КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ – ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА

Записатися на візит

У Львові до клініки естетики Genesis Ви можете звернутися за консультацією до пластичного хірурга з будь-яких естетичних питань, які стосуються Вашого обличчя та тіла.

В нашій клініці веде прийом та оперує пацієнтів лікар-хірург Сігаєв Євген Борисович. За свій 26 - річний досвід роботи в хірургії Євген Борисович провів понад 6 000 успішних операцій. Лікар є кандидатом медичних наук, дійсним членом Міжнародних та Українських Асоціацій реконструктивних, пластичних та естетичних хірургів. Є активним учасником міжнародних професійних практичних конференцій та семінарів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з пластичної хірургії. Євген Борисович також являється національним експертом з мамопластики.

Числені відгуки вдячних пацієнтів свідчать про високу майстерність та кваліфікацію хірурга, а фото пацієнтів “до” і “після” наглядно демонструють результати роботи.

Лікар Сігаєв Є.Б. досконало володіє найсучаснішими техніками пластичних операцій на будь-яких ділянках обличчя і тіла, застосовуючи найновітнішу, провідну медичну техніку, яка дозволяє зменшити травматичність операцій та сприяє швидкому та безболісному відновленню.

Як проходить консультація пластичного хірурга в клініці Genesis?

На консультації пластичний хірург докладно обговорює з пацієнтом його побажання щодо змін у власній зовнішності. Використовуючи свій практичний досвід і знання, лікар має можливість точно спрогнозувати, яких саме результатів можна досягти щодо кожного конкретного випадку і якими методами це найкраще зробити. В основу підходу лікаря і клініки Genesis загалом ми ставимо, насамперед, безпеку і здоров'я наших пацієнтів. Тому, окрім зовнішнього огляду, на консультації пластичний хірург визначає, чи не має у пацієнта протипоказань до будь-яких хірургічних втручань.

Таким чином, досвід кваліфікованого хірурга дає можливість заздалегідь врахувати всі тонкощі і нюанси обраних процедур, щоб операція була виконана з ювелірною точністю і результат був саме таким, на який сподівається пацієнт. Якісна консультація пластичного хірурга і полягає в тому, що людина отримує правдиву, достовірну інформацію щодо своєї естетичної проблеми і конкретних способів її вирішення та результату, який можна досягнути в даному випадку.

Також на консультації пластичний хірург після обговорення всіх деталей майбутньої процедури проінформує пацієнта про ціну пластичної операції чи іншої обраної процедури з урахуванням всіх індивідуальних особливостей, складності втручання, тощо.

Важливо зауважити, що перед будь-якою операцією Ви маєте пройти ряд обстежень.

Безпосередньо у нас в клініці Ви зможете здати всі необхідні лабораторні аналізи, а також пройти УЗД оперуючої ділянки, яке входить у вартість операції.

Щоб записатись на консультацію до пластичного хірурга у Львові, залиште, будь ласка, Ваш номер телефону у формі зворотнього зв’язку на нашому сайті. Найближчим часом до Вас перетелефонує адміністратор нашої клініки і запише на консультацію до пластичного хірурга на зручний для Вас час, а також радо відповість на Ваші запитання щодо наших послуг і цін.

Клініка естетики Genesis у Львові — це надійність, безпечність і якість послуг для Вашої краси та здоров’я

Загальний світовий тренд в сучасній пластичній хірургії та естетичній медицині — малоінвазивність, безпечність для пацієнтів та короткі термінів реабілітації. Клініка Genesis — один з лідерів в цій галузі, ми використовуємо новітні технології і робимо їх доступними для мешканців України і для гостей з-за кордону.

Клініка естетики Genesis в своєму арсеналі має новітнє обладнання на рівні провідних світових клінік. Ми гарантуємо, що після будь-яких операційних втручань Ви отримаєте висококваліфікований медичний супровід, відмінний сервіс та перебування у зручних сучасних одномісних палатах з усім необхідним. Для нас надзвичайно важливо, щоб кожен гість відчував себе максимально комфортно, оскільки це сприяє загальному позитивному настрою та швидкому відновленню.

В клініці естетики Genesis розуміють, що пластична операція — це важливе рішення, саме тому наші спеціалісти намагаються зробити цей процес максимально комфортним від першої консультації до гарантованого результату!

ЦІНИ


КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА (30 МИН) 800 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА (60 МИН) 1 200 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА З 2D - МОДЕЛЮВАННЯМ 1 000 ГРН


КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА З 3D - МОДЕЛЮВАННЯМ VECTRA XT 1 800 ГРН


ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА 600 ГРН


ПОВТОРНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА З 3D - МОДЕЛЮВАННЯМ VECTRA XT 600 ГРН


ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА 800 ГРН