УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА

Дивитись відео

Ультразвукова діагностика (УЗД) — неінвазивний метод дослідження, який дає лікарю інформацію про розмір, форму і щільності досліджуваного органу, наявності новоутворень або чужорідних тіл, а також вогнищевих змін.

Про послугу

У клініці Genesis ультразвукова діагностика проводиться на апараті експертного класу: ультразвукова система SAMSUNG (MEDISON) HS60 забезпечує виняткову якість візуалізації, спираючись на інноваційну архітектуру апаратного засобу та застосування найсучасніших датчиків.

Процедура ультразвукової діагностики є абсолютно безболісною та безпечною, а кваліфіковані лікарі УЗД нашої клініки із багаторічним досвідом роботи, зможуть прицільно Вас проконсультувати, опираючись на максимально точні дані про стан здоров'я пацієнта.

Щоб пройти якісне ультразвукове дослідження, звертайтесь до адміністраторів нашої клініки або заповніть заявку на сайті.


                 Ми радо запрошуємо Вас у клініку Genesis, будьте здорові та бережіть себе!

УЗД — Львів

УЗД внутрішніх органів – недорога та дуже інформативна діагностична процедура, що дозволяє ставити точні діагнози та пропонувати оптимальний план лікування при десятках різноманітних захворювань. Фахівці клініки Genesis проводять комплексне УЗД дорослим та дітям за найкращою в місті ціною. Наш кабінет УЗД у Львові обладнано новітньою апаратурою, прийом ведуть лікарі вищої кваліфікації.

УЗД діагностика: Львів пропонує якісні послуги для вас

Точний діагноз відіграє ключову роль у визначенні найбільш ефективних методів лікування, мінімізуючи ризики та побічні ефекти, а також підвищуючи шанси пацієнта на одужання. Щоб встановити точний діагноз, лікареві необхідно знати максимум інформації про стан організму пацієнта. УЗД внутрішніх органів дозволяє безболісно, не порушуючи цілісності шкірних покривів, заглянути всередину тіла, досліджувати необхідні органи, сформувати об'ємне зображення, що дозволяє встановити діагноз з максимальною точністю.

В основу конструкції установки ультразвукової діагностики покладена здатність ультразвуку проникати в тканини живого організму, відчуваючи різний акустичний опір, що залежить від густини різних середовищ. Сигнали від датчика, що приймає відбиті ультразвукові коливання, розшифровуються електронним блоком і візуалізуються у доступній для сприйняття формі на моніторі. У ході процедури пацієнт нічого не відчуває. Вважається, що ультразвукове випромінювання особливої шкоди клітинам не завдає, через що може використовуватися навіть для обстеження плода і маленьких дітей.

Переваги УЗД діагностики:

 1. Процедура не вимагає особливої підготовки. На оголену ділянку тіла наноситься спеціальний гель, що забезпечує щільний контакт випромінювача з тілом. Пацієнт не відчуває найменшого дискомфорту.

 2. Комплексне УЗД дозволяє протягом декількох хвилин вивчити стан усіх внутрішніх органів, виявити аномалії в режимі реального часу.

 3. За допомогою УЗД легко виявляються новоутворення та сторонні тіла, визначається швидкість кровотоку та стан судин, форма та внутрішня структура органів, їх функціональний стан.

УЗД діагностику (Львів) призначають дорослим та дітям, якщо лікарю потрібно перевірити підозри щодо захворювання конкретного органу або отримати інформацію для комплексної оцінки стану здоров'я.

Цікаві факти про УЗД внутрішніх органів

 1. Діагностика хвороб методом перкусії (простукування) відома з 18 століття. У 1761 році австрійським лікарем Ауенбруггером було видано книгу про новий спосіб діагностики легеневих захворювань за допомогою аналізу звукових хвиль.

 2. Ідея звукової діагностики отримала друге дихання після дослідів братів Дусік, які намагалися за допомогою ультразвуку знаходити хвороби головного мозку в середині 30-х років 20 століття.

 3. Широке поширення УЗД діагностика набула у 70-х роках минулого століття.

 4. Наприкінці 80-х японські інженери удосконалили метод, зумівши отримати 3d-зображення внутрішніх органів.

 5. Після тотального впровадження УЗД діагностики для породіль, материнська смертність знизилася на порядок. У наші дні патології плода визначаються на ранніх стадіях, що дозволяє уникнути сумних наслідків.

 Як проводиться комплексне УЗД: Львів, клініка Genesis

УЗД внутрішніх органів – це метод медобстеження, який використовує ультразвукові хвилі для створення зображень внутрішніх органів та тканин усередині тіла. Ця процедура безпечна, не потребує проникнення інструментів у тіло і зазвичай не викликає дискомфорту для пацієнта.

1. Підготовка до процедури:

 • залежно від типу УЗД, пацієнта можуть попросити дотримуватися певної дієти;

 • іноді потрібно не їсти або нічого не пити протягом кількох годин перед УЗД, щоб поліпшити видимість органів.

2. Перед початком комплексного УЗД:

 • лікар готує ультразвуковий апарат до роботи;

 • пацієнта просять оголити потрібну ділянку тіла, піднявши або знявши з себе одяг;

 • наносять спеціальний гель на ділянку тіла, яку потрібно дослідити. Гель допомагає передачі ультразвукових хвиль та покращує якість зображення.

3. Проведення процедури УЗД:

 • ультразвуковий випромінювач наводиться на область тіла, яку слід досліджувати;

 • датчик приймає відбиті від внутрішніх органів і тканин сигнали, електронний блок, обробивши отриману інформацію, створює зображення внутрішніх органів на моніторі комп'ютера.

4. Інтерпретація результатів:

 • у процесі УЗД діагностики лікар аналізує отримані зображення в реальному часі;

 • деякі зображення можуть бути захоплені та роздруковані для включення в медкарту пацієнта та передачі лікарю.

Комплексне УЗД є важливим інструментом для діагностики та моніторингу різних захворювань та станів внутрішніх органів. Пацієнтам слід дотримуватись рекомендацій лікаря щодо підготовки до УЗД, щоб отримати найкращі результати та забезпечити точність діагностики.

Запрошуємо зробити УЗД у Львові в клініці Genesis

Ультразвукове дослідження (УЗД) є одним з найпоширеніших методів діагностики в медицині. На УЗД у Львові лікарі державних поліклінік щодня напрваляють десятки осіб. Якщо вам призначили ультразвук, УЗД кабінет клініки Genesis готовий забезпечити максимальний комфорт та точність результатів:

 1. У нас не буває довгих очікувань у чергах. Ви можете зробити УЗД у зручний час, записавшись по телефону, що особливо важливо за наявності медичних проблем, які потребують швидкого розв’язання.

 2. Клініка Genesis володіє одним з найбагатших у Львові парком медичного обладнання, серед якого – сучасна установка ультразвукової діагностики, що дозволяє максимально точно візуалізувати внутрішні органи.

 3. У нашій клініці працюють найкращі діагности Львова, які мають багатий досвід. Це може бути критично важливо у складних та нестандартних випадках, коли від лікаря вимагається найвищий професіоналізм.

 4. Якщо ви ознайомитеся з відгуками про УЗД у Львові, то побачите, що пацієнти, які звернулися до нашої клініки, відчувають більш тепле ставлення з боку медичного персоналу. Ми прагнемо провести процедуру швидко, існує запис до кабінету УЗД, щоб ви не втрачали жодної зайвої хвилини.

 5. Ціна УЗД у нашому закладі відрізняється помірністю.