ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ


Щоб забезпечити відмінне самопочуття і настрій, підтримати здоров'я та запобігти розвитку патологічних станів, серед оздоровчих процедур — клініки Genesis,

особливою популярністю користуються вітамінні крапельниці.

Про послугу

Інфузійна вітамінна терапія може проводитися курсом або як епізодичний сеанс. Курс внутрішньовенних вітамінних крапельниць зазвичай складається з процедур, які роблять щоденно або 2 – 3 рази на тиждень, протягом періоду, призначеного лікарем. Одноразова вітамінна крапельниця для здоров'я – відмінний спосіб швидкого відновлення фізичних сил і психічної рівноваги після надмірного фізичного навантаження, зневоднення чи емоційного потрясіння. Вітаміни, що входять у склад крапельниць — виробництва США та Італії.

Проведенню процедури обов'язково передує консультація лікаря. За результатами консультації та аналізів буде складена індивідуальна комплексна програма крапельниць. Для постановки крапельниці пацієнту буде надана комфортна палата та медичний супровід протягом усієї терапії. Палата оснащена кнопкою виклику персоналу. Реабілітації після інфузійної терапії не передбачається. Рекомендуємо проходити вітамінні крапельниці хоча б один раз на рік.


            Вітамінні крапельниці — сучасний метод омолодження, детоксикації та поповнення сил!