КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ГІНЕКОЛОГА

Записатися на візит

Не рідше ніж один раз на півроку кожна жінка має відвідати лікаря гінеколога — таким є загальноприйнятий цивілізований підхід і усвідомлене ставлення до власного здоров’я. Це необхідно робити навіть тоді, коли жодних приводів для занепокоєння немає. Адже від здоров’я жіночої репродуктивної системи залежить дуже багато: це і можливість народжувати здорових дітей, і якість інтимного життя, і комфортне самопочуття після закінчення дітородного віку.

Консультація гінеколога в клініці Genesis у Львові

В нашій клініці веде прийом лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук Біль Ірина Андріївна. Лікар має практичний досвід роботи 24 роки. 

Консультація гінеколога в нашій клініці у Львові включає в себе:

 • огляд гінеколога в гінекологічному кріслі; 

 • мазок з піхви на мікрофлору;

 • аналіз на цитологію шийки матки (при потребі);

 • призначення лікування за необхідності.

За потреби лікар може використовувати під час огляду УЗД або кольпоскопію.

На консультації лікар детально опитує пацієнтів, і бере до уваги історію захворювань. Якщо у Вас є результати попередніх обстежень, візьміть їх з собою: це допоможе гінекологу під час консультації більш чітко побачити загальну картину Вашого стану здоров’я і точніше призначити подальшу діагностику, а за потреби — і лікування.

Сучасні кабінети, обладнані за останнім словом медицини, де Ви зможете переодягнутися та прийняти душ, приватність, комфортна і затишна атмосфера у клініці, заходи безпеки задля Вашого здоров’я, одноразові розхідні матеріали і дотримання стерильності при виконанні процедур — так ми дбаємо про наших пацієнтів. Ми прагнемо, щоб кожна жінка, що звернулася до нашої клініки, отримала якісну медичну послугу і найвищий європейський рівень сервісу.

Основні напрямки діагностики та лікування жіночих захворювань в клініці Genesis

Клініка Genesis у Львові обладнана найкращим новітнім лікувальним та діагностичним обладнанням на рівні провідних європейських клінік.

Основними напрямками діяльності є:

 • діагностика та лікування патологій шийки матки;

 • лікування запальних захворювань органів малого тазу;

 • лікування міоми, ендометріозу, поліпів, гіперплазіі ендометрія, кист яєчників;

 • індивідуальний підбір методів контрацепції для жінок;

 • діагностика і лікування порушень менструального циклу;

 • лікування безпліддя;

 • підготовка до вагітності;

 • корекція станів і симптомів у період менопаузи;

 • замісна гормональна терапія.

Індивідуальний підхід до жіночих проблем дозволить розробити персональні програми з профілактики, підібрати ефективні методи лікування жіночих захворювань, розробити індивідуальний план контрацепції, провести підготовку до вагітності, надати рекомендації щодо покращення самопочуття і якості життя жінкам під час клімаксу.

За консультацією гінеколога можна звернутись і у тих випадках, коли турбують не питання здоров’я, а інші проблеми інтимного характеру: клініка естетики Genesis надає жінкам комплекс послуг, що стосуються косметичних проблем у інтимній сфері.

Для здоров’я жінки важливі вчасні профілактичні обстеження. Багато захворювань жіночої статевої сфери на початкових стадіях протікають безсимптомно і жінки не відчувають жодних тривожних сигналів. Профілактика та рання діагностика значно підвищують шанси на успішне і швидке лікування. Тому профілактичні огляди, вчасна консультація гінеколога дуже важливі для підтримання жіночого здоров’я у будь-якому віці.

ЦІНИ

 


ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА 700 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА (BIOPELL) 700 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПРИВОДУ ПІДБОРУ ВАГІНАЛЬНИХ КУЛЬ 700 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ + ОГЛЯД ГІНЕКОЛОГА ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА 800 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ, ОГЛЯД ГІНЕКОЛОГІЧНИЙ, ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЯ З ФОТОФІКСАЦІЄЮ, МАЗОК НА ФЛОРУ, ЦИТОЛОГІЯ, ПРИЗНАЧЕННЯ ЛІКУВАННЯ, ОЦІНКА ДАНИХ ОБСТЕЖЕННЯ 1 850 ГРН


ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА ПРОВІДНОГО СПЕЦІАЛІСТА 600 ГРН