Апаратний масаж ICOONE

Записатися на візит

Icoone Laser — новітня розробка в сфері апаратної корекції фігури. Єдиний вид апаратного масажу, що дозволяє безпечно впливати на всі види тканин: дерму, підшкірно-жирову клітковину, сполучну та кісткову тканини, зв'язки і сухожилля, кров і лімфу, формуючи стрункі контури тіла, усуваючи целюліт та глибоко омолоджуючи шкіру.

Клініка Genesis у Львові пропонує кращі з світових новинок апаратної косметології для обличчя та тіла, зокрема і апарат нового покоління Icoon для лімфодренажу, моделювання фігури та апаратної реабілітації після ліпосакції.

Про технологію Icoone Laser

Icoone Laser — запатентована італійська комплексна технологія, що поєднує в собі механічну і лазерну дію. Багатофункціональний апарат Icoone Laser здійснює апаратний масаж тіла, що нагадує масаж в дві руки. Лазерний ліполіз Icoone доповнює механічний вплив на надлишкові жирові накопичення, ефективно усуваючи зайвий жир, а значить зайву вагу. Апарат надзвичайно ефективний в боротьбі з целюлітом і розтяжками. Лімфодренажна дія Icoone покращує обмін речовин в тканинах, усуває застійні явища, активізує крово-та лімфообіг, виводить накопичені шлаки та токсини з глибоких шарів дерми, таким чином омолоджуючи шкіру.

Апаратний масаж тіла Icoone Laser — це:

 • моделювання тіла;

 • локальне зменшення обсягів жирової тканини;

 • ефективний лімфодренаж; 

 • лікування целюліту;

 • розгладжування зморшок;

 • омолодження шкіри;

 • боротьба з в’ялістю шкіри;

 • усунення набряків і застою в тканинах;

 • стимулює процеси оновлення клітин, синтез нового колагену шкіри;

 • реабілітація після ліпосакції, пластичних операцій, а також після спортивних травм;

 • зняття напруження в м’язах після інтенсивних спортивних тренувань;

 • швидке приведення тіла до норми після пологів.

Переваги апаратного масажу тіла Icoone: це не LPG і це не боляче!

У порівнянні з традиційними апаратними методами контурування тіла, такими як LPG, лімфодренажний масаж Icoone абсолютно безболісний і не залишає після себе жодних небажаних синців на шкірі, оскільки не пошкоджує структуру капілярів. Його можна застосовувати на найбільш делікатних ділянках тіла та на обличчі.

Тільки ця унікальна технологія імітує масаж в дві руки. Ефективність Icoone у боротьбі з целюлітом і зайвим жиром значно вища, ніж LPG. Це новітня альтернатива агресивним методикам схуднення та корекції фігури.

Вакуумний масаж Icoone витягує з тканин зайву рідину разом з накопиченими шлаками і токсинами. Комплексну дію процедури можна описати так: дренаж, детоксикація, ліполіз та ліфтинг.

Контурування тіла на апараті Icoone в клініці Genesis у Львові 

Процедура повністю персоналізована і відповідає потребам кожного конкретного пацієнта. Апарат Icoone пропонує багато програм з точно заданими параметрами. Наші досвідчені лікарі косметологи мають можливість індивідуально підібрати оптимальну програму для кожного пацієнта, враховуючи стан шкіри, кількість зайвого підшкірного жиру, ступінь вираженості целюліту, вік, тощо.

Цю процедуру можна використовувати як підготовку до спортивних навантажень і для підсилення ефекту від спортивних тренувань та фітнесу.

Ефективна процедура і в якості апаратної реабілітації після ліпосакції. 

Процедура виконується в спеціальному індивідуальному нейлоновому костюмі для апаратного масажу.

Зазвичай спеціаліст з корекції фігури рекомендує робити 2 - 3 процедури на тиждень. Але для пришвидшення помітного естетичного результату можна застосовувати процедуру Icoone щодня. Сучасні апаратні методики корекції тіла можуть бути такими ж ефективними, як пластична хірургія, зокрема, як мініабдомінопластика або ліпосакція. І це — без операції, без хірургічного втручання, без болю та тривалої реабілітації. Клініка Genesis у Львові пропонує найкращі апарати, що передують на світовому ринку обладнань, а в поєднанні з професійними навичками спеціалістів по корекції фігури Ви неодмінно досягнете бажаних результатів у максимально короткі терміни.

 


ІCOONE (35 ХВ) 850 ГРН


ICOONE (60 ХВ) 1 250 ГРН


ICOONE (90 ХВ) 1 550 ГРН