ЗАДНЯ КОЛЬПОПЕРІНЕОРАФІЯ

Записатися на візит

 

Задня кольпоперінеорафія — це хірургічна корекція розмірів піхви, що відновлює нормальний стан задньої стінки вагіни, звужує вхід в піхву і сприяє покращенню якості інтимного життя

 


Показанням до цієї гінекологічної операції є опущення задньої стінки піхви та збільшення розмірів промежини внаслідок пологів чи вікових змін.

Найчастіше опущення стінок піхви зустрічається у жінок, що народжували природним шляхом. Але існує і багато інших факторів, що призводять до цього стану, включаючи вроджену схильність до ослаблення м’язів тазового дна.

 

З ЯКИХ ПРИЧИН ВИНИКАЄ ОПУЩЕННЯ СТІНОК ПІХВИ,

ПРОЛАПС ЖІНОЧИХ ОРГАНІВ ?

 

Тазова діафрагма жiнки має розширення навколо шийки матки. Коли м’язи і зв’язки тазового дна слабнуть, це розширення втрачає пружність, виникає проблема опущення статевих органів, зокрема, опущення стінок піхви.


Симптоми, що свідчать про такий стан жіночих органів: секс не приносить попередніх відчуттів Вам та Вашому партнеру; гігієнічні тампони випадають чи погано тримаються всередині. Можуть також спостерігатися часті рецидиви молочниці (вагінального кандидозу).


Такі зміни не є критичними для здоров'я жінки, проте вони погіршують якість життя, і в першу чергу це стосується інтимного життя. Причини таких змін найрізноманітніші: післяпологовий стан жіночих органів; вікові зміни, особливо в період постменопаузи; значні фізичні навантаження; перенесені хірургічні операції.


Щоб позбутись дискомфорту та покращити якість статевого життя рекомендовано зробити операцію задньої кольпоперінеорафії.

ЗАДНЯ КОЛЬПОПЕРІНЕОРАФІЯ

В КЛІНІЦІ GENESIS У ЛЬВОВІ

 

  • Задня кольпоперінеорафія — пластика задньої стінки піхви та відновлення цілісності та розміру промежини зі звуженням входу в піхву. Зменшення піхви дозволяє відновити гостроту відчуттів під час сексу і для жінки, і для її партнера. Цю операцію виконують в клініці Genesis на високому професійному рівні.


  • Втручання не проводиться при наявності будь-яких гострих і хронічних інфекцій, тромбофлебіту в гострій формі та деяких обмінних і серцевих хворобах. Операцію не виконують під час місячних або за 2-3 дня до їх початку. Решта днів місячного циклу підходять для виконання задньої кольпоперінеорафії.

  • Задня кольпоперінеорафія часто поєднується з леваторопластикою — операцією на м’язах леваторах, розташованих в промежині. Поєднання доречне при сильному розтягненні стінок піхви і при сполучнотканинних рубцях на стінках піхви внаслідок розривів під час пологів. Для знеболення під час операції застосовується спінальна анестезія або загальний наркоз.

ЗАДНЯ КОЛЬПОПЕРІНЕОРАФІЯ

ВИКОНУЄТЬСЯ ВАГІНАЛЬНИМ ДОСТУПОМ І СКЛАДАЄТЬСЯ З ДВОХ ЧАСТИН: 

 

Задня кольпорафія: на цьому етапі прибирається трикутна ділянка слизової з задньої стінки піхви.

Перінеопластика — це видалення невеликої частини м’яких тканин промежини з метою звуження входу до піхви. Заразом ця процедура може прибрати грубі рубці від розривів промежини під час пологів.

  • Операція відновлює структуру м’язів тазового дна, вшивається слизова оболонка задньої стінки піхви та промежина. Таким чином, звужується вхід в піхву і зменшується глибина піхви.

  • Внутрішні шви виконуються нитками, що розсмоктуються, а зовнішні шви знімають через 2 - 3 тижні після задньої кольпоперінеорафії. Перебування після операції в стаціонарі не потрібне, в той же день Ви повертаєтесь додому.

  • Бажано протягом наступних двох тижнів не працювати, фізично не напружуватись, відпочивати вдома. Не можна сидіти прямо, під прямим кутом. Приймати душ (але не гарячий!) можна одразу після операції, а ванну — лише через три тижні, після зняття швів. Відновити статеве життя, заняття спортом, фітнесом, можна через 6 - 8 тижнів після задньої кольпоперінеорафії. З цього ж часу можна знову користуватись гігієнічними тампонами. Весь цей період необхідно слідкувати за своїм харчуванням, не допускаючи виникнення закрепів.

  • Повна реабілітація після задньої кольпорафії з перінеопластикою триває два місяці.

ЯКИХ РЕЗУЛЬТАТІВ МОЖНА ДОСЯГТИ

ЗА ДОПОМОГОЮ ОПЕРАЦІЇ ЗАДНЬОЇ КОЛЬПОПЕРІНЕОРАФІЇ

 

відновити еластичність піхви;


відновити нормальне положення органів малого тазу;


повернути промежині нормальний розмір та форму;


прибрати вікові зміни статевих органів;


досягти загострення сексуальних відчуттів;


допомогти жінці відновити психологічний комфорт і покращити якість життя.

Клініка Genesis у Львові

завжди турбується про жіноче здоров’я та красу!


 

Для Вас — найкраще медичне обладнання останнього покоління, кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи, комфортні умови та привітний професійний медичний персонал.

600 $ (РОЗРАХУНОК ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРИВНЕВОМУ ЕКВІВАЛЕНТІ ЗА АКТУАЛЬНИМ КУРСОМ)