Пластична гінекологія

Дивитись відео

Пластична гінекологія


Грамотна консультація до початку лікування дає можливість нашим пацієнтам приймати правильні рішення про необхідність тієї чи іншої діагностичної або лікувальної процедури. 


 

Про послугу

Сучасній жінці притаманний швидкий ритм: їй необхідно здійснювати сотні справ, відповідати за благополуччя сім'ї та народження здорових дітей і при цьому завжди залишатися красивою та впевненою в собі. Щоб усе це успішно поєднувати, їй просто необхідно піклуватися про своє здоров’я, в тому числі і інтимне. Сьогодні, медицина рухається вперед і тема інтимного комфорту стає все більш доступною та відкритою.

Пластична гінекологія — є альтернативою або доповненням до класичної хірургії та хірургічних процедур у сфері жіночих статевих органів. Досвідчений та кваліфікований персонал, у поєднанні із сучасними технологіями та інноваційним обладнанням дозволяють гарантувати Вам результативність, безпеку та мінімізувати можливі ризики. Також для додаткової зручності наших гостей кабінет гінекології обладнаний кімнатою для роздягання та душевою з усіма засобами гігієни.

Огляд в клініці Genesis проводить лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, Біль Ірина Андріївна.


Запрошуємо Вас у відділ гінекології клініки естетики Genesis!