит

 

Видалення поліпів шийки матки, в залежності від розмірів, розташування та структури, проводиться радіохвильовим, лазерним методами, або за допомогою конхотома

 

Поліпи матки, шийки матки — патологія, що доволі часто зустрічається у жінок і потребує своєчасного та ефективного лікування.

Поліпи — це доброякісні новоутворення, розростання слизової оболонки внутрішньої поверхні матки, шийки, цервікального каналу. Розміри поліпів можуть сягати від 1 мм до кількох сантиметрів. Поліпи матки несуть потенційну загрозу переродження у злоякісні новоутворення, саме тому видалити поліпи необхідно. Чим раніше діагностовано захворювання та проведено лікування, тим менша ймовірність рецидиву та негативних наслідків.

Основними причинами виникнення поліпів в матці, в шийці матки є гормональні порушення та запальні процеси в ендометрії. Поліпи нерідко утворюються у жінок із захворюваннями ендокринної системи: цукровим діабетом, відхиленнями в роботі щитоподібної залози, у пацієнток з надлишковою вагою та гіпертонією. На гормональний фон жінок сильно впливає психосоматика: стресові стани — це теж одна з причин захворювання. Поліпи в матці можуть бути наслідком травм порожнини матки після абортів, викиднів, тривалого носіння внутрішньоматкової спіралі.

 

ДІАГНОСТИКА

ПОЛІПІВ В МАТЦІ В КЛІНІЦІ GENESIS

 

ВИЯВИТИ НАЯВНІСТЬ ПОЛІПІВ МАТКИ, ШИЙКИ МАТКИ, ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ МОЖНА ПІД ЧАС:

 

гінекологічного огляду;


кольпоскопії;


цервікоскопії;


трансвагінального УЗД;


гістероскопії (це максимально інформативний та високоточний метод діагностики поліпів матки та цервікального каналу).

 

Проведене на ранніх стадіях лікування поліпів є менш інвазивним та комфортним для пацієнтів. 

ЯК ПРОХОДИТЬ

ВИДАЛЕННЯ ПОЛІПІВ В МАТЦІ ТА ШИЙЦІ МАТКИ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ?

 

  • Після первинного обстеження лікар гінеколог обирає метод видалення поліпів в матці, шийці чи в цервікальному каналі.

  • В залежності від розмірів, локалізації, структури та кількості поліпів видалення проводиться радіохвильовим, лазерним, конхотомним методом або методом гістероскопії.

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ КОЖНОГО З МЕТОДІВ ВИДАЛЕННЯ ПОЛІПІВ МАТКИ:

 

Радіохвильовий метод. Високочастотні випромінювання безконтактно та точково діють на місце прикріплення поліпа, в процесі зрізаючи його та миттєво запаюючи дрібні кровоносні судини. Навколишні тканини під час процедури не перегріваються та не ушкоджуються. Радіохвилі тієї частоти, на якій працює апарат, згубно діють на хвороботворні бактерії, здійснюючи додатковий бактерицидний ефект. Після радіохвильового видалення поліпів матки та шийки матки не залишається рубців, це важливо для жінок дітородного віку.


Лазерний метод. Видалення поліпів матки лазером — надійний та високоефективний метод. В ході процедури лікар може точно направляти дію в потрібну точку, контролювати глибину втручання і таким чином повністю видалити новоутворення без травмування навколишніх тканин. Також лазер запаює кровоносні судини в зоні дії, тому кровотеча відсутня. Рубців на тканинах матки не залишається, тому метод показаний жінкам, що бажають в подальшому завагітніти і народити дитину.


Конхотомний метод. Поліп видаляється за допомогою спеціального інструмента.


Метод гістероскопії. Під час оперативної гістероскопії за допомогою насадок можна швидко та безболісно забрати поліп ендометрію. Це малоінвазивна та нетравматична діагностична процедура, що дозволяє провести надточну діагностику, а за необхідності взяти біопсію лише з підозрілої ділянки та видалити лише поліпи.

  • Видалення поліпів відбувається амбулаторно, як під місцевим, так і під загальним внутрішньовенним знеболенням, за бажанням жінки та залежно від стану її здоров’я. За одну процедуру лікар видаляє усі наявні поліпи в матці, в каналі шийки матки. Під час процедури лікар може зробити вишкрібання цервікального каналу з діагностичною метою. Видалені поліпи та біоматеріал з цервікального каналу направляють в лабораторію для гістероскопічного дослідження. Щоб вважати лікування успішним, важливо визначити тип клітин новоутворень та виключити наявність видозмінених клітин.

  • Після процедури Ви можете відпочити кілька годин під наглядом медперсоналу в комфортних умовах, після чого йдете додому. Після видалення поліпів в матці будь – яким з названих методів больові відчуття відсутні, а загоєння слизової оболонки відбувається за короткий період. Щоб відновлення пройшло швидше та без ускладнень, протягом 7 – 10 днів рекомендовано утримуватись від статевих контактів, знизити фізичні навантаження, не відвідувати сауну, баню, басейн, не користуватись тампонами та не спринцюватись.

  • Лікар поінформує Вас про дату наступного візиту для контролю результатів лікування.

Клініка Genesis — це турбота про жіноче здоров’я та красу

 

Важливою складовою профілактики захворювань жіночого організму — регулярні профілактичні огляди у гінеколога. В клініці Genesis у Львові Вас завжди приймуть кваліфіковані спеціалісти, лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом роботи.

Для Вашого здоров’я та безпеки ми обираємо найкращі методики та технології, працюємо на новітній медичній апаратурі, обмінюємося досвідом з провідними європейськими клініками та спеціалістами.


 

                                   Принцип роботи клініки Genesis — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, увага до жіночих проблем та потреб, максимально повна та достовірна інформація, яку ми завжди готові надати Вам, щодо здоров’я та будь – яких естетичних проблем Вашого тіла.

ЦІНИ


ПОЛІПЕКТОМІЯ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ 2 300 ГРН


ПОЛІПЕКТОМІЯ З ДІАГНОСТИЧНИМ ВИШКРІБАННЯМ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ 4 000 ГРН