Пресотерапія STARVAK Pulstar PSX

Записатися на візит

Пресотерапія — це апаратний лімфодренажний масаж з використанням стиснутого повітря. В нашій клініці у Львові цю процедуру виконують на запатентованому французькому обладнані STARVAC Pulstar PSX.

Як і більшість апаратних методик корекції тіла, пресотерапія має подвійне призначення: вона служить і для краси, і для здоров’я. Процедура застосовується для зменшення об’ємів тіла, особливо на ногах, стегнах, та дозволяє успішно боротися з проблемами венозної та лімфатичної системи, а також м'язів і суглобів. Апаратний лімфодренаж благотворно впливає на загальний стан організму, прибирає важкість в ногах і знімає хронічну втому.

Кому рекомендована пресотерапія:

 • при варикозній хворобі вен нижніх кінцівок;

 • при венозно-лімфатичних набряках;

 • при венозній недостатності;

 • при лімфостазі;

 • при післяопераційних/посттравматичних набряках;

 • при набряках серцевого і ниркового походження;

 • при трофічній виразці;

 • при зайвій вазі;

 • при целюліті;

 • при зниженому тонусі шкіри;

 • при закрепах.

Принцип дії апарату для пресотерапії STARVAC Pulstar PSX:

Компресор здійснює контрольовану подачу стиснутого повітря в спеціальну герметичну багатокамерну манжету, поділену на секції відповідно до частин тіла. Стиснуте повітря подається послідовно від секції до секції, створюючи хвилеподібний тиск на тіло, що імітує м’язові скорочення. Пресотерапія витискає з тканин застояну лімфу, покращує та активізує венозний кровоток та лімфоток.

Функція Active Wave є унікальною запатентованою технологією компанії STARVAC: ефект хвильової пульсації кардинально покращує мікроциркуляцію в тканинах і дуже ефективно усуває застійні явища. При цьому під час процедури немає відчуття постійного стиснення кінцівки чи іншої ділянки тіла. Після стискання йде пауза зі скиданням повітря, тож процедура є фізіологічною і не створює постійної компресії на вени та лімфатичні судини.

Апарат STARVAC Pulstar PSX дозволяє регулювати інтенсивність подачі стиснутого повітря та форму і розмір секцій, і підбирати для пацієнта індивідуальний режим проведення процедури.

Окремі манжети відповідної форми застосовуються для ніг, для живота та попереку, для плечей, для рук.

Тривалість сеансу — 30 або 40 хвилин.

З міркувань гігієни пацієнт під час процедури одягає одноразові панчохи або спеціальний костюм.

Лікувальний ефект від пресотерапії:

 • покращення моторики кишківника;

 • зменшення больових синдромів після фізичних навантажень та розтягнення зв’язок;

 • покращення самопочуття, нормалізація артеріального тиску;

 • зняття синдрому хронічної втоми.

Вже після двох-трьох сеансів пресотерапії пацієнти, що мають венозну недостатність, варикозну хворобу, відмічають зменшення набряків на ногах. Після курсу апаратного лімфодренажу наші пацієнти відчувають легкість при ходінні, відступають відчуття важкості, постійної втоми ніг. Зменшується скутість рухів в суглобах. 

Через активізацію обмінних процесів в організмі підвищується імунітет та стресостійкість.

Можна впевнено констатувати, що повний курс пресотерапії дає нашим пацієнтам не просто покращення самопочуття, а навіть покращення якості життя, дозволяє в подальшому вести більш активний спосіб життя.

Для стійкого оздоровчого ефекту бажано пройти 10 - 12 процедур з інтервалом в 1- 2 дні. Перерви між сеансами потрібні, щоб організм краще адаптувався до змін, відбулося виведення токсинів та зайвої рідини з організму. Періодичність повторення курсів пресотерапії може бути різною. Вона визначається лікарем в індивідуальному порядку. У профілактичних цілях сеанси пресотерапії повторюють приблизно раз на півроку.

Апаратний лімфодренаж — ефективна методика моделювання тіла

Нерідко зайві об’єми тіла, особливо на стегнах, ногах обумовлені не стільки значними жировими відкладеннями, скільки надлишком рідини в організмі, застійними явищами в лімфатичній системі. Саме апаратний лімфодренаж якнайкраще вирішує цю естетичну і медичну проблему, м’яко виводить зайву рідину з підшкірної жирової клітковини, тим самим покращуючи обмін речовин в тканинах.

За кілька сеансів можна досягти помітного зменшення окружності стегон, зробити ніжки стрункими, без набряків та розширених вен.

В клініці Genesis у Львові пресотерапію STARVAC Pulstar PSX доповнюють обгортаннями для зменшення об’ємів тіла. Така комбінована процедура має посилену моделюючу дію. Ми застосовуємо дренажні бинти в поєднанні з антицелюлітними емульсіями, що підсилює ефект апаратного лімфодренажу, чудово коригує фігуру, тонізує та розгладжує втомлену в’ялу шкіру, прибирає целюліт.

Також для схуднення та зменшення целюліту можна комбінувати пресотерапію з ручним масажем або з магнітною стимуляцією сідниць Tesla Former. Поєднання процедур дає швидкі результати, помітні візуально, а також на вагах і при вимірюванні об’ємів тіла.

ЦІНИ


ПРЕСОТЕРАПІЯ НИЖНЯ ЧАСТИНА ТІЛА: СТОПИ, ГОМІЛКИ, БЕДР, ЖИВІТ (30 ХВ) 500 ГРН


ПРЕСОТЕРАПІЯ НИЖНЯ ЧАСТИНА ТІЛА: СТОПИ, ГОМІЛКИ, БЕДР, ЖИВІТ (40 ХВ) 600 ГРН


ПРЕСОТЕРАПІЯ ВЕРХНЯ ЧАСТИНА ТІЛА: ЖИВІТ, РУКИ ПОВНІСТЮ (30 ХВ) 500 ГРН


ПРЕСОТЕРАПІЯ ВЕРХНЯ ЧАСТИНА ТІЛА: ЖИВІТ, РУКИ ПОВНІСТЮ (40 ХВ) 550 ГРН


ПРОГРАМА МОДЕЛЮВАННЯ ФІГУРИ З ДРЕНАЖНИМ БИНТУВАННЯМ (ЖИВІТ) 1 450 ГРН


ПРОГРАМА МОДЕЛЮВАННЯ ФІГУРИ З ДРЕНАЖНИМ БИНТУВАННЯМ (НОГИ) 1 450 ГРН


ПРОГРАМА МОДЕЛЮВАННЯ ФІГУРИ З ДРЕНАЖНИМ БИНТУВАННЯМ (НОГИ + ЖИВІТ) 1 700 ГРН