ХІРУРГІЧНА ДЕФЛОРАЦІЯ

Записатися на візит

 

Хірургічна дефлорація — це процедура розсічення дівочої пліви хірургічним шляхом

 

ХІРУРГІЧНЕ РОЗСІЧЕННЯ ДІВОЧОЇ ПЛІВИ

ВИКОНУЄТЬСЯ АБО ЗА БАЖАННЯМ ДІВЧИНИ АБО ЗА МЕДИЧНИМИ ПОКАЗАННЯМИ, ТАКИМИ ЯК:

 

сильний больовий синдром при спробах прорвати дівочу пліву природним шляхом;


зарощення дівочої пліви, відсутність природної перфорації;


надто щільна дівоча пліва;


надмірна еластичність дівочої пліви;


психологічні проблеми, страх перед першим статевим актом.

ЗА ЯКИХ УМОВ

ВИНИКАЮТЬ ПОКАЗАННЯ ДО

ХІРУРГІЧНОЇ ДЕФЛОРАЦІЇ

 

Товщина дівочої пліви — суто індивідуальна. Трапляються випадки, коли гімен від природи має занадто щільну структуру і не може бути розірваним природним шляхом. Бувають випадки, навпаки, коли гімен має таку еластичність, що лише розтягується, але не розривається під час статевого акту. Кількість нервових закінчень в дівочій пліві — так само індивідуальна, і дійсно у деяких жінок спроби зайнятися сексом перший раз викликають сильні больові відчуття.


Зрідка трапляється повне зарощення дівочої пліви, тобто відсутні природні отвори в гімені, через які мають витікати менструальні виділення. В таких випадках дівчина може відчувати значний періодичний біль і дискомфорт.


В усіх названих випадках хірургічна дефлорація є оптимальним способом вирішити проблему максимально швидко, безболісно та без ускладнень. Хірургічна дефлорація є навіть безпечнішою, ніж природний процес дефлорації під час першого статевого акту, оскільки хірургічна маніпуляція відбувається в умовах стерильности і дотримання всіх правил асептики та антисептики.

ЯК ПРОХОДИТЬ

ХІРУРГІЧНА ДЕФЛОРАЦІЯ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Спочатку необхідна консультація гінеколога та обстеження, включно з аналізами, які можна здати у нас в клініці. Більше ніякої підготовки до хірургічної дефлорації не потрібно.

  • Сама процедура триває лише кілька хвилин. Хірург робить місцеве знеболення та розсікає гімен скальпелем. Після цього ставить у піхву тампон з нанесеним на нього антисептиком. На цьому маніпуляція закінчена. Пацієнтка може відпочити в клініці близько години і потім йти додому.

  • Хірургічна дефлорація відбувається швидко та безболісно, Ви будете почувати себе нормально і можете повертатись до своїх справ. Вже через тиждень після маніпуляції можна займатись сексом.

Клініка Genesis у Львові пропонує також інші послуги пластичної гінекології, що вирішують делікатні інтимні жіночі проблеми і дозволяють жінкам у будь-якому віці відчувати себе впевнено, отримувати задоволення від статевого життя і зберігати здоров’я і активність на довгі роки.

400 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)