Гіменопластика

Записатися на візит

 

Гіменопластика — це операція

з відновлення дівочої пліви

 

Дівоча пліва — складка слизової оболонки, що має отвір і прикриває з боків вхід до піхви. Дівоча пліва розривається під час першого статевого акту, але це може статись і через травму або фізичне навантаження.

Хірургічне відновлення незайманості — нескладна процедура пластичної гінекології, що не має медичних показань і виконується суто за бажанням жінки.


 

           Незалежно від того, з яких причин пацієнтка звертається до клініки з приводу гіменопластики, наші кваліфіковані спеціалісти виконають операцію якісно і максимально безболісно, таким чином, щоб все пройшло без ускладнень і з найшвидшим терміном відновлення.

 

ЯК ПРОХОДИТЬ

ОПЕРАЦІЯ ГІМЕНОПЛАСТИКИ ?

 

  • Пластика дівочої пліви проводиться за кілька днів до початку місячного циклу.


  • В ході процедури гіменопластики хірург зшиває залишки дівочої пліви по краях. Якщо їх недостатньо, хірург виділяє з тканин піхви м’язовий, слизовий та підслизовий шари та зшиває їх між собою, штучно відтворюючи гімен. Триває операція приблизно півгодини. Гіменопластика є малоінвазивною, майже безкровною операцією, що проходить без болю та дискомфорту для пацієнтки.

  • Період реабілітації триває до 7 днів і може супроводжуватись незначними дискомфортними відчуттями та набряком, що мине за кілька днів. Результат гіменопластики — відновлена дівоча пліва — буде існувати до першого статевого контакту. На період відновлення не можна приймати ванну (лише гігієнічний душ), відвідувати сауну і басейн. Гіменопластика може виконуватись повторно кілька раз за бажанням жінки.

ГІМЕНОПЛАСТИКА:

ПРОСТА ПРОЦЕДУРА — ПРИРОДНІЙ РЕЗУЛЬТАТ

 

Результат гіменопластики помітний одразу після закінчення періоду реабілітації. За умови якісного виконання, результат хірургічного відновлення незайманості виглядає максимально натурально, ускладнення відсутні.

Ціна гіменопластики в нашій клініці у Львові залежить від виду операції, способу знеболення, тощо. Ціну повідомить Вам лікар на попередній консультації.


 

Висококваліфіковані лікарі клініки Genesis готові надати Вам якісну і швидку допомогу в будь-яких делікатних питаннях, пов’язаним з інтимним життям жінки.

 

450 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)