EXIMIA ED 7.0 — ліфтинг, вакуумно – роликовий масаж

Записатися на візит

EXIMIA ED 7.0 — це комплексне вирішення проблем омолодження тіла та корекції фігури неінвазивним способом. Безпечна альтернатива ліпосакції, що здатна боротись з найбільш запущеним целюлітом та масивними жировими відкладеннями.

В EXIMIA ED 7.0 поєднуються шліфовка тіла, вакуумно-роликовий масаж, RF-ліфтинг та безін’єкційна мезотерапія для тіла (антицелюлітний масаж з електропорацією).

Як діє комбінований апарат нового покоління EXIMIA ED 7.0 ?

В цьому унікальному запатентованому обладнанні виробництва Італії впроваджена комбінація чотирьох різних систем: лазер, радіохвилі, магніт, вакуум, та електропорація.

 • Microdermolift: мікрошліфовка, тобто видалення поверхневого шару омертвілих клітин, робить шкіру проникною для лікувальних сироваток під час лазеропорації. Після відлущування омертвілого епідермісу оновлена шкіра дихає, вона гладенька та сяє молодістю. Зникають дрібні шрами, пігментні плями, дрібні зморшки, розширені пори та інші дефекти. Шкіра гладка і однорідна, має рівний матовий колір. Покращується структура шкіри, вона пружна і більш еластична.

 • Bio - lipolifting: електропорація плюс інфрачервоний лазер низької інтенсивності. Електропорація — це безін'єкційна мезотерапія, введення ліполітичних сироваток. Технологія створює мікроскопічні пори в клітинних мембранах, через які сироватка попадає всередину та розчиняє жир, який потім виходить в міжклітинний простір і виводиться лімфатичною системою. Таким чином досягається зменшення жирових відкладень.

 • Endoradiomag — це насадка, що працює в режимі лімфодренажу і в режимі глибокого 4-фазного вакууму. Відбувається одночасна дія радіочастотних хвиль, що прогрівають тканини, і масажу. Разом ці два фактора активують метаболізм жирових клітин. Магнітні ролики насадки генерують магнітне поле, що викликає приплив крові до зони впливу, підсилюючи ефект. Ендодермальний масаж має більш глибоку дію, ніж звичайний ручний масаж. Він стимулює глибокі шари шкіри, викликає підсилений приплив крові, має лімфодренажну дію, активно виводить продукти метаболізму з міжклітинного простору.

 • Radiolifting — насадка для біполярного RF-ліфтингу. Ефективний антивіковий догляд. Технологія працює на підвищення пружності шкіри: викликає скорочення колагенових волокон дерми та стимулює синтез нового колагену та еластину в тканинах. Ефективна методика боротьби з в’ялою шкірою, розтяжками та зморшками.

Шліфовка тіла EXIMIA ED 7.0 в клініці Genesis у Львові

Щоб наші пацієнти могли скористатись перевагами новинок апаратної косметології, ми пропонуємо найкраще з новітніх технологій в сфері світової естетичної медицини. 

EXIMIA ED 7.0

Апарат має 41 встановлену програму для корекції фігуриконтурування та омолодження тіла та обличчя. Кваліфікований лікар косметолог індивідуально підбере ту програму, яка ідеально буде відповідати саме Вашим потребам і стану Вашого тіла.

На обладнанні EXIMIA ED 7.0 можна лише за 7 днів досягти вираженого ефекту зменшення об’ємів тіла та розгладження целюліту. Мінус 8 - 10 см об’єму за курс!

Процедура шліфовки тіла та вакуумно-роликового масажу є цілком комфортною та безболісною, не дає навантаження на організм і не має побічних ефектів. 

Контрольований вакуум - безпечний для судин та ефективний для схуднення.

Деякі вакуумні технології здатні пошкодити кровоносні судини, а вакуумно-роликовий масаж на апараті EXIMIA ED 7.0 позбавлений цього недоліку. У Вас не залишиться ані найменших гематом після сеансу.

Як і будь-яка технологія апаратної косметології, шліфовка тіла EXIMIA дає кращий результат при проходженні курсу. За бажанням Ви можете обрати пакети з 7 або 10 процедур.

Якого ефекту можна досягти після курсу шліфовки тіла Eximia ?

 • зменшити об’єми стегон, живота на 8 - 10 см;

 • цілеспрямовано скоригувати товщину жирових відкладень в певних зонах;

 • покращити тонус шкіри, підвищити її пружність і еластичність,;

 • підтягнути шкіру;

 • прибрати целюліт;

 • прибрати дефекти шкіри, такі як розтяжки, дрібні зморшки, рубці, пігментацію;

 • отримати гладеньку шкіру з рівним однорідним тоном;

 • омолодити шкіру тіла завдяки стимулюванню вироблення нового колагену та прискоренню росту клітин в глибоких шарах епідермісу.

Щоб результат шліфовки та вакуумно-роликового масажу тіла Eximia зберігався довго, дотримуйтесь правильного харчування та здорового способу життя, займайтесь фітнесом.

Наша клініка у Львові радо допоможе Вам у догляді за тілом і запропонує програми з ручного та апаратного масажу, магнітної міостимуляції, пресотерапії та багато інших передових методик для здоров’я та краси.

ЦІНИ


EXIMIA RF-ЛІФТИНГ ТІЛА 30 ХВ (1 ЗОНА) 1 050 ГРН


EXIMIA RF-ЛІФТИНГ ТІЛА 90 ХВ 1 750 ГРН


EXIMIA ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ ТІЛА 40 ХВ 1 050 ГРН


EXIMIA ВАКУУМНО-РОЛИКОВИЙ МАСАЖ ТІЛА 90 ХВ 1 750 ГРН


EXIMIA ТІЛО 90 ХВ 1 750 ГРН


EXIMIA АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ З ЛАЗЕРОПОРАЦІЄЮ 45 ХВ (1 ЗОНА) 1 250 ГРН


EXIMIA АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ З ЛАЗЕРОПОРАЦІЄЮ 80 ХВ (1 ЗОНА) 1 550 ГРН


 


EXIMIA ТІЛО (ПАКЕТ 7 ПРОЦЕДУР) 9 950 ГРН


EXIMIA ТІЛО (ПАКЕТ 10 ПРОЦЕДУР) 13 500 ГРН