ЛАБІОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Редукційна лабіопластика це операція зі зменшення малих статевих губ, естетична корекція, що виконується за бажанням жінки надати статевим органам кращого вигляду

 

Ця операція відноситься до пластичної гінекології і не має прямих медичних показань.

Проте вона допомагає жінці вирішити проблеми щодо особливостей власної зовнішності. Форма статевих губ — індивідуальна ознака, що зележить від особливостей організму жінки. На форму статевих органів також можуть впливати вагітність і пологи, гормональні зміни в жіночому організмі.

Якщо дискомфорт інтимної зони хвилює жінку, заважає отримувати повноцінне задоволення від статевого життя, варто звернутись до послуг пластичної гінекології і вирішити питання раз і назавжди. Хірургічне зменшення малих статевих губ, або лабіопластика, передбачає видалення зайвих, гіпертрофованих фрагментів малих статевих губ без порушення їх природної функції. 


 

Пластика малих статевих губ є малоінвазивною операцією, реабілітація проходить швидко і за умови виконання всіх рекомендацій лікаря відбувається без ускладнень.

 

ЯК ПРОХОДИТЬ ЛАБІОПЛАСТИКА

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • В першу чергу необхідна консультація пластичного хірурга. Лікар вислухає Ваші побажання щодо зміни зовнішнього вигляду статевих органів та детально поінформує про підготовку до процедури, порядок проведення лабіопластики і відновлення після неї.

  • За потреби, пластичний хірург може запропонувати поєднання операції лабіопластики з вагінопластикою задля кращого естетичного та фізіологічного результату. Зокрема, така комбінована операція дозволить зменшити вхід до піхви, усунути ознаки опущення піхви, що позитивно впливає на гостроту відчуттів під час статевого акту і усуває дискомфорт.

  • Оскільки лабіопластика є хірургічним втручанням на репродуктивних органах, попередньо необхідна консультація гінеколога та обстеження, щоб переконатись у відсутності у пацієнтки протипоказань до пластичної операції. Всі передопераційні аналізи можна здати безпосередньо у нас в клініці за кілька днів до операції. Лабіопластика виконується в першій половині менструального циклу.

  • Процедуру виконують під місцевою та загальною анестезією. Тривалість лабіопластики — близько півгодини.

  • Перед початком операції лікар наносить розмітку, по якій буде виконуватись хірургічна корекція статевих губ, враховуючи анатомічні особливості органів та побажання пацієнтки. Важливо зберегти природний вигляд та функцію статевих органів жінки.

  • Після закінчення процедури Ви залишаєтесь в клініці на деякий час, і в той же день повертаєтесь додому. Починаючи з наступного дня можна приймати душ. Необхідно ретельно дотримуватись особистої гігієни статевих органів, як рекомендовано лікарем. Перші дні після лабіопластики рекомендовано відпочивати вдома без фізичної роботи і будь-яких навантажень. Поступово можна починати ходити більше, але не по кілька кілометрів на день. 

  • Період реабілітації після лабіопластики триває до 10 днів. Можуть спостерігатись невеликі гематоми і набряк в місці втручання, які за цей період минають. Пластичний хірург призначає повторний візит для контролю відновлення після маніпуляції на 10 - 14 день. Активні заняття спортом, фізичні навантаження можна поновити через півтора місяця після пластики статевих губ. Відвідувати сауну, солярій можна через 2 місяці. За 3 місяці рубці стабілізуються і стануть непомітними, і можна оцінити остаточний естетичний результат лабіопластики.

РЕЗУЛЬТАТ

ПЛАСТИКИ СТАТЕВИХ ГУБ 

 

більш естетичний, привабливий зовнішній вигляд жіночих статевих органів;


зменшення гіпертрофованих частин малих статевих губ;


усунення асиметрії статевих губ;


усунення післяпологових або вікових змін зовнішніх статевих органів;


усунення психологічного дискомфорту, що жінка відчувала до операції, пов’язаного з незадоволеністю власною зовнішністю;


покращення якості інтимного життя.

В клініці Genesis у Львові Ви можете не лише здійснити корекцію форми та розміру малих та великих статевих губ за допомогою операції лабіопластики

 


Наші висококваліфіковані спеціалісти володіють найсучаснішими технологіями пластичної гінекології та пластичної хірургії, що в поєднанні з інноваційним обладнанням дає відмінні естетичні результати, скорочує період відновлення та мінімізує ризик ускладнень.

ЦІНИ


ЛАБІОПЛАСТИКА (1 СКЛАДНІСТЬ) 700 $


ЛАБІОПЛАСТИКА (2 СКЛАДНІСТЬ) 800 $


 ЛАБІОПЛАСТИКА ПОВТОРНА (1 СКЛАДНІСТЬ) 1 000 $


 ЛАБІОПЛАСТИКА ПОВТОРНА (2 СКЛАДНІСТЬ) 1 200 $


*РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ