Укріплення сідниць TESLA FORMER

Записатися на візит

Більше немає потреби годинами пітніти на тренажерах у спортзалі чи бігати по кілька кілометрів на день, щоб мати пружні та підтягнуті сідниці.

Апаратна підтяжка сідниць Tesla Former надасть гарної округлої форми та зробить сідниці пружними лише за кілька нетривалих сеансів. 

TESLA FORMER — перша і єдина неінвазивна процедура, яка працює за двома напрямками:

 • будова м’язів;

 • спалювання жиру.

Багато спеціалізованих програм в пристрої магнітної стимуляції дозволяють покращити форму ніг, зробити живіт плоским, з рельєфними м’язами пресу, та вилікувати хронічні болі в спині, ногах, попереку та шиї.

Як діє магнітна стимуляція Tesla Former?

Електромагнітне поле діє на нервові рецептори в м’язах, стимулюючи їх максимальне скорочення. Самостійно досягти такої сили м’язових скорочень неможливо. А магнітна стимуляція сідниць Tesla Former дає неймовірний результат за короткий час, тренуючи Ваші м’язи без жодних зусиль з Вашого боку.

Крім похудання та укріплення сідниць, м’язів ніг, пресу, магнітна міостимуляція застосовується для лікування больових синдромів після травм, а також при хронічних болях в попереку, спині, шиї.

Потужні електромагнітні імпульси проникають в тіло на глибину до 8 см, при чому глибина впливу регульована. Апарат Tesla Former дозволяє індивідуально підбирати програму для кожного пацієнта, щоб пропрацювати потрібні групи м’язів, що знаходяться на відповідній глибині.

Переваги магнітної стимуляції порівняно з давно відомим методом електростимуляції м’язів: 

 • процедура не викликає болю та дискомфорту;

 • дозволяє примусити працювати м’язові волокна на різній глибині;

 • велика точність впливу: Tesla Former ідеально підлаштовується під будь-які групи м’язів;

 • значно швидше відновловнення пацієнтів з больовими синдромами пiсля травм і з хронічними болями в спині, шиї, попереку;

 • ефективна при проблемах з м’язами тазового дна у жінок та у чоловіків;

 • під час процедури пацієнт може залишатись в одязі, тобто контакту апаратури зі шкірою пацієнта немає.

Таким чином, магнітна стимуляція Tesla Former відноситься одночасно і до апаратної косметології для тіла, для корекції фігури та схуднення, а також до ефективних сучасних методів фізіотерапії. Однаково добре процедура підходить і для жінок, і для чоловіків.

Апарат Tesla Former дозволяє:

 • наростити м’язову масу;

 • зменшити кількість жиру;

 • зменшити прояви целюліту;

 • укріпити м’язи сідниць, ніг, пресу, навіть тазового дна;

 • підтягнути опущені сідниці;

 • зменшити застійні явища та покращити кровообіг в шкірі та м’язах;

 • покращити тургор шкіри;

 • покращити контури тіла в обраних ділянках (сідниці, стегна, живіт).

Контурування тіла методом магнітної стимуляції Tesla Former в клініці Genesis у Львові

Клініка Genesis пропонує широкий спектр послуг по догляду за тілом, від масажу та апаратних методів корекції фігури до пластичної хірургії.

Апаратна підтяжка сідниць — одна з улюблених процедур наших постійних пацієнток у Львові, що доглядають за своєю фігурою, але мають обмаль часу для багатогодинних виснажливих тренувань в тренажерному залі.

Сеанс апаратної підтяжки сідниць є комфортним і безболісним, триває півгодини — вдвічі менше, ніж стандартне тренування в залі. Одразу після процедури Ви повертаєтесь до своїх справ.

В нашій клініці практикується індивідуальний підхід до кожного пацієнта: кількість процедур на курс може залежати від стану шкіри та м’язів у пацієнта, товщини шару підшкірного жиру, від віку та бажаного результату.

Але загальна практика така: для помітного результату необхідно пройти щонайменше 4 процедури по 30 хвилин з інтервалом в 1 - 2 дні, а далі, щоб тримати м’язи сідниць в тонусі, бажано регулярно повторювати курси магнітної стимуляції Tesla Former через 3 - 6 місяців, щоб не втратити досягнутого.

Ви мрієте про стрункі контури тренованого тіла, але спорт та фітнес не дають бажаного результату? До ваших послуг у Львові — апаратна підтяжка сідниць, магнітна міостимуляція на новітньому апараті Tesla Former за доступною ціною.

Щоб отримати найкращий естетичний результат, наші спеціалісти додатково запропонують Вам все найкраще з апаратних методів корекції фігури: апаратний масаж ICOONE, антицелюлітні процедури Swiss CELLVIBE, та інші методики, що підійдуть індивідуально Вам.

ЦІНИ

 


УКРІПЛЕННЯ М'ЯЗІВ ЖИВОТА (TESLA FORMER) 750 ГРН


УКРІПЛЕННЯ СІДНИЦЬ (TESLA FORMER) 750 ГРН


УКРІПЛЕННЯ М'ЯЗІВ СТЕГНА (TESLA FORMER) 750 ГРН