ПРЕСОТЕРАПІЯ

Записатися на візит

Процедура корекції тіла, побудована  на принципах лімфодренажу проводиться системою«STARVAK Pulstar PSX». Пресотерапія покращує циркуляцію крові, стимулює її, сприяє розсмоктуванню набряків, зменшує розширення вен, знімає відчуття важкості в ногах. Пресотерапія, будучи справжнім джерелом гарного здоров'я, дозволяє успішно боротися з проблемами системи м'язів і суглобів. Пресотерапія рекомендується як розслаблююча процедура тіла після напруженого дня, а також після інтенсивних фізичних вправ, чудово поєднується в комплексі з іншими програмами корекції фігури та іншими апаратними методиками, забезпечує видимий результат одразу після першої процедури.

 

Рекомендується при

Набряках, зниженому тонусі шкіри, варикозі, целюліті, венозній недостатності, венозно-лімфатичних набряках, лімфостазі, закрепах, післяопераційних/посттравматичних набряках, трофічній виразці, розширених венах, набряках серцевого і ниркового походження.

 

Пресотерапія (нижня частина тіла: стопи+гомілки+бедра+живіт)  (30 хв) - 450 ГРН

Пресотерапія (нижня частина тіла: стопи+гомілки+бедра+живіт) (40 хв) - 550 ГРН

Пресотерапія (верхня частина тіла (живіт+руки повністю) (30 хв) - 450 ГРН

Пресотерапія (верхня частина тіла (живіт+руки повністю) (40 хв) - 500 ГРН

 

Програма моделювання фігури з дренажним бинтуванням та пресотерапією - 1 800 ГРН

Процедура посиленої моделюючої дії. Обгортання спеціальними дренажними бинтами в поєднанні з антицелюлітними емульсіями зменшують обєми тіла, корегують фігуру та тонізують шкіру. Пресотерапія «STARVAK Pulstar PSX» із численними показами до процедури служить як профілактикою так і лікувальною методикою. Пресотерапія сприяє детоксикації тіла, циркуляції крові, зменшенню розширених вен.