ПЕРЕСАДКА ТА РЕГЕНЕРАЦІЯ ВОЛОССЯ

Дивитись відео

В клініці Genesis виконують трансплантацію волосся: на голові, на бороді, на бровах. 

Про послугу

Роботизована система відновлення волосся ARTAS® — найдієвіший спосіб подолати облисіння назавжди. ARTAS iX — унікальний робот останнього покоління, що не має аналогів у світі. Він обладнаний відеосистемою з високим розширенням та унікальною двохголковою системою для вилучення графтів. Доказовий метод з трансплантації волосся — робот ARTAS iX використовують сьогодні у найкращих клініках США та Європи. Окрім, роботизованої системи трансплантації волосся ми використовуємо безшовний метод, або FUE (Folliculcar unit extraction) - метод пересадки волосся, а також шовний метод, або Strip-метод пересадки волосся, що включає унікальний метод пересадки довгого волосся.

А революційний метод відновлення волосся — Regenera Activa, в основі якого лежить регенерація і відновлення не функціональних, але ще живих волосяних фолікулів за допомогою аутогенних мікрографтів, справжній переворот у клітинній терапії випадіння волосся.


      У клініці Genesis у Львові оперують спеціалісти екстра – класу з великим досвідом роботи в галузі пересадки і відновлення волосся !