Гіменопластика

Записатися на візит

Гіменопластика — це операція з відновлення дівочої пліви.

Дівоча пліва — складка слизової оболонки, що має отвір і прикриває з боків вхід до піхви. Дівоча пліва розривається під час першого статевого акту, але це може статись і через травму або фізичне навантаження.

Хірургічне відновлення незайманості — нескладна процедура пластичної гінекології, що не має медичних показань і виконується суто за бажанням жінки.

Незалежно від того, з яких причин пацієнтка звертається до клініки з приводу гіменопластики, наші кваліфіковані спеціалісти виконають операцію якісно і максимально безболісно, таким чином, щоб все пройшло без ускладнень і з найшвидшим терміном відновлення.

Як проходить операція гіменопластики?

Пластика дівочої пліви проводиться за кілька днів до початку місячного циклу.

Оскільки гіменопластика — це є хірургічне втручання, попередня консультація гінеколога і передопераційне обстеження є обов’язковими. Всі аналізи Ви здаєте безпосередньо в нашій клініці у Львові.

В ході процедури гіменопластики хірург зшиває залишки дівочої пліви по краях. Якщо їх недостатньо, хірург виділяє з тканин піхви м’язовий, слизовий та підслизовий шари та зшиває їх між собою, штучно відтворюючи гімен.

Триває операція приблизно півгодини. Гіменопластика є малоінвазивною, майже безкровною операцією, що проходить без болю та дискомфорту для пацієнтки.

Період реабілітації триває до 7 днів і може супроводжуватись незначними дискомфортними відчуттями та набряком, що мине за кілька днів.

Результат гіменопластики — відновлена дівоча пліва — буде існувати до першого статевого контакту.

На період відновлення не можна приймати ванну (лише гігієнічний душ), відвідувати сауну і басейн.

Гіменопластика може виконуватись повторно кілька раз за бажанням жінки.

Гіменопластика: проста процедура — природній результат

Результат гіменопластики помітний одразу після закінчення періоду реабілітації. За умови якісного виконання, результат хірургічного відновлення незайманості виглядає максимально натурально, ускладнення відсутні.

Висококваліфіковані лікарі клініки Genesis готові надати Вам якісну і швидку допомогу в будь-яких делікатних питаннях, пов’язаним з інтимним життям жінки.

Ціна гіменопластики в нашій клініці у Львові залежить від виду операції, способу знеболення, тощо. Ціну повідомить Вам лікар на попередній консультації.

385 EUR (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)