КОЛЬПОПЕРІНЕОПЛАСТИКА

Записатися на візит

 

Кольпоперінеопластика — це пластика піхви та промежини, операція пластичної гінекології, що виконується для відновлення цілісності і форми промежини, порушених внаслідок пологів, травми, вікових змін

 

Суть операції кольпоперінеопластики — це ушивання задньої стінки піхви та м’язів промежини. Операція дозволяє усунути ознаки опущення органів малого тазу, прибрати рубці в промежині після пологових розривів, укріпити м’язи тазового дна жінки.

Під час вагітності та пологів тазове дно, піхва зазнають значних навантажень, і в залежності від індивідуальних особливостей сполучної тканини і м’язів відновлення після пологів у різних жінок протікає по-різному. Нерідко гінекологи спостерігають післяпологові зміни тазового дна, опущення стінок вагіни, розширення входу в піхву. Обтяжуючим фактором є тривалі ускладнені пологи. Такі анатомічні зміни впливають і на функцію статевих органів жінки, викликають дискомфорт та негативно впливають на якість сексуального життя.

Вікові зміни тазового дна і статевих органів в період менопаузи і постменопаузи також призводять до подібних станів. Через нестачу жіночих гормонів сполучна тканина втрачає пружність і еластичність, тож зв’язки і м’язи тазового дна перестають виконувати повноцінно свою функцію, органи малого тазу опускаються. Відновити нормальну форму і положення статевих органів допоможе кольпоперінеопластика.


 

Пластика піхви та промежини є однією з найбільш ефективних, фізіологічних, безпечних операцій в сучасній пластичній гінекології. Кольпоперінеопластика може поєднуватись з передньою кольпорафією, леваторопластикою залежно від стану органів малого тазу і м’язів тазового дна жінки.

 

ПОКАЗАННЯ

ДО КОЛЬПОПЕРІНЕОПЛАСТИКИ

 

зниження тонусу м’язів тазового дна;


опущення стінок піхви;


опущення матки;


випадіння прямої кишки;


наслідки розривів промежини;


дискомфортні відчуття в промежині при ходінні або під час статевого акту.

 

Після кольпоперінеопластики жінка дітородного віку і надалі може народжувати, а для збереження ефекту від операції показаний кесарів розтин. Планувати вагітність бажано не раніше ніж через рік після хірургічного втручання.

ЯК ПРОХОДИТЬ

КОЛЬПОПЕРІНЕОПЛАСТИКА

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Докладна консультація гінеколога в нашій клініці у Львові передує будь-якій операції пластичної гінекології. Лікар має оцінити ступінь змін статевих органів: наскільки змінена пружність та еластичність тканин промежини і тазового дна, чи є рубці в області промежини як наслідок розривів під час пологів. Гінекологічний огляд та УЗД органів малого тазу покажуть ступінь опущення статевих органів, чи наявні опущення сечового міхура або прямої кишки. Одночасно гінеколог візьме мазок з піхви на мікрофлору.

  • Також необхідно здати передопераційний пакет аналізів крові — загальний, біохімія, коагулограма, аналізи на інфекції, в тому числі на такі, що передаються статевим шляхом. Всі аналізи можна здати у нас в клініці напередодні операції. 

  • В межах передопераційної підготовки гінеколог може призначити санацію піхвиКольпоперінеопластика виконується під спинальною анестезією або під загальним наркозом, залежно від обсягу втручання, стану здоров’я та побажань пацієнтки.

  • Операція починається з задньої стінки піхви, після чого хірург переходить до промежини і прибирає наявні рубці, пологові розриви та інші дефекти. 

  • Після кольпоперінеопластики наші пацієнтки залишаються в клініці на кілька годин, поки повністю припиниться дія наркозу, потім йдуть додому.

  • Вдома Ви відпочиваєте приблизно тиждень, в цей період бажано мінімізувати пересування, не можна сидіти, не дозволені будь-які фізичні навантаження. Дотримуйтесь рекомендацій Вашого пластичного хірурга щодо особистої гігієни та догляду за операційними швами.

  • До повного загоєння швів не можна відвідувати сауну, басейн, приймати ванну, купатися у відкритих водоймах. Важливо слідкувати за дієтою, щоб не допустити виникнення закрепів та надмірного газоутворення в кишківнику. Якщо виконувати всі поради Вашого лікаря, реабілітація пройде безболісно і без ускладнень. 

  • Зовнішні шви в промежині знімають на 7 добу після кольпоперінеопластики, а внутрішні знімати не потрібно, оскільки їх виконують нитками, що самі розсмоктуються. Сидіти рівно можна, коли після операції мине три тижні. Жити статевим життям і відновити заняття спортом, фітнесом можна не раніше ніж через півтора місяці.

  • Після завершення повної реабілітації, тобто приблизно через два місяці після кольпоперінеопластики, можна повертатись до повноцінного життя без згаданих обмежень. 

РЕЗУЛЬТАТ

КОЛЬПОПЕРІНЕОПЛАСТИКИ

 

укріплення м’язів тазового дна і промежини;


повернення піхви, матки в правильне анатомічне положення;


зникають дискомфортні відчуття та симптоми, які були до пластики промежини;


усунення фізіологічних розладів функціонування прямої кишки;


жінки відмічають посилення чутливості під час статевого контакту.

Клініка пластичної хірургії та естетичної медицини Genesis у Львові

завжди готова прийти на допомогу жінкам у вирішенні делікатних інтимних проблем, щоб почувати себе впевнено, бути здоровою і активною у будь-якому віці.

500 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)