ВАГIНОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Пластика піхви (вагінопластика) — це хірургічне відновлення анатомічної цілісності м'язів тазового дна, звуження, зменшення об'єму піхви при опущенні її стінок та шийки матки, усунення пролапсу сечового міхура і симптомів стресового нетримання сечі

 


Вагінопластика є найпоширенішою процедурою в пластичній гінекології.

Ця операція дозволяє зменшити дискомфорт і таким чином покращити якість життя сучасної жінки, що надзвичайно важливо в наш час. Зокрема, вагінопластика здатна покращити інтимне життя, повертаючи втрачені гострі відчуття.

 

В ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДОВАНА

ВАГІНОПЛАСТИКА ?

 

Доволі поширена патологія — опущення передньої або задньої стінки піхви, або обох одразу, що викликає значний дискомфорт і неприємні відчуття, в тому числі під час статевого акту. Через таку аномалію, якщо вона супроводжується опущенням сечового міхура, може з’явитись нетримання сечі: при фізичному навантаженні, при стресі, навіть під час сміху — при будь-якому напруженні черевних м’язів. Жінку можуть турбувати неприємні симптоми: відчуття стороннього предмету в піхві, гігієнічні тампони самовільно випадають, часто виникає молочниця. Виправити ситуацію допоможе хірургічна корекція — операція вагінопластики.


Вагінопластика не обов’язково проводиться за медичними показаннями, тобто при наявності якихось патологічних змін. Також пластика вагіни може виконуватись за бажанням жінки покращити зовнішний вигляд статевих органів, звузити вхід до піхви для загострення відчуттів під час сексу.


Причинами, що призводять до патологічних змін анатомічного положення жіночих органів, можуть стати вагітність, тривалі ускладнені пологи, розриви промежини і піхви під час пологів з утворенням рубців. Саме вагінопластика допоможе жінці відновити той стан статевих органів, який був до вагітності.


У віці після 40 років м’язи тазового дна і зв’язки, фасції в області промежини поступово втрачають пружність внаслідок зменшення кількості жіночих гормонів естрогенів. Тому в період клімаксу і в постклімактеричному періоді значний відсоток жінок відчувають дискомфорт в області малого тазу і мають проблеми з опущенням стінок піхви, матки, сечового міхура. В такому віці пластика піхви може ефективно позбавити жінку неприємних відчуттів і дати можливість продовжити активне, здорове життя.


Опущенню органів малого тазу сприяють не лише важкі пологи, а і важка фізична праця або спортивні навантаження, а також дисплазія сполучної тканини, гормональні порушення, хронічні закрепи та сильний кашель, що викликають підвищення внутрішньочеревного тиску. Операція вагінопластики ефективно допоможе навіть при складних випадках опущення статевих органів, сечового міхура, уретри і прямої кишки, надійно укріпить м’язи тазового дна і поверне органи в малий таз.

У ЛЬВОВІ

ЯКІСНУ ВАГІНОПЛАСТИКУ

МОЖНА ЗРОБИТИ В КЛІНІЦІ GENESIS

 

 

  • Якщо у Вас є бажання зробити вагінопластику, спершу необхідно прийти на консультацію до гінеколога в нашу клініку. Лікар обстежить Вас, зробить УЗД органів малого тазу, визначить, яка саме корекція буде оптимальною у Вашому індивідуальному випадку для досягнення бажаного результату.


  • Пластика піхви робиться або під загальним наркозом, або із застосуванням спінальної анестезії. Спосіб знеболення обирається лікарем з урахуванням побажать жінки. Триває пластична операція на вагіні 1 - 2 години, залежно від обсягу втручання.

ВАГІНОПЛАСТИКА СКЛАДАЄТЬСЯ З КІЛЬКОХ ПОСЛІДОВНИХ ЕТАПІВ:

 

► передня кольпорафія - пластика передньої стінки піхви;


► задня кольпоперінеорафія - пластика задньої стінки піхви зі звуженням входу в піхву; 


► леваторопластика - ушивання м'язів тазового дна при розриві внаслідок пологів або сильному їх розтягненні.

 

Всі внутрішні шви під час операції вагінопластики виконуються хірургічними нитками, що розсмоктуються. Вони не потребують зняття. Після операції Ви відпочиваєте деякий час і йдете додому, або залишаєтесь в клініці до наступного дня. На цей випадок у нас є комфортні нові палати, якісне харчування і цілодобовий догляд досвідченого медичного персоналу.

РЕАБІЛІТАЦІЯ

ПІСЛЯ ВАГІНОПЛАСТИКИ

 

Для швидкого відновлення після вагінопластики

дотримуйтесь всіх рекомендацій вашого лікаря, зокрема:

 

  • відпочивайте вдома протягом кількох днів після операції без фізичних навантажень;

  • протягом двох тижнів не можна сидіти під прямим кутом;

  • заняття спортом, фітнесом можна відновити не раніше як через 1 - 2 місяці;

  • не можна відвідувати сауну, приймати гарячу ванну до місяця;

  • статеві контакти не дозволені протягом 1,5 - 2 місяців;

  • на час відновлення не бажано користуватись гігієнічними тампонами;

  • слідкуйте за своїм харчуванням і здоров’ям: не можна допускати виникнення закрепів, уникайте сильного кашлю і будь-якого напруження черевних м’язів.

 

Реабілітаційний період після пластики вагіни триває до двох місяців, після чого всі обмеження знімаються. Результат вагінопластики є постійним, тобто залишається на все життя. 

Клініка естетичної медицини Genesis допомагає жінкам зберегти здоров’я, молодість і красу найсучаснішими методами, починаючи з пластичної хірургії до інноваційної апаратної косметології


 

Гінекологія також входить до пріоритетних напрямків діяльності клініки, адже жіноче здоров’я є мало не найважливішою складовою активного і щасливого життя у будь - якому віці.

1050 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)